Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

5 posters

Goto down

Mokravoda -  Mage/přijat na zkušebni dobu Empty Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Nevta Sun Oct 02, 2011 5:03 pm

1) Mokravoda
2) Mage, 70, Fire, tail full, cooking full
3) úroveň cca T5, ale spíše nesetové, vendor na isle, sunfire ruce atd. Možná dnes T6 heada. Preq all, sh. resist eq mám taky na BT.
4) Hlasim se sem asi proto, že bych chtěl vyzkoušet všechny dungy a hlavně úspěšně dávat jejich bosse, s tím i spojená znalost nových taktik a tak.., dále bych chtěl do téhle guildy, jelikož při svém začátku na Mystiqu jsem už u téhle guildy působil jako paladin s Nickem Nevta, později druid s nickem Megakiller a ted jsem tu zase zpět na serveru za maga Smile Koho zde znám? Spíš koho jsem znal když jsem zde začínal na Mystiqu a v guildě byl hlavně Gaedr, Primku pamatuji, dále Lerius a Kukinn ale ti zde už prý dlouho nejsou.
5) Tak co se týče přínosu, zde nevím co bych napsal, protože jste asi jedna z TOP guild na serveru a nevím co by jste neznali Smile Ale především si myslím, že můj přínos by mohl být v ochotě ke guildě, snaha pomáhat když bude třeba.
6) Byl nebo stále jsem v Deffenders of Alliance.. je to dobrá guilda, ale moc se mi nezamlouvá styl jejich přístupu k raidů, strašně trvá příprava na dung, po pár Wipech nebo hlavně po hodině už opouštějí dung a chtějí zbytek nechat na další den, což mi přijde nesmysl, když už si najdu čas v ten daný den na raid, tak ho chci jít pořádně a všechno a ne např Hyjal jít v týdnu na třikrát, snad víte jak to myslím. Je to akorát ztráta času a to mě nebaví, když už chci raidovat tak pořádně a to je důvod proč jsem si zkusil podat příhlášku do téhle guildy.
7) WoW hraji už okolo 5 let, Postav jsem vyzkoušel hodně, Priesta, Maga, Huntera, Druida. Teď momentálně mám Maga a u toho hodlám zůstat.
8 ) Žádné alty nemám zatím.
9) Mumble mam, stejně jako Vt atd..a pouzivam jej aji s mikrofonem
10) 29.11. mi bude 21 let..V real lifu mám jméno Tomáš a bydlím v Olomouci Smile ...Něco málo o mě...Studuji Vysokou školu v Olomouci, moje hlavní aktivita je sport, konkrétně atletika, kterou dělám aktivně. Myslím si, že jsem přátelská povaha, která má ráda srandu.

Samozřejmě chápu, že lidí máte v guildě asi hodně a že Magy už neberete, ale přesto jsem se to rozhodl zkusit, vrátit se zpátky do mé "začínající guildy" Smile
S přáním hezkého dne Mokravoda...alias Nevťa Smile

Nevta
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mokravoda -  Mage/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Succube Sun Oct 02, 2011 5:49 pm

Aaa dalsi z Olomouce, za chvili uz tu budem poradat srazy Smile PRO
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Mokravoda -  Mage/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Circe Sun Oct 02, 2011 7:32 pm

i kdyz equipem zrovna neoslnis, jsem PRO, uvidime, co z tebe vytriskame (btw ten nick je hrozne blby Smile)

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Mokravoda -  Mage/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Dagon Mon Oct 03, 2011 3:25 pm

Něco mi řiká ,že to vzdáš. Chci se na to podívat, tak Pro do zkušební doby.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Mokravoda -  Mage/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Prima Mon Oct 03, 2011 3:32 pm

no.. pro na zkušebku
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Mokravoda -  Mage/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Oct 04, 2011 1:47 am

takže si piš o inv ale ikdyz pises jak nas vsechny znas tak ja si te taky jeste trochu pamatuju a budu te tim padem pozorne sledovat a jestli nebudes makat tak se u nas neuplatnis
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Mokravoda -  Mage/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Mokravoda - Mage/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru