Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

+5
Hubicak
Epi
Mufinqua
Succube
Smashed
9 posters

Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Smashed Wed Jun 20, 2012 4:47 pm

1) nick užívany ve hře : Charliesheen (renamnu až bude CD)
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato : Shaman 70 LvL ,Resto, JWC,LW.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované: Nejlepší je tady EQ na resto, ele + cement je tady ale na úrovni SWP
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: Tak důvod je asi jasný už jsem tady byl a dával jsem si jen jakousi pauzu protože jsem to už fakt nezvládal a necítil jsem se dobře. Koho znám : Qapa, Katanga, Hubi, Oiller, Gumák, Khuzdul , Mene ... atp
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? : Nemám už co nabídnout jelikož jste doprogressovali , snad jen "doufám" dobrou náladu a pomoc při farmení.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: Made in HELL, Friends of Exodus, GoE, Triumvirate, Centuria , poslední řade WOA Smile
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) WoW hraji asi 5- tým rokem. Jinak zkušenosti snad za všechny classy krom huntera . (v pvp většina class min. exp 2050)
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách : žádní
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ) Mám a budu aktivní
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě: Tak už mě vlastně +- znáte ale jestli by jste jestě něco chtěli vědět klidně dopíšu .



Přeju krásný zbytek dne.
Smažka :-*
Smashed
Smashed

Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 4
Join date : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Succube Wed Jun 20, 2012 4:49 pm

PRO
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Mufinqua Wed Jun 20, 2012 5:13 pm

parek Very Happy
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Smashed Wed Jun 20, 2012 5:15 pm

Mufo mlč Very Happy a radši mi pošli dop SZ tu kočičku co máš v podpisu, ve větším Very Happy nejlíp jako wallpaper Very Happy 1366x768
Smashed
Smashed

Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 4
Join date : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Epi Wed Jun 20, 2012 5:26 pm

taky jsem určitě pro
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Hubicak Wed Jun 20, 2012 5:34 pm

Bezproblémový smaška Smile Hoci za ten "comeback" by som bol naštvaný ale tvoje kvality prevážili Smile Jednoznačné
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Saige Wed Jun 20, 2012 5:41 pm

ja jsem teda taky PRO Razz

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  juigin Wed Jun 20, 2012 6:59 pm

Pro jako nový hráč bez dkp
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Crome Thu Jun 21, 2012 4:19 pm

no nevim jak ty ale na takle dlouho jsi mohl jen prestat hrat
a pokud te nebavil warr stacilo to napsat
jinak asi PRO jak rika silius
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Guma Thu Jun 21, 2012 10:27 pm

PRO - Co jiného Ti můžu dát Smile Snad už poslední výměna .

Guma

Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 2
Join date : 02. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Smashed Fri Jun 22, 2012 11:58 pm

Díky Gumíku Smile Nejposlednější ..
Smashed
Smashed

Poèet pøíspìvkù : 19
Reputation : 4
Join date : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  juigin Sat Jun 23, 2012 11:08 pm

koukám, že tu máš 5x PRO. Napiš si někomu z vedení o přijetí.
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat Empty Re: Smashed - Shaman RESTO (comeback) - Přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru