Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

5 posters

Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  daryl Mon Jul 18, 2011 12:17 pm

1) Darryl
2) mage 70, arcane/frost, Tailor+Encha - obé full, co jiného na mága?
3) všechny preq 4xT6
4) pár lidí znám, hlavně z mumble, Stevo, Qapa, Harfa, ..
5) znám taktiky po BT včetně, 1.boss SWP, dobrý dmg, dělám co mám dělat, nelamím
6) SotC, Staris gildu rozpouští
7) hraju poměrně dlouho(cca 2 roky), mage, rogue a dřív i paladin
Cool Capricasix - SotC
9) mumble aktivně
10) 23, student VŠ v Brně

daryl
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Mon Jul 18, 2011 12:24 pm

Podle Harfy je ta přihláška moc strohá a nikoho neoslní Sad . Tak to je hold smůla, ale mám vrozenou stručnost a jde mi proti srsti uvádět zde pro spestření hafo Arrow cheers rendeer geek .
Někteří od vás neznají mě a já zase neznám vás, jestli mě někdo chce poznat, tak mě pozná na mumble, ale psát o sobě nic nechci a nebudu (berte to jako charakterový rys).
Pac a pusu, darryl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Mon Jul 18, 2011 12:28 pm

PRO, osoba dobrá.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Jul 18, 2011 12:36 pm

Člověk, který byl věrný své guildě až do úplného konce ... Rolling Eyes hih no já jsem PRO : )
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Mon Jul 18, 2011 3:40 pm

aj metro vie postavit, som pro :-)
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Mon Jul 18, 2011 6:02 pm

Darryl napsal:Podle Harfy je ta přihláška moc strohá a nikoho neoslní Sad . Tak to je hold smůla, ale mám vrozenou stručnost a jde mi proti srsti uvádět zde pro spestření hafo Arrow cheers rendeer geek .
Někteří od vás neznají mě a já zase neznám vás, jestli mě někdo chce poznat, tak mě pozná na mumble, ale psát o sobě nic nechci a nebudu (berte to jako charakterový rys).
Pac a pusu, darryl.

Neboj se, třeba já na tohle nedávám. Hrajem tady wow a chcem ho hrát na max. úrovni. Pro tyhle věci doporučuju fejsbůk ne Wow. Zajímá mě výkon ve hře, ne kecičky.
Hele, nevim jak to je se stavem mages, ale musim podřídit svůj hlas zájmu Cl magů Circe. Takže jak se rozhodne on,tak i já. Omlouvám se.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Mon Jul 18, 2011 11:46 pm

kdyz to s tebou chcou skusit a znaji te tak i ja ti sanci na zkusebni dobu dam a uvidime jak se ukazes
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Jul 19, 2011 5:12 pm

mužeš si psát ve hře o inv
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu Empty Re: přihláška mage Darryl(70)/přija na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru