Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

+7
Epi
Succube
Circe
juigin
Spyware
qapa
Goty
11 posters

Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Kixxino Thu Feb 09, 2012 8:57 pm

1) nick užívany ve hře: Kixxino

2) Class: Mage, lvl 70, talenty: Fire/frost, ench, tali, cook, fish..., všechny na full...ench jasný kvůli enchantům a tail kvůli eq na sebe (v budoucnu doufám v sunfire robu)

3) eq na úrovni t6 a preq full.....Smile bohužel mi vaše forko nedovoluje psotnout armory takže kdyžtak mě kontaktujte in-game

4) do vaší guildy se hlásím protože si myslím že bych mohl být přínosem na raidech (nebo v to aspoň doufám Very Happy )


5) Mno mám odprogresováno od T4 po 3-4 bosse v swp takže mám určité zkušenosti které by se mi mohli rozhodně hodit..Smile a jsme často aktivní rád pomáhám (preq, hera atp..Smile )

6) mno jelikož hraju už dlouho tak to bylo více guild...ale co by asi zdálo za zmínku tak asi HTF v té guildě sem odprogresoval t4-t5 a byl sem tam celkem dlouho pak sem ale asi na rok zkončil s wow takže to byl důvod odchodu od nich

7) wow hraju asi 6 let začínal jsme s druidem ten je bůh ví kde..Very Happy pak sem měl Huntera ten tu po serveru někde pobihuje ještě myslím..pak sem měl nějakou dobu shamana ale nejvíc času sem měl asi mága (ne přímo tohohle).

8 ) Alta mám pouze jednoho a to lowku paladina asi 60 lvl

9) Mumble budu rád používat mikrofon na to mám a jsme podle mě celkem komunikativní člověk...

10) je mi 20 let...rád koukám na Filmy, poslouchám hudbu a nejradši trávím čas se svou přítelkyní, wow se věnuji co to jen jde a co mi jen práce dovolí


tka to je asi vše pokud má někdo nějakou doplňující otázku popř jestli sem něco pozapomněl napsat tak neváhejte napsat in-game na Kixxino popř sem do topicu budu si to tu hlídat...Smile

Kixxino
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Goty Thu Feb 09, 2012 9:29 pm

Ahoj jen se zeptám jsi opravdu Kixxino nebo další jeho koupená postava...Nějakou dobu jsem s ním chodil BGčka repektive s jeho warrem a pak se kamsi vytratil a postavu prodal tak by mě to jen zajímalo Wink

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  qapa Thu Feb 09, 2012 9:35 pm

PROTI. Nepotřebujeme tu lidi co koupí postavu a ani to neumí.. Promiň, ale není ti to trapné dát si sem přihlášku po třech hodinách co tu postavu vlastníš ??

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Spyware Thu Feb 09, 2012 9:35 pm

armory Arrow Kixxino
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Kixxino Thu Feb 09, 2012 9:38 pm

není mi to trpané když sem dřív u ága hrál a vím co mám s ním dělat....takže ne...nepřijde mi to trapné

Kixxino
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  juigin Thu Feb 09, 2012 10:51 pm

Za mě, máme zkušebku, která by měla odhalit tvou aktivitu a znalost classy. Ale přijdeš mi takovej dost halabala .. něco tam pošlu a ani si to po sobě nepřečtu ....

Můj hlas se přikloní k hlasu CL mágů
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Circe Fri Feb 10, 2012 12:41 am

za mne PRO, ted dva fire magove odesli, tak proc ne, uvidime, jak dlouho jsi tedy za toho maga hral Smile

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Succube Fri Feb 10, 2012 12:51 am

PRO na zkušebku.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Epi Fri Feb 10, 2012 1:08 am

Pro na zkušebku
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Gaedr Fri Feb 10, 2012 1:12 am

taky bych ho zkusil,magove nam ted odesli,tak by misto bylo,ale pokud by to za nej nedaval tak kick(a byl bych pro tvrdsi zkusebku protoze s lidma co meni postavy nejsou dobre zkusenosti,ve vetsine pripadu je to brzo omrzi a meni a meni...)

tak proti,jestli se spravne divam vybral sis htf jako guildu ve ktere jsi chtel být :-) jako u vetsiny guild nikdo nema rad prihlasky do nekolika guild zaroven aby pak jen cekal kam se dostane a jestli dobre vidim do htf si podaval i driv,takze my jsme byli zadni vratka?

http://www.htf.tode.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=837&sid=e50a89ede1c100538e4fbf2c33b19929
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Kixxino Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Nebyli jste zadní vrátka...Smile HTF byla guilda ve které jsem byl a většinu lidí tam odsud znal takže to pro mě byla první volba...Smile tam ale pro fire mága nemaj místo, takže jakmile sem se to dozvěděl že mě nevezmou tak sem hledal nějakou novou guildu ve který bych mohl být užitečný a i se něčemu novému přiučil...napadla mě GOE a Vy...a rozhodnutí mezi goe a Vámi už bylo snadné...Vy mi přijdete jako pohodovější parta lidí co ví co dělají a nedělají ze sebe zase bůh ví co..Smile to goe mi přijde jako partička nafoukaných "lidí", jelikož jejich guilda v dřívější době byla celkem populární...ale když se ohlédnete do minulosti tak GOE byla (aspon tedy co se pamatuji) v progresu mnohem dál než vy...a Vy svojí pečlivostí a správným přístupem ke hře jste je hravě předběhli a to je to co hledám...Guildu s dobrým zázemím....silným kolektivem a chutí něco udělat pro to, aby byla ta nejlepší na serveru...Smile to je asi tak vše co bych k tomu dodal. Snad to aspoň někdo dočte až do konce..Very Happy

Kixxino
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Saige Fri Feb 10, 2012 10:28 am

CL je pro -> ja jsem PRO.. chapu ze sis proste prihlasku podal nejdriv u nich a uz z prvniho proti, kteres dostal, bylo jasne videt, ze Te nevemou, ptz maj magu mrte, taks to zkusil u nas... pohoda, magu mame ted malo a jestli to za nej i umis, jak pises... Razz tak neni co resit Very Happy




Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Prima Fri Feb 10, 2012 10:31 am

chleb chleb .. pro na zkušebku .)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  juigin Fri Feb 10, 2012 10:38 am

tak to máš 6xPRO a 2x PROTI

Piš si někomu z vedení o přijetí

(kdyby ses hned na začátku rozepsal, jak to je, šlo by všechno mnohem snadněji Razz )
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Sigarni Fri Feb 10, 2012 8:23 pm

Další postavička si jde pro eq a zase nám někam uteče....
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku Empty Re: Kixxino 70 lvl mage - přijat na zkušebku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru