Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

+4
Epi
Gaedr
Saige
Prima
8 posters

Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Prae Fri Feb 10, 2012 10:24 pm

Zdravím,
jmenuji se Tomáš, je mi 19 let, chodím na střední v Brně. Můj nick ve hře je Praetor - Ele Shaman 41 20. Na profky jsem moc nedbal, protože char měl být co nejrychleji vyexpený. Na pve mám eq T5, mám rozpracovaný preq na BT. Důvod proč se hlásím do guildy? Jednoduše mi moje stávající guilda nemá co nabídnout, nic mě tady nedrží, a raidy se někdy ani nesloží. Ve WoA znám Subwoofera, Slunicka atd... Pro guildu bych byl určitě přínosem, nejen jako dps ale i jako výtečný support. Aktuálně jsem v DoA - nesedí mi, byl jsem při rozpadu KoL, při expení v guildě Sapped girls dont say no. U WoA si nejvíce rozumím se Subwooferem, mladej zábavnej vysokoškolák s kterým chodím arénky a hromadu dalších věcí. S wowkem jsem začal, když na ofi přišlo TBC, byl jsem na serveru Emerald Dream, odehrál jsem pár měsíců, ale později mi došlo, že ofi není pro mě - zbytečné peníze za hraní, které můžu mít na kvalitním blizzu zadarmo.T5 raidy znám, T6 z poloviny, taktiky jsou lehké na naučení, tak nevidím problém. Mumble používám spíše jako posluchač, ovšem rád se přidám do nějaké debaty, nebo když je někdo v raidu v nouzi. Bavil jsem se s Primou, preq na BT bych měl dodělat u DoA, a pak se teprve může něco dít. Díky za reakce

Prae
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Prima Fri Feb 10, 2012 10:29 pm

já jsem PRO to s ním zkusit, mluvila jsem s ním a je to rozumný člověk, se kterým se dá domluvit, přihláška je sice v netradičním stylu, je v ní však vše podstatné. S tím prequestem se to má tak, že by si ho ještě dodělal (asi tento týden) u DoA a pak by k nám přešel, takže by neměl být problém Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Saige Sat Feb 11, 2012 12:13 am

muj hlas davam dle CL takze PRO





Naposledy upravil Saige dne Sat Feb 11, 2012 12:20 pm, celkově upraveno 1 krát

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Gaedr Sat Feb 11, 2012 12:47 am

taky pro,ve zkusebce uvidime jak na tom budes
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Epi Sat Feb 11, 2012 1:10 am

moje rozhodnutí se přiklání k CL shamíků Primče, takže pro na zkušebku
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  juigin Sat Feb 11, 2012 1:12 pm

PRO

5xPRO, napiš si někomu z vedení o přijetí na zkušebku
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Succube Sat Feb 11, 2012 3:03 pm

Už vidim jak ho v DoA nechaji po zhlednuti teto prihlasky dodelat preq Very Happy
Jinak doufam, že na raidy pujdou ty talenty do pve Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Epi Sat Feb 11, 2012 3:47 pm

Sucu, Yayakovi to bylo taky umožněno...
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Slunicko Sun Feb 12, 2012 12:48 pm

Aaa muj partak z arenek:-) ja sem PRO

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  qapa Sun Feb 12, 2012 1:23 pm

PRO

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška Ele shaman - přijat na zkušebku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru