Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BM hunter/přijat

+3
Asmidir
Haerfík
Cody
7 posters

Goto down

BM hunter/přijat Empty BM hunter/přijat

Příspěvek  Scynt Sat Dec 11, 2010 2:07 pm

Zdravím, s dovolením si u vás podám přihlášku.

Nick: Scynt

Class: Hunter, spec BM 41/20/0

Řemesla: Jsem víceúčelový člověk, takže jsem kožedělník (375) a co by to bylo za kožedělníka, kdyby neuměl stáhnout beasta z kůže (375). Dále dokážu poskytnout kvalitní první pomoc (375), a když jsem se v mládí rozhodoval co budu dělat, vaření byla pro mě jasná volba (375). Dokonce mám doporučení od Pohlreicha. A občas si zajdu i na ryby když nemám zrovna nic na práci (375). A proč zrovna tyto profese? Byl jsem bez guildy a nejlepší možný eq, jaký jsem si takto mohl sehnat bylo z těchto profesí.

Úroveň EQ: Tak statisticky by se to dalo zařadit do t5. Mám věci z t4 dungů a ZA a do toho vyrobené, nebo koupené za badge itemy na úrovni sabší T6.

PreQ: Mám hotový do SSC i do TK. Na preQ do hyjalu mi stačí zabít Kaela a na preQ do BT mi stačí zabít Winterchilla ( čili Kaela a Winterchilla ).

Důvod proč chci k vám do guildy?: Tak důvodem je nespokojenost v guildě Amanare, takže si k vám přihlášku podávám doufajíce v lepší situaci. A znám od vás zatím dvou hodinového člena Straata ( On moĭ brat Smile )

V jakých guildách jsem působil?: Tak dlouhou dobu jsem byl bez guildy a asi před čtyřmi dny jsem se přidal do guildy Amanare. Ale celkově vzato to není guilda ve které bych se něják dobře cítil. Můj důvod odchodu? Přístup vedení k raidům je velmi divný a o přístupu členů ani nemluvím. Podivné nedotažené pravidla, jejichž děr členové využívají. Dále nevadí mi lidé, kteří nemají skill....každý jsme někdy začínali, ale vadí mi lidé, kteří nemají skill, jsou něco ve stylu vedení guildy a ostatním dokola nadávají do lam, poukazujou na jejich chyby, aby si tím zakryli své nedostatky. Do wow si chodím odpočinout a ne se nervovat a zadržovat abych na plnou hubu neřekl co si o daném člověku myslím....asi by to pěkné nebylo.......páni já jsem ukecanej Very Happy. Jinak abych se necítil blbě, že bych se u nich naeqipoval, tak jsem si nevzal ani jeden item, takže co mám na sobě je pouze ze samovýroby, nebo world raidů.

Mé zkušenosti s wow a doba jak dlouho hraji?: Wow hraji přibližně 6 let od preTBC, zkušenosti mám řekl bych dostačující. Zkušenosti se vším co se v TBC vyskytuje kromě SWP....prakticky znám pouze po brutaluse, ale teoreticky po Murua. Jsem CL shamanů v jedné z nejúspěšnějších horďáckých guild na serveru Narnias. Takže mám zkušenosti i se skládáním raidů, vedení lidí a dalších věcí. Za huntu jsem sice zkušený méně než za shamana, ale snad to stačí se svým horším EQ jsem předmgoval o přibližně 3-9% hunty s eqem tak o jeden level lepším (a když jsem jim chtěl pomoct s talentama {měli na PVE MM se silencing shot.....} řekli mi že pomoct nepotřebujou že debilní talenty pro PVE {BM} mám já) tak to je další takový důvodíček.

Ventrilo: Tak to je samozřejmost. Bez toho ani ZA. Jinak jsem i aktivní mluvič, ale něják mě teď vnt zlobí a jde mě málo slyšet, tak si s tím musím ještě pohrát. I když jsem mluvič dokážu (věřte nebo ne) mlčet a poslouchat Very Happy.

Něco o mě?: fuuuuuha tak jsem 18-ti letý mladík, který studuje na gymnázium třetím rokem. Jsem sportovně založenný, dělám vodní pólo, dobrovolného hasiče, věnuji se horolezectví a takřka všem outdoorovým a adrenalinovým sportům. A jsem tak trochu blázen, ale kdo není že? Řekl bych že je zbytečné nějáké slohy o sobě. Však když, tak si můžete o mě udělat obrázek sami Smile.

Tak tedy doufám v kladné vyřízení mé přihlášky a předem děkuji za jakékoliv hodnocení. Smile



Scynt
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Cody Sat Dec 11, 2010 2:30 pm

no sice mame jinej vzor prihlasky ale tu je vse a me se to paci takze PRO
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Haerfík Sat Dec 11, 2010 2:31 pm

První přihláška, kterou mě i bavilo číst Very Happy PRO jako prase Smile
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Asmidir Sat Dec 11, 2010 4:06 pm

nez napíšu zda PRO či nikoliv, rád bych věděl jak je to s tvou aktivitou v te hordácké guildě jak seš tam CL šamíků. Respektive jak často by si mohl u nás raidovat?

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Scynt Sat Dec 11, 2010 4:13 pm

Tak s mou aktivitou je to tak, že raidovat bych tady mohl v nynější situaci s raidama na Narnu kdykoliv. Po otevření Ulduaru odečtu z kdykoliv jeden večer na progres Ulduaru. Takže aktivní budu moct být více než dostatečně Smile.

Scynt
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Sigarni Sat Dec 11, 2010 4:18 pm

pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Asmidir Sat Dec 11, 2010 4:39 pm

pro

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Gaedr Sat Dec 11, 2010 6:02 pm

snad nejlepší přihláška za hodně dlouhou dobu,hodně si mě zaujal a těším se na tebe ve hře...piš si o inv komukoliv z vedení
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Prima Sat Dec 11, 2010 6:25 pm

dodatečně taktéž rozhodně pro :-)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Aristin Sat Dec 11, 2010 9:34 pm

Určitě Pro, někdy pokecáme Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

BM hunter/přijat Empty Re: BM hunter/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru