Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

+9
Dagon
Spyware
qapa
Succube
Epi
Prima
Sigarni
Gaedr
Andokai
13 posters

Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Obel Fri Oct 14, 2011 3:34 pm

1) nick užívany ve hře Obelithas
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato Hunter, lvl 70, talenty tak nějak občas vystřídám, PVE převážně jedu SV, nebo MM, když je chuť občas přehodím z lučištníka na chovatele a dám BM, ale to mě moc nebere. Provozuji ENG/LW oboje na full skill - pro huntu jsou to IMO nejlepší profky (kabely na ress se hodí při WIPU, headka ze svitku ze SWP je sice fajn, ale moc ji nenosím, jen na BM kvuli hitu, z LW jsem si spíchnul pár věcí na sebe - svitky ze SWP)
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované PreQ complete pro TBC - můžu všude kam to snad jen na MystiQu jde, EQ - úroveň T6 (většinou nosím jen hlavu), ramena z BT, chest a ruce LW (SWP recepty), kalhoty Hyjal, Berserker a Tsunami jsou mými naušnicemi... Zkrátka téměř hotová postava až na loot ze SWP...
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte Chtěl bych si zase zajít občas nějaký ten raid na TBC, mám postavu na WOTLKu (balance druid v guildě RGB) Byl jsem letitým členem guildy SOTC, myslím, že k vám odešlo pár lidí od nás, po tom co se rozjela Daemonica, jmenovat přímo nějakého vašeho člena co bych si mohl troufnout říct, že znám nemůžu. Možná si mě bude pamatovat někdo s kým jsem se potkal při svém dřívějším působení na Insomnii. Jestli to tak možu říct, tak v RGB na Daemonice s námi raiduje Vissy (shaman) s tím se znám ze společných raidů a vím, že hraje na TBC ve vaší guildě...
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? Až na SWP (přešel jsem s druidem na WOTLK než se v naší guildě začalo chodit) znám všechny taktiky na všechny TBC raidy (T4,T5 i T6) možná bude třeba je trošku oprášit, ale na to by mi jeden raid měl stačit...
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a Shinobi - raidovali jsme společně se SOTC, ke kterým jsem poté přešel. V době krize v SOTC odchod k Rafíkům. Poté se vedení a jádro SOTC pokoušelo vrátit guildě starou slávu, proto jsem se vrátil zpět abych pomohl. Přišla Daemonica, většina lidí odešla (i já se svým druidem) v SOTC je můj hunter doteď, ikdyž tam už nikoho neznám (jsem patriot)
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) Od progressu KZ (tenkrát šlo chodit ještě každý den, nebyly ID) až po skolení Illidana jsem si prošel všechno. Hraju tak 3-4 roky huntera, druida tak o pul roku méně (ale ten je teď na WOTLKu) celou svou kariéru WoW jsem na MystiQu.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách na TBC nemám žádnou jinou postavu
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem. Mumble mám, používám, mikrák mám, pokud není doma ženská (co nadává když si u kompu mluvím "sám pro sebe") není problem zapojit se do konverzace.
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě Je mi 30, jsem Moravák pracující a žijící v Praze, dělám vedoucího v kanclu, musím chodit jak pako v kvádru, baví mě WoW, občas si zastřílím Team Fortress 2. V létě mě hodně bere kolo, miluju tenis, chodím hrát ale i squash a badminton. Žiju se svojí přítelkyní co WoW zrovna nemusí, ale to už je holt život...

PEACE

Obel

Obel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Andokai Fri Oct 14, 2011 3:45 pm

tyjo dalsi hunter? Very Happy no to me poser, co vam ten Cody slibuje?

Andokai

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 4
Join date : 30. 06. 10
Age : 32
Location : kousek od Olomouce

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Obel Fri Oct 14, 2011 4:20 pm

Tohle je spíš náhoda, ani nevím jestli někoho hledáte nebo ne...

Pouze to zkouším, protože podle toho co jsem slyšel tak pár lidí ze SOTC šlo sem, proto když mám SOTC opustit chtěl bych za nimi. A nechci dělat kroky zpět, chci raidovat na vyšší úrovni. A pokud se k vám vrátil od nás třeba i Raist, tak raidovat i zvesela Wink

Obel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Gaedr Fri Oct 14, 2011 4:21 pm

rofl cody vojel snad vsechny mystiq hutnery u ali nebo nevim co to je Very Happy,kazdopadne ted se jich nabralo hodne a nevim zda na dalsiho bude misto,nicmene takovej karolina s nama snad jeste ani nesel raid takze je mozne ze u nas nejspise nevydrzi,svuj hlas necham na CL hunteru-on o nich bude mit asi nejvetsi prehled

edit:zmena planu,proti-otevrou se nove raidy na wotlku a v guilde uz ho videt nebude jako to bylo snad se vsema co hraji predemvsim wotlk


Naposledy upravil Gaedr dne Fri Oct 14, 2011 5:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Sigarni Fri Oct 14, 2011 5:30 pm

pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Prima Fri Oct 14, 2011 5:36 pm

taky nechávám svůj hlas Codymu Smile on ví nejlíp.. nicméně ze zkušenosti - jestli raiduješ na wotlku, tak nečekám, že bys tu byl aktivní ...
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Obel Fri Oct 14, 2011 5:44 pm

no ono záleží co myslíte tím "aktivní". Pokud se vám jedná o desítky hodin denně online, tak to nejsem váš člověk. Největší závislost už mám za sebou, žiju real life. V překladu řečeno - chodím pouze raidy, když jsou vypsané předem, tudíž si na ně udělám čas (nic jiného už mě ani nebaví, všechno ostatní co jsem chtěl na TBC vidět, nebo udělat jsem už udělal) Na WotlKu je zatím pouze NaxX (1 den v tejndu), OS (pokud se u nás složí, moc lidí tam nechce). I tam chodím už pouze raidy, nic jiného. Profky, repky hotové všude na max. Záleží jen na vás, rád mluvím na rovinu a zbytečně mazat někomu med kolem huby Wink

Obel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Epi Fri Oct 14, 2011 7:04 pm

jako člověk se zdá velmi super a zná Raistíka Very Happy takže já bych ho rád viděl mezi náma Very Happy
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Succube Fri Oct 14, 2011 7:06 pm

o 10ti hodinach tu nikdo nemluvi. raidy se vypisuji dost dopredu v raidplaneru. ale fakt je, ze z toho zastupu huntu, co jsme ted nabrali, je aktivni jen madboy. jeho aktivitu i zapal byl vyzkousel ve zkusebce. tedy PRO
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  qapa Fri Oct 14, 2011 7:42 pm

Pro, Pro, Pro staré Sotc Smile afro

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Spyware Fri Oct 14, 2011 11:25 pm

odporúčam tohto magora Wink stará parta zo SotC... aaach, to boli časy Smile a potom si nechal omylom previesť druida na WotLK Laughing

OFFTOPIC: báger to je What a Face
Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Obel
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Dagon Sat Oct 15, 2011 1:34 am

Sem Pro na zkoušku jestli tě bude bavit naše tempo. Razz Občas je to trochu "spící" a taky sme už pár nových zdá se trochu uspali. Nějak se nedostavují na raidy, tudíž bych se konkurence pro hunters nebál. Nějak mi přijde že tu zatím žádná není.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  sabotage Sat Oct 15, 2011 2:56 am

Dagon napsal:Sem Pro na zkoušku jestli tě bude bavit naše tempo. Razz Občas je to trochu "spící" a taky sme už pár nových zdá se trochu uspali. Nějak se nedostavují na raidy, tudíž bych se konkurence pro hunters nebál. Nějak mi přijde že tu zatím žádná není.
Pche a co Milena? Very Happy
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Gaedr Sat Oct 15, 2011 11:17 am

jestli dobře počítám tak zatím 4x pro,tudíž bych počkal na vyjádření codyho a může se přihláška uzavřít
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Obel Sat Oct 15, 2011 11:59 am

ouu Qapa, Spyware vy jste tu také? Smile Smile

Jinak díky za vaše názory

Obel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Meluzina Sat Oct 15, 2011 1:33 pm

Spy :-D rofl, nemas screen z inspectu jeho EQ? Very Happy
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Aristin Sat Oct 15, 2011 1:33 pm

Možná trochu pozdě, ale pokud to nebude proti coddyho rozhodnutí, jsem taky pro ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Cody Sun Oct 16, 2011 7:31 pm

karolina pryc takze zkusebka a uvidime
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Obelit Mon Oct 17, 2011 9:19 am

poprosil bych o aktivaci účtu na fórku a raidplanneru, registrace provedena, leč někdo mi to podle mailu co mi přišel musí aktivovat...

díky

Obelit
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Obelithus - (SV/MM/BM) hunter Empty Re: Obelithus - (SV/MM/BM) hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru