Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

3 posters

Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Blitzz Thu Aug 26, 2010 2:02 am

1) Blitzz
2) Warrior, 70, Protect, Jewelcrafting a mining obojí 375 - Sockety jsou drahé a já jsem chudý, protože je to můj první charakter tady tak si nemůžu dovilit je kupovat.
3) Já se v tomhle značkování moc nevyznám mám spíš tak věci za Badge of Justice, něco z Kz, štít z gruula,.. asi by bylo lepší na mě kouknout ve hře.
4) Hledám guildu co je aktivní v PvE a chodí alespoň T5 raidy.
5) Zkušenosti, equip a nové přátele.
6) Guardians of Outland - málá aktivita v PvE
7) Zkušenosti mám bohužel s wotlk, které mně omrzelo, protože je to prostě přehnaný a raidy na mně osobně působí negativním estetickým dojmem (Naxx,..) je to dost depresivní, a proto jsem to přestal hrát. Předtím jsem rok hrál TBC na Equlibriu a Narniasu.
8 ) Wüstenfuchs - shaman, 9lvl - bez guildy expím ho když je rested a nudím se.
9) Ventrilo používám denně i s mikrofonem.
10) Jmenuji se Tomáš a je mi 17 let. Studuji na střední polygrafické škole v Praze obor reprodukční grafik pro média. Jsem euroskeptik a zajímám se o politiku (pouze domácí nebo pokud se to týká naší vlasti). Čtu knihy od CEPu (Centrum pro Ekonomiku a Politiku) a moderní dějiny. Toť vše víc se doufám poznáme ve hře :-).

Blitzz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Aug 26, 2010 3:22 am

rozhodně pro,ještě jednoho protecta určo snesem a ty vypadáš jako dobrý přínos,rad bych tě omrknul pak někdy ingame a taky na talenty bych se kouknul
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Cody Thu Aug 26, 2010 3:37 am

tak jako PRO
ty gajdo vypadato ze je chytrejsi jak ty:-P i kdyz vlastne kdo neni ze? cyclops
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Aug 26, 2010 12:17 pm

jo jinak koukal sem že sis podaval přihlášku i do OH...ještě někde se hlásíš,jen jestli má smysl tu psat pro nebo proti když pak napíšeš že tě vzali jinde...a taky by mě v tomhle případě zajímalo jak moc to u nás myslíš vážně,abys u nás nenabral eq a pak leavnul do lepší guildy protože třeba ještě nebudem davat celej hyjal a bt...nerad bych abysme pro tebe byli jen přestupní stanice
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Cody Thu Aug 26, 2010 12:24 pm

hm tak to sem nevedel ze dava prihlasku do OH jestli ano hm sem proti takyhle crazzy hledace guildy nemam rad :-( btw jestli vypochoduje s argumentem ja si to chtel jen pojistit kdyby nahodou tak rikam predem neberu!
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Aug 26, 2010 12:52 pm

to chce klid :-) me hlavne zajimá jak moc to u nás myslí vážně a třeba to skoušel u OH a až ho nevzali tak u nás a jinde přihlášku nemá...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Wauíček Thu Aug 26, 2010 1:46 pm

OH je relativne uzavrena spolecnost. Nabizeji TOP raidy, ale vyzaduji TOP postavy s TOP hraci. Zde vidim, ze postava neni uplne adekvatni OH. Navic v OH je bitva o to se dostat do raidu. Pokud je nekdo War tank, tak ma hooodne velkou konkurenci. Toto je fakt.

Timto nechavam zadateli na rozmyslenou, zda to u nas mysli vazne a zda se chce zapojovat do raidu se schopnou guildou, ktera dava komplet T5 instance a zacina zkouset T6-kove. Nemame zajem o lidi, kteri se u nas nauci zakladni taktiky, ziskaji opravdu vyvazeny EQ a pak odejdou. S tim co mame na sobe (zatim ne uplne vsichni) muzeme usilovat o skladani T6 bossu a ziskavani T6 itemu.

Vypadas rozumne, tak rikam PRO , ale je na zvazenou, zda se chces zapojit prave do takovehoto "naseho sveta" alien

Wauíček

Poèet pøíspìvkù : 299
Reputation : 48
Join date : 21. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Blitzz Thu Aug 26, 2010 2:15 pm

K OH mi podal přihlášku Motorovapila, protože mně přede dnem nefungovalo a právě jsem se ocitl v situaci která se blbě řeší. Ani jsem neočekával, že by mně vzali, protože nemám takovej equip na nejlepší guildu a všimmněte si, že první jsem si dal přihlášku k Vám do Warriors of Alliance. Berte prosím jako platnou přihlášku k Vám u mně a kámoše došlo k nedorozumnění tak se omlouvám.

Blitzz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Cody Thu Aug 26, 2010 2:23 pm

v tom priipade neber muj prispevek vazne a rikam zasejc PRO Rolling Eyes
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Blitzz Thu Aug 26, 2010 2:37 pm

Ještě dodám pro Wauíčka a Gaedra, že to myslím vážně a nehodlám odejít po získání equipu. Hlavně by mně asi nebavilo jít hned SWP... tam se člověk musí probojovat postupně přes všechny raidy a ne tam nalítnout jako ďábel a ukončit tím smysl hry.. Surprised Rozhodně je víc zábavný si projít všechny raidy postupně. Ujišťuji Vás, že nejste přestupní stanice, ale konečná Wink.

Blitzz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Wauíček Thu Aug 26, 2010 3:00 pm

podtrhávám své PRO alien

Wauíček

Poèet pøíspìvkù : 299
Reputation : 48
Join date : 21. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Anonymní Thu Aug 26, 2010 3:13 pm

Nemam co mluvit do prihlasek nemam na to post ale jen chcu rict ze do OH nedoporucuju jit...znam asi jen 2 v poho lidi jinak to jsou z vetsiny namyslenci co nerespetkujou nikoho krom sebe alespon takovou mam s nima zkusenost ja

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Aug 26, 2010 3:21 pm

takže měl sem možnost ho omrknout a pokecat s ním,a ani nemusím psat přijat protože už je u nás :-)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Blitzz (Wariorr, protect)/přijat Empty Re: Blitzz (Wariorr, protect)/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru