Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

+4
Wauíček
Epi
oiller
Hubicak
8 posters

Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Hubicak Wed Jul 04, 2012 2:42 pm

1) nick užívany ve hře: Seymon
2) class: lock, /70/, talenty: destro, řemesla: tailor/ench, Tailoring hlavně kvuli sf robě a ench na vylepšení prstýnků a možný přivýdělek Wink
3) přibližná úroveň vašeho equipu: (t6+) http://armory.mystiq.org/insomnia/index.php?searchType=profile&character=Seymon&realm=Insomnia
preq full
4) rád bych se zůčastnil raidů s lidma co skvěle ovládají své klasy znají taktiky do posledních detailů a něčemu se od nich přiučil. Dobře znám hubičáka a pár dalších členů.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám: Ze začátku bych byl asi jako zaplnění mezer do raidu kdyby nebyl dostatek lidí a později bych se rad stal plnohodnotným členem WoA. Myslím že znalost taktik mam dobrou jsem kolektivní hráč raidy vetšinou nekazím a jsem tolerantní vůči ostatním..
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: GoE - vyhození kvůli výměně pvp rogue který zustal v guildě i když o tom officír vedel.. začal dělat bordel a vyhodili mě v domění že jsem to já, když jsem byl na dovolené.. dál už se o tom semnou nechtěli bavit.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) Hraju pár roků a ovladám snad všechno až na shamu.. Wink
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách: alt co stojí za zmínku je t6 resto druid Harryw (full preq) jinak mam jeste par pvp postav ale tem už se nevenuji.
9) Mumble užívám aktivně mám sluchátka i mikrofon..
10) 20let v nejbližší době jdu na VŠ
Děkuji předem za odpověď Smile
Seymon
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  oiller Wed Jul 04, 2012 3:29 pm

Neumí psát sám? proti z vlastní zkušenosti.
oiller
oiller

Cancer Snake
Poèet pøíspìvkù : 101
Reputation : 13
Join date : 08. 12. 11
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Hubicak Wed Jul 04, 2012 5:47 pm

z určitých dôvod neumožňujúcich mu pridať topic požiadal mňa o tú láskavosť aby som to pridal ja

P.S. Oiler, aké zlé skúsenosti s ním máš ak môžem vedieť ? Ja som s ním za polroka v jednej guilde bol nadmieru spokojný
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Epi Wed Jul 04, 2012 8:21 pm

zdravím,
jako člověk se zdá v poho, ločka potřebujem, určitě jsem pro na zkušebku
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Wauíček Wed Jul 04, 2012 9:13 pm

EQ na pravidelne chozeni SWP ma, hrat za locka umi, o prazdninach je to s raidy slabsi, tak pokud nezvitezi nejaka osobni antipatie, nemelo by byt problemem vzit ho na zkusebku. alien

Wauíček

Poèet pøíspìvkù : 299
Reputation : 48
Join date : 21. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Slunicko Thu Jul 05, 2012 2:20 pm

PRO Ja su porad nekde pryc, imbe to taky flaka, tzke warlock se urcite hodit bude!

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Hubicak Thu Jul 05, 2012 4:42 pm

Poprosím ešte vyjadrenie od ostatných CL ( crome, cody, sucu, silius ) nech sa to môže uzavrieť
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Lasair&Sinae Fri Jul 06, 2012 12:21 am

Parkrat sem mel Moznost se stim to clovekem dostat do raidu Nerikam ne Ani pro, Ale jestli na Muru bude plosnit pres velkeho tak PROTI Very Happy

Lasair&Sinae

Poèet pøíspìvkù : 12
Reputation : 2
Join date : 01. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Succube Fri Jul 06, 2012 2:19 am

PRO ~ Succu
PRO ~ Saige
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Sigarni Fri Jul 06, 2012 6:29 pm

Už mu to uzavřete ne cl se vyjádřil a dost lidí z vedení taky tyhle správní řízení travají .... Laughing
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Hubicak Fri Jul 06, 2012 7:23 pm

Rázne proti od vedenia nieje žiadne, tak potom PRIJATÝ.

Napíš si o inv
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Prihláška do guildy Seymon lock / přijat Empty Re: Prihláška do guildy Seymon lock / přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru