Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grizz Warlock/nepřijat

4 posters

Goto down

Grizz Warlock/nepřijat Empty Grizz Warlock/nepřijat

Příspěvek  Anonymní Sun May 08, 2011 12:43 pm

1- Grizz
2- Warlock Afli, 43/7/11 Ale podiraim sa podla toho aké potrebujete
3- Full t5 okrem Hand.. tie mám za BoJky a popri tom PVP eQ 3x S3 a 2x S2 a Vsetky preQ
4- Chcem pomoct s progressom SWP a mám rád PVE.. viac ako PVP Smile a halvne uznávam vasu guilu v odhodlanosti a sile v Raide a pola mna ste najlepsie Guild,.. s moc ludmi z vasej guildy sa nepoznám.. jedine s Ex clenom LEdrid
5-Prinos pre vasu guildu? Vzdy sa Snazim pomahat ludom náhodou ak nieco nevie. rád poradím.. Drzim sa taktíky a Rád lepsich hráčov,co povie tank alebo leader drzim sa toho.. Snazim sa hrat tak aby sa mojou nečinnostou nedoslo k WIpe
6- Bol som v mystiq paradise a v inych este viac low guildach ale oni nemaju chut raidovat.. nedaju si poradit,jedno Wipe a raid sa rozpadne a tak a ja na take veci fakt nemám náladu Smile
7- wow hrám asi 3-5 Rokov Very Happy ani neviem uz presne je to dost,hral som aj dlho na WOTLK takze ak si nieco spletiem z wotlkom vopred sa ospravedlnujem ale stáva sa to minimálne.Hrávam najcastejsie za Warior (tank) a warlock
8-Nehrám tu dlho , vyexpil a pomerne vymakal som tuto postavu..Urobil all preQ a potom zacaal Robit alty.. mám ju len nejaku lvl 26 Druid takze casom vyexpím aj tú ..
9- Mám Ventrilo, aj Addony potrebne na raidy(ak mi nejake chybaju povecte rád stiahnem aj ostatné potrebné) a Mikrofon mi nejak Sere ale do 2 Tyzdnov si Kúpim Nový.
10-Vek -14 ale 21.5 mám 15 ,zaluby Freeskiing , kamaradi, Kalby .. a hlavne WOW se zábavy a nie zo závislosti , HUdba Vseliaka.. zakzdeho žánru nieco Smile Ak Som nieco vynechal co by vás zaujimalo.. Pýtajte sa rád odpoviem Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Grizz Warlock/nepřijat Empty Re: Grizz Warlock/nepřijat

Příspěvek  Stevend Sun May 08, 2011 1:11 pm

No prvý dojem si si hneď pokazil strašnou gramatikou (ono je lepšie si to niekedy aj 2 krát prečítať pred tým ako to pošleš Wink ) ...
Stevend
Stevend
Admin
Admin

Libra Cat
Poèet pøíspìvkù : 131
Reputation : 16
Join date : 08. 06. 09
Age : 36
Location : Slovakia / Žilina

Návrat nahoru Goto down

Grizz Warlock/nepřijat Empty Re: Grizz Warlock/nepřijat

Příspěvek  Dagon Sun May 08, 2011 2:57 pm

Každý si pod pojmem "progress" představuje něco jinýho a s tím bys měl počítat. Možná bys jim měl dát ještě šanci a zůstat tam kde seš. Ono totiž pokud jde zrovna o swp, tak tam už je potřeba trochu víc než si většina hráčů na tomhle serveru vůbec představuje. I když je tam několik bossů značne zlehčených stejně je to pro ně nemožnej cíl. To si většinou uvědomujou pozdě a pak odejdou se svěšenejma hlavama. Navíc nemůžes si být nikdy jistý ,že ti tady hru nikdo neotráví. Podle toho cos napsal, tak ti swp nedoporučuju. Zkus třeba nějaký ty Guardians of eternity ,ti choděj donekonečna nějáký t5ky v swp gearu a pořád je to baví díky bugům portovaní altů pro lúty. Nejsem si jistej, jestli by tady kluci měli energii ti něco na warlocka vyfarmit abys mohl vůbec začít něco zkoušet v swp. Já už sem sedřenej z kůže. Se mnou nepočítej a nezlob se. Sad
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Grizz Warlock/nepřijat Empty Re: Grizz Warlock/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Sun May 08, 2011 10:55 pm

proti
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Grizz Warlock/nepřijat Empty Re: Grizz Warlock/nepřijat

Příspěvek  Aristin Sun May 08, 2011 11:27 pm

Teď se na WW zajímal, jestli už ho HTF odhlasovali k nabrání. Proti.
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Grizz Warlock/nepřijat Empty Re: Grizz Warlock/nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru