Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

+4
Gaedr
Crome
sabotage
Epi
8 posters

Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Aishi Sun Dec 11, 2011 6:04 pm

1) Nick užívany ve hře : Aishi

2) Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato: Jsem rogue. Momentálně jsem v pvp, ale předělání do pve není problém, ba naopak. Z řemesel mám Engineering a JWC. Engi mám kvůli helmě z swp a JWc kvůli trinketu panthera a v guildě bylo potřeba někoho kdo by opracovával kameny.Udělal jsem to na full za 3 dny. Dále mám FA také na full.

3)Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované: Můj eqip je na úrovni T5/T6 pve a S3/S4 pvp. Prequesty mám hotové všechny.

4)Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: K Woa se hlásím, protože jste podle mě schopná guilda co dokáže projít jakoukoliv instanci a myslím, že s vámi mě wow opět začna bavit jako dříve. Z Guildy znám Primču, Rujka, Ziose, Meluzínu.

5)Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?: Mám chuť hrát a pokořit ty nejtežší bosse. Nejsem malý a není pro mě problém zůstat na raidu například do 2. Neexistuje u mě, že v 10 hodin to zabalím a jdu spát. A nejsem další z těch rogun co neumí kickovat u Esencí..

6)Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: Byl jsem v DOA. Z té jsem odešel z důvodů vedení našeho CL.Nelíbilo se mi, že se končil v 10 raid a výmluvy lidí. Momentálně jsem v guilde Amanare, ale nejsem spokojený. Guilda má problém skládat raidy, lidé nejsoou schopni se zapsat ani do Gemu. Raid má začít v 7 a skládá se ještě o půl 9..

7)Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) : Wow hraji 5 let a to stále za roguna.První rok jsem hrál TBC poté 3 roky wotlk a teď jsem opět na TBC.

8)Uveďte vaše alty a umístění v guildách: Žádné alty nemám. Mám jen Aishiho.

9) Zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ): Mumble používám a aktivně se zapojuji do diskuzí.

10) Váš přibližný věk, něco málo o sobě: Ahoj, jmenuji se Jirka a je mi 19 let. Studuji první rokem vysokou školu v Pardubicích. Mám rád sport, už 12 let závodně plavu. Jsem komunikativní, dovolím si říct, že i poměrně schopný a jsem pro každou legraci.

Předem díky za vaše odpovědi.

Aishi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Epi Sun Dec 11, 2011 7:00 pm

já myslím, že rogun nemáme mnoho Smile, takže na zkušebku bych ho zkusil, tzn. pro
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  sabotage Sun Dec 11, 2011 7:09 pm

Nehlásil ses k nám už jednou náhodou?
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Aishi Sun Dec 11, 2011 7:12 pm

Hlásil no:)Tehdy jste měli plno. tak si říkám lína huba holý neštěstí a zkouším to znova no:)

Aishi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Crome Sun Dec 11, 2011 7:46 pm

no nevim jak ostatni ale tech rogunek co tady mame ted moc nechodi tak prc neskusit nekoho zapaleneho (meli jste videt jak me odpoledne spamoval otazkami) ja bych byl PrO ale me rozhodnuti nema zadnou vahu
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Gaedr Sun Dec 11, 2011 8:16 pm

pro rogue v prihlasce pod tebou sice byl prijat ale tusim ze si ani nenapsal do ted o inv a z rogun ted na raidech neni videt ani jedna takze by se urcite nejaka hodila
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Slunicko Mon Dec 12, 2011 1:47 pm

PRO

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Succube Mon Dec 12, 2011 5:31 pm

PRO Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Circe Mon Dec 12, 2011 6:08 pm

ja jsem asi taky PRO, raidy s nami chce chodit uz nyni, tak mu to tedy dovolme Smile

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Sigarni Mon Dec 12, 2011 7:36 pm

pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv Empty Re: Chtěl bych hájit barvy woa/ přijat, můžeš si psát o inv

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru