Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

+2
Prima
Cody
6 posters

Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Fri Jun 10, 2011 9:34 pm

Ahoj, po dlouhém rozhodování jsem se rozhodl podat přihlášku právě do vaší guildy...

1) nick užívany ve hře: Hakis

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato: Hunter, 70 lvl, moje řemesla na této postavě jsou LW a BS obě na skillu 375. Leatherworking bych odůvodnil asi hlavně kvůli dmg leather chestce ze swp, která je podle mě asi takřka to nejlepší, co lze sehnat + drumsíky, které jsou velmi dobrou podporou na raid. Ohledně BS je to asi hlavně kvůli brouskům, které se hodí téměř na všechny postavy, které mám.....

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované: No přibližná úroveň 4xt6 doplňky hyjal, BT, TK atd.... +LW chestka samozřejmě. Všechny předquesty splněny.

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: Kde jen začít důvodů je několik, s rozhodováním mi velmi pomohl asi už definitivní konec guildy SOTC, ve které jsem strávil velmi dlouhý čas, ikdyž guilda nebyla zrovna na výsluní, pořád jsem doufal v zázrak, který počínaje dneškem asi úplně ztratil šanci na úspěch Sad Pro vás jsem se rozhodl hlavně z důvodu, že chci být zase jedním z dobrých článků skvělé, fungující top guildy, které u aliance je, jako jsem byl např. za dob GOTC. Už je to dost dlouho, ale ty časy pro mě nikdy neztratí svoje kouzlo. Chtěl bych poznat dopodrobna poslední dungeon, který jsem poznat nikdy nemohl, alespoň u SOTC ne, což je SWP Smile... Co se týče známých u vás např. hráči, co odcházeli postupně ze SOTC, když už to vypadalo zle...Napadá mě teď např. Raist, na kterého mám supr vzpomínky Smile Dalším je Dessmond, je to asi úplně nejlepší kamarád za celou dobu, co hraju WOW na tomto serveru a právě on je také jedním z hlavních důvodů, proč se hlásím právě k vám.... Chci opět bojovat po jeho boku a po boku těch nejlepších, kteří se v této guildě rozhodně nacházejí!

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? Myslím si, že pokud mě k vám vůbec příjmete, rychle se dokáži adaptovat na nové prostředí a budu platným článkem na vašich raidech. Troufám si říct, že za svoje postavy umím hrát velmi dobře, rozumím jim, ale na druhou stranu dokáži uznat chybu a přiučit se čemukoliv novému, když je problém na mojí straně. Jsem velmi velmi stálý hráč, očemž asi i vypovídá vystřídání pouhých 2 guild za celé 4 roky, co zde hraji a to navíc, jen kvůli jejich rozpadání se, takže se nemusíte bát, že jdu jen pro eq Very Happy Mám více postav, takže i určité přizpůsobení raidu z mojí strany je možné, nebráním se ničemu.....

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: Jak již jsem psal 2 guildy nejprve GOTC a poté SOTC, odchod kvůli rozpadnutí guild.

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ): Wow hraji myslím nějakých 5 let, nejprve jakýsi polský server a teď asi 4 roky mystiq. Moje specializace na postavy převážně dmg, tankování bych se asi nebránil, pokud by byl eq....Postavy- hunter, rogue, warrior, druid.

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách: Všechny postavy mám pořád zatím u SOTC: Hakis, bloodbat, katelinka, carlsson, razzy, ale ani trochu bych se nebránil dát je k vám všechny, kdyby to šlo...

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ): Mumble používám, když nejsem zrovna na kolejích nebráním se tomu používat mikrofon, jinak je to krapet horší a musím být jen na poslechu. Rolling Eyes

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě: Tady to vezmu jen tak letem světem, takže jsem 20-ti letý mladý muž Very Happy, studující vysokou školu v Pardubicích, zájmy: Sport (fotbal, stolní tenis, hokej, plavání, běh, atd....) něco aktivně něco pasivně Smile, PC, kamarádi, párty. Zde se chci taky hlavně zmínit o tom, že ohledně vysoké, pochopil jsem, že real life je pro mě velmi důležitý a nechci ani nemůžu upřednostňovat wow před vším, z toho vyplývá, že online bohužel nemůžu být pořád... Obzvláště teď v období zkouškového, to není nijak snadné a proto na to předem upozorňuji, ikdyby to třeba měla být překážka pro moje přijetíCrying or Very sad Za pokus dostat se k vám, mi to ale rozhodně stojí. Moc vám děkuji, že jste si našli čas na přečtení tohoto topicu a budu se těšit na vyjádření nejvyšších s pozdravem Hakis Smile





Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Fri Jun 10, 2011 11:53 pm

HMM hmm hmm. Hunter se hodi.
Ver ze zkouskovy chapu sam sem ted mesic nehral:) Prekazka to neni ani nemuze byt:) Bylo by dobre kdybys zejtra prisel kolem 14:00 na mum ado wow a treba me napsal rad bych si popovidal:)
Pokud nestihas napis kdy tu budes at se nak prizpusobim:)
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Sat Jun 11, 2011 12:13 am

pro Smile supr přihláška ^^
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Sat Jun 11, 2011 12:44 am

prave k nam? dekujeme! Very Happy
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sat Jun 11, 2011 12:52 am

nic jinyho nez pro prijeti se tu napsat asi nedá...!
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Sat Jun 11, 2011 11:06 am

aj moja sf roba je pro
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sat Jun 11, 2011 1:49 pm

můžeš si psát o přijetí,vyzkoušíme a uvidíme
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty poděkování a prosba

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 11, 2011 6:59 pm

Tímto bych vám chtěl moc poděkovat za rychlé vyřízení a schválení mojí přihlášky a zároveň ještě poprosit o větší trpělivost, jak už jsem psal, v průběhu zkouškového tu asi moc nebudu a byl bych velmi nerad, kdybych dostal kick jen kvůli počáteční malé účasti na raidech. V současné době mohu jen slíbit, že se to z mojí strany určitě zlepší. Kdyby se mi tedy mohla protáhnout zkušební doba bylo by to fajn, bavil jsem se s Codym, ten už teď o všem ví a snad to nebude problém ani pro ostatní. Původně jsem chtěl napsat přihlášku až po konci zkouškového, ale dopadlo to tak, jak to dopadlo a jak tady všichni vidí..... Very Happy Jinak raidů se budu snažit účastnit, jak jen mi to trochu časově začne vycházet a pokud mě tam tedy budete chtít Smile Ještě jednou díky, snad někdy váš Hakis Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Sun Jun 12, 2011 5:26 pm

Moc dobrě. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Hakis - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru