Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paladin lvl 63/přijat

5 posters

Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty paladin lvl 63/přijat

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 07, 2010 7:41 pm

1) nick užívany ve hře - lisohlav
2) class paladin, /lvl 63/, talenty- protection, řemesla- engenering, minnink, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato- skill 353 min.
3) přibližná úroveň vašeho equipu začátečnický Embarassed ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované zatím žádný Crying or Very sad
4) důvod: Vaše guilda funguje tak jak má Very Happy , proč se hlásíte právě do naší guildy: zdokonalím se, koho zde znáte- Makýska (sestra Cool , Legionnare ( švára Very Happy )
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? : aktivní hráč, rád komunikuji Very Happy
6) ve kterých guildách jste byl- Maltézský rytíři/a a proč jste odešel- protože mi utekla zbylá rodina k Vám Very Happy /a slyším na Vás jen chválu Cool
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )- aktivně hraju půl roku ... moje první postava Embarassed
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách- lisec
9) zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ) - aktivně
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě- 37 let, vytrvalý, učenlivý, hravý .. to především Very Happy


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty Re: paladin lvl 63/přijat

Příspěvek  Sigarni Fri Oct 08, 2010 6:22 pm

já jsem pro doexpí si udělá pred q a třeba bude pro gildu přínosem za čas Smile
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty Re: paladin lvl 63/přijat

Příspěvek  Cody Fri Oct 08, 2010 6:35 pm

Asi PRO ale jen diky Maky a Legimu.
Doexpi rychle udelej pre q a pod s nama wipovat:)
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty díky za důvěru makám na tom a budu se snažit jak to pujde vim že mám hodně velké rezervy a věřim že u vás se zdokonalim na maximum a že budu užitečnej člen

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 08, 2010 7:57 pm

lisohlav napsal:1) nick užívany ve hře - lisohlav
2) class paladin, /lvl 63/, talenty- protection, řemesla- engenering, minnink, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato- skill 353 min.
3) přibližná úroveň vašeho equipu začátečnický Embarassed ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované zatím žádný Crying or Very sad
4) důvod: Vaše guilda funguje tak jak má Very Happy , proč se hlásíte právě do naší guildy: zdokonalím se, koho zde znáte- Makýska (sestra Cool , Legionnare ( švára Very Happy )
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? : aktivní hráč, rád komunikuji Very Happy
6) ve kterých guildách jste byl- Maltézský rytíři/a a proč jste odešel- protože mi utekla zbylá rodina k Vám Very Happy /a slyším na Vás jen chválu Cool
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )- aktivně hraju půl roku ... moje první postava Embarassed
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách- lisec
9) zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ) - aktivně
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě- 37 let, vytrvalý, učenlivý, hravý .. to především Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty Re: paladin lvl 63/přijat

Příspěvek  Taky Fri Oct 08, 2010 11:05 pm

PRO- rodinný podnik Very Happy
Taky
Taky
Class Leader
Class Leader

Taurus Rat
Poèet pøíspìvkù : 129
Reputation : 0
Join date : 13. 06. 09
Age : 51
Location : Česká Třebová

Návrat nahoru Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty Re: paladin lvl 63/přijat

Příspěvek  Aristin Sat Oct 09, 2010 6:23 pm

Díky tomu, že tu máš rodinu ti dám taky PRO Very Happy Very Happy
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty Re: paladin lvl 63/přijat

Příspěvek  Gaedr Sat Oct 09, 2010 8:35 pm

přidávám pro ale jen z toho důvodu co tu píší ostatní,že tu máš maky a legiho,jinak bych byl jednoznačně proti,takže přijat ozvi se ve hře někomu z vedení
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

paladin lvl 63/přijat Empty Re: paladin lvl 63/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru