Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

+7
sabotage
qapa
Sigarni
Vission
Gaedr
Menethil
Nakhled
11 posters

Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Aishi Fri Oct 07, 2011 11:04 pm

1) Aishi

2) Jsem rogue. Jelikož hraji i pvp, tak jsem momentalně v Sub, ale neni žádný problém přehodit na PvE combat.Rotace na PvE znám. Jinak mám Engineering 350/350 a to ěkvůli helmě z trashe, která je na rouga top. Dále mám Jwc. Jwc jsem si dělal kvůli trinketu na Pvp, ale mám nakoupené téměř všechny recepty, takže výroba socketů není problém. Dále mám Fa na full a cooking na 150.

3) PvE eq- Hlava z engi z trashe z Swp, Chesta za bojky, Ramena ZA, legy za bojky( lepší už jen v swp), boty za bojky (lepší jen t6), ruce mám immortal dusky,
Trinkety : Mgt na +Ap a Figurine of Sh. Panther na + ap, Zbraně: S4 a kuš která, kterou mám kvůli +hitu.

PvP eq- 2x S4, 2x S3, guard doplnky a S4 weapky
Mám hotové všechny preQuesty.

4) Do woa se hlásím proto, že pokořit jako první Kil Jadena je pro mě výzva a chtěl bych se na této události čísla jedna podílet. Dále mám rád profesionálně vedené raidy, které nejsou jen ztrátou času, ale i zábavou.
Z guildy woa znám hlavně Primču, Rujka a Ziose.

5) Svůj přínos pro guildu Woa vidím v tom, že mám rád vyzvy a chci se stále zlepšovat, mám rád bt a swp a nevadí mi progress.

6) Monentálně jsem stále v guildě Defenders of Alliance, ale chtěl bych přejít do perspektivnější guildy, kde je chuť hrát a hecovat se a né že se končí v 9- o půl 10.

7) Wow hraji 4 roky a z toho 2 roky na TBC a 2 roky na wotlku. Stále hraji za Roguna, ale míval jsem i alty ( Huntera a Locka).

Cool Momentálně mám jen Maina a to Aishiho.

9) Mumble využívám plně=> Mluvím.

10) Ahoj lidi,jmenuji se Jirka a je mi 19 let. Bydlím v Táboře. Studuji prvním rokem vysokou školu v Pardubicích. Mezi moje záliby patří basketbal, plavání a celkově sport. Dále také hraní wow, posezení s přáteli a dá li se to přiřadit do zálib tak moje přítelkyně.

Díky za brzkou odpověď



Aishi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Nakhled Sat Oct 08, 2011 2:06 am

ta hlava z engu neni top ;D btw ze ti progress nevadi si myslis nebo uz mas nejake zkusenosti? Smile
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty re pri.

Příspěvek  Menethil Sat Oct 08, 2011 10:30 am

helet nejsem si jistej nemel jsi maga driv ? s timhle nickem
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Aishi Sat Oct 08, 2011 1:32 pm

Ne nevadi mi progres:) Na starem wotlk serveru jsem byl u celeho progresu Naxu i Icc, takze jsem si toho uzil dost. Není nad to wipnout 12x za večer a stejně toho bosse nedat...

Aishi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Sat Oct 08, 2011 1:53 pm

nevím no na muj vkus meleecek na raidech je dost,vetsinou nevime ani kam je dat,nedávno se k nám hlasil jiny rogue s lepsim eq a neprijali jsme ho takze budu bohuzel proti,pokud zase zacne saige a nakhled hrat tak nevim jestli bys mel sanci se v raidech uplatnit
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Vission Sat Oct 08, 2011 2:08 pm

+Si to opravil i Lucienn, takže 2-3 roguny online na raid.
Vission
Vission

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 16
Join date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Aishi Sat Oct 08, 2011 2:20 pm

No tak mohl bych začít třeba hyjal a Bt a Swp časem a podle místa

Aishi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Sigarni Sat Oct 08, 2011 2:54 pm

proti rogun stop stav
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  qapa Sat Oct 08, 2011 3:08 pm

Rogun je dost, a mrhat equipem nepotřebujeme. proti.

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  sabotage Sat Oct 08, 2011 3:18 pm

Meleček je fakt hafo... Jediný melečka, kterých v guildě není dostatek sou aktivní cementi Crying or Very sad
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Cody Sat Oct 08, 2011 4:19 pm

proti
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Zios Sat Oct 08, 2011 4:35 pm

PROTI.. bavil sem se s nakhledem a zachvili se to vrati saige a nakhled budou rdy.! i kdyz me slovo to prt Smile znamena Wink

Zios

Poèet pøíspìvkù : 17
Reputation : 0
Join date : 22. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Prima Sat Oct 08, 2011 5:11 pm

Já jsem i pro, protože ho znám, je to komunikativní ochotnej člověk, kterej nám nejednou pomohl v raidu o prázdninách, když nebylo dost lidí. Saige s Nakhledem teď nehrajou - já osobně fakt netuším pro, ale jestli začnou, tak je pravda, že by s místem na rogue byla potíž. Svůj hlas tudíž nechám na cl rogunů.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Dagon Sat Oct 08, 2011 7:05 pm

Zaujal mě bod 4). Jen se divim kdes byl celou tu dobu? Já tu takovýhle hráče marně hledám a oni napíšou až ted?? Běžte všichni někam Sad
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Aishi Sat Oct 08, 2011 11:33 pm

Nj Dagone, ale nebrali jste rougy. V tom bude problem:)

Aishi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Nakhled Sun Oct 09, 2011 2:27 pm

taky jsem teda proti.. pokud jsme odmitli pred chvilou securiteho, kterej na tom byl lip nez ty.. ten stop stav tam neni jen pro srandu no.. jinak prosim aby tady nepsali barvickama proti lidi co do toho nemaj co kecat, diky

edit: samozrejme at se vyjadri, kazdy nazor ctu, ale byl bych radsi kdyby se vyhnuli slovum pro a proti a uplne barvickam :-)


Naposledy upravil Nakhled dne Sun Oct 09, 2011 3:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Sun Oct 09, 2011 2:35 pm

ale zase at se každý vyjádří,je dobré znát názory a postřehy všech z guildy,ale pro/proti budou v uvahu brány jen ty od vedení guildy...

jinak je mi to líto ale momentalne tě přijmout nemůžem jak už tu bylo psáno,uvidíme jak to bude s aktivitou rogun a melee celkově a když se to zhorší tak to můžeš zkusit později
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru