Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

+9
Saige
qapa
Succube
wistron
juigin
Cody
Gaedr
Prima
Epi
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Luthy Mon Jan 23, 2012 8:32 pm

1) nick užívany ve hře
Patchouli
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
shaman, 70lvl, většinou hraju resto, ale mám eq i na ele a cementa; řemesla: jwl a mining - full; protože tu postavu expil brácha a ty profese si vybral Razz
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
preq jsou všechny hotové
uroveň eq na resto shamu je T6 + BT; na ele je pár T5+T6; na cementa BT+T6+T5
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
chtěla bych si zase zahrát pořádné PvE a myslim, že na to jste ta pravá guilda Razz
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
myslím, že jsem slušný healer Very Happy
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Postava u vás v guildě už prý byla.. dostala jsem Patchuliho od bráchy, který dlouho nehrál a už ani asi nebude, takže od vás pravděpodobně dostal kick za neaktivitu Razz nevím jestli předtím byl někde jinde..
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Hraju asi 3 roky, v TBC jsem celkem zběhlá, měla jsem i priestku na classiku, ale woltk zarytě odmítám Wink Většinou hraju na PvE Holy nebo Shadow priesta, měla jsem retri paladina na equilibriu ale co dali wotlk tak jsem sla pryc Very Happy a samozřejmě shamíky (většinou resto). Na PvP hraju většinou Disco priesta a nebo balance.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
No začínám teď priesta. zatim 21lvl v guilde Soul Eaters
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mumble nepoužívám, na serverech co jsem hrála jsme měli Teamspeak, ale není problém se zařídit podle vás Wink
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jmenuju se Lenka a v dubnu mi bude 20, studuju v Brně. Moc ráda pomáhám, což někteří občas zneužívají Very Happy, je se mnou zábava a rychle se učím Wink nikdy nikoho nekritizuju a sama vždycky uznám, když udělám chybu Wink Ale nesnáším, když se na mě jako na healera nečeká než si doplnim manu a lidi tam jen tak naběhnout.. to jsem pak lehce naprdnutá, když je wipe. Jinak jsme pohodářka.

Luthy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Mon Jan 23, 2012 8:42 pm

no já bych byl pro, resto shamičku určitě potřebujem Very Happy
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Jan 23, 2012 8:57 pm

Určitě PRO
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Mon Jan 23, 2012 9:00 pm

pro,když tu není primka tak pomale není možnost sehnat resto samika na raid,jen doufam že to s tebou nedopadne jak s minulým majitelem postavy kteryho sme ivnuli a co si tak matne vzpominam sel s nama jeden,dva raidy a přestal hrát...

ještě by mě zajímala jedna věc,proč právě naše guilda a ne jiná alianční guilda která ještě progresuje?máš tu někoho kdo ti nás doporučil?
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Mon Jan 23, 2012 9:05 pm

Lenka a v dubnu ji bude 20 O.o
PRO
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Luthy Mon Jan 23, 2012 9:11 pm

pro Gaedra: tak budu se sažit hrát jak mi jen VŠ dovolí Razz a nedoporučil mi vás nikdy, napsala jsem sem, protože jsem viděla na WW zprávu od Prima, že hledáte resto shamiky a já si chci zahrát Wink
pro Codyho: copak? něco se ti nelíbí? Very Happy

Luthy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  juigin Mon Jan 23, 2012 9:15 pm

geek

PRO
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  wistron Mon Jan 23, 2012 9:59 pm

cody kdyby si radeji napsal jen pro Very Happy takhle vypadas jak uchylak Very Happy [ i kdyz mozna ses co ja vim Very Happy
wistron
wistron

Poèet pøíspìvkù : 42
Reputation : -5
Join date : 11. 04. 11
Location : Kousek od loun :]

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Mon Jan 23, 2012 10:52 pm

Nelibi? Naopak:D
To Wistron: sem uchylak:D zeptej se Andokaie nebo Succubeho:D
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Jan 23, 2012 11:01 pm

takže já to uzavřu, vidím tu 5x pro, tudíž přijata, můžeš psát komukoliv z officerů o inv .)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Mon Jan 23, 2012 11:01 pm

je Very Happy PRO
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  qapa Mon Jan 23, 2012 11:40 pm

Jsme též PRO. afro

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Saige Mon Jan 23, 2012 11:55 pm

restoshamiku mame pomalu, takze jsem PRO
navic Spyware bude rad, ze mu pribyde dalsi slecna do guildy, ze? Razz (a nejen on Very Happy)



Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Saige

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Spyware Tue Jan 24, 2012 6:15 pm

jasnééé... zas Spyware Very Happy
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Tue Jan 24, 2012 7:11 pm

wou Razz já poslední dobou jen koukám, berem převážně holky a to se říkalo že na serveru jich je tak 10. Ne mazec myslím že raidy budou zajímavější a ještě lepší sranda na srazu Wink Twisted Evil
Pokud nebude mít přimča zájem já se kldině obětuji a slečnu naučím healovat. Razz Razz
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Luthy Thu Mar 08, 2012 11:01 am

Ahoj, omlouvam se ze sem nebyla aktivni, ale vazne sem ted nemela naladu hrat.. mam ted par problemu..umrel mi dedecek a tak. Tak sry ze sem tu nebyla nonstop online. Tech par chvil u vas bylo prima tak se teda loučim, kdyz jste uznali ze k vam nepatrim Smile hodne stesti guildo, nekdy se treba potkame

Luthy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Thu Mar 08, 2012 12:13 pm

Ahoj, tak to je mi líto Sad, no my jsme vůbec nevěděli, co s tebou je, já bych byl za příjmutí zpět, doufám, že ostatní taky, jestli teda budeš mít zájem...
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Obel Thu Mar 08, 2012 12:35 pm

ikdyž mé slovo nemá vliv, tak bych chtěl vyjádřit upřímnou soustrast a za těchto okolností bych byl také pro opětovné přijetí...

Like a Star @ heaven PEACE Like a Star @ heaven

Obel
Obel

Taurus Rooster
Poèet pøíspìvkù : 152
Reputation : 17
Join date : 17. 10. 11
Age : 43
Location : PráGL city

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  juigin Thu Mar 08, 2012 1:02 pm

Jsem klidně PRO nabrání zpět
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Orichi Thu Mar 08, 2012 9:51 pm

Ne, že bych měl do toho co kecat, ale pokud bych nasadil racionální pohled na věc, bylo by fajn tě přijmout zpět - za předpokladu, že budeš mít zájem a budeš ochotná to osobně konzultovat na mumble s někým z vedení. Ne, že bych byl fanoušek skepticismu, ale předchozí majitele tvé postavy, byl pověstný svojí leností, ulhaností (spíše vymýšlením si) a svojí laxností vůči guildě a raidu. Bylo by nemilé se dozvědět, že postava majitele nezměnila - tudíž pokud máš zájem, můžeš zkusit kontaktovat někoho z vedení a při konzultaci s ním obhájit svoji situaci. Myslím, že nabízíme super kolektiv s celkem velkou škálou úspěchů a znalostí, ale bohužel jsme se v minulosti už párkrát spálili, a právě proto bych navrhoval výše zmíněné řešení jako nejrychlejší a nejjednodušší možnost jak se dostat bez předsudku zpět Smile
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Luthy Mon Mar 12, 2012 12:30 pm

Orichi: mozna sis mel(a) nejprve precist ze puvodni majitel je muj bratr než jsi ho začal(a) nazývat lhářem...

a abych to všem upřesnila.. napsala jsem zde jen rozloučení a odůvodnění mé nepřítomnosti, o přijetí zpět momentálně nežádám. Na wow se hodlám vrátit až někdy v červnu, protože nám na koleji změnili wifi, na které ted uz ani nemohu hrát. Sad Takže hrát bych mohla stejne až od června a pak se příští školní rok stěhuji na privát, takže se možná někde potkáme. Wink Tím tedy chci říct ať to dále neřešíte, ale děkuji za pochopení všem (kromě orichi) Razz a GL guildo!! Wink

Luthy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Mar 12, 2012 3:01 pm

Ahoj, jen pro příště, ohlášená neaktivita (nemusí se hlásit každý 3 dny, ale 2-3 týdny ve zkušebce už spíš jo) není problém. Horší je, když nevíme, co s tebou je Sad Tak až budeš mít příznivější podmínky a budeš si chtít zahrát tak napiš Smile

Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Orichi Mon Mar 12, 2012 3:30 pm

Luthy napsal:Orichi: mozna sis mel(a) nejprve precist ze puvodni majitel je muj bratr než jsi ho začal(a) nazývat lhářem...

a abych to všem upřesnila.. napsala jsem zde jen rozloučení a odůvodnění mé nepřítomnosti, o přijetí zpět momentálně nežádám. Na wow se hodlám vrátit až někdy v červnu, protože nám na koleji změnili wifi, na které ted uz ani nemohu hrát. Sad Takže hrát bych mohla stejne až od června a pak se příští školní rok stěhuji na privát, takže se možná někde potkáme. Wink Tím tedy chci říct ať to dále neřešíte, ale děkuji za pochopení všem (kromě orichi) Razz a GL guildo!! Wink

Vím, že jsi psala, že je to tvůj bratr, přihlášku jsem si četl pořádně a právě proto jsem to i zmiňoval - nevidím důvod proč něco takového nezmínit když je to čistý fakt, kterého jsem byl mnohokrát svědkem ? Doufal jsem, že se mu o tom zmíníš a on, že se třeba zamyslí nad tím, že i ti lidé na druhé straně ho nějakým způsobem také vnímají. V jeho případě sem nezažil jediný den kdy se na něco nevymlouval Smile Jinak to, že jsi jeho sestra je zřejmé i bez toho, aby tu přihlášku kdokoliv četl.
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Luthy Mon Mar 12, 2012 4:05 pm

To je jako poznat z čeho? taky se tam vymlouvám a lžu nebo co? Promin nemám ráda, když někdo uráží moji rodinu, ale díky za názor, asi znáš mého bratra víc než já. Razz

Luthy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Obel Mon Mar 12, 2012 4:27 pm

Luthy napsal:To je jako poznat z čeho? taky se tam vymlouvám a lžu nebo co? Promin nemám ráda, když někdo uráží moji rodinu, ale díky za názor, asi znáš mého bratra víc než já. Razz

Je hezké, že bráníš rodinu, i pochopitelné. Já se ale zase musím zastat Orichiho. Tvého bratra určitě líp než ty nezná. Má na něj určité vzpomínky ze světa WoW a tam na něj zanechal prostě takový dojem jak napsal. O RL tu přeci nikdo nemluvil Wink ani ho sem nemíchal, tam to může být samozřejmě jinak. Tady toto fórum patří guildě, společenství lidí, kteří většinu společného dobrodružství prožijí ve světě Warcraftu (zbytek na srazu) proto byl zmíňěn fakt jak byl předchozí majitel postavy vnímán právě ve hře a jako člen tohoto společenství... Což bylo v tu chvíli IMO na místě. Navíc zmínil i to, že tebe jako nového majitele postavy bychompo rozhovoru na mumble přijmuli do našich řad bez předsudků a ohledů na majitele předchozího, s čistým štítem a otevřenou náručí...

hawk, domluvil jsem

PEACE

Obel
Obel
Obel

Taurus Rooster
Poèet pøíspìvkù : 152
Reputation : 17
Join date : 17. 10. 11
Age : 43
Location : PráGL city

Návrat nahoru Goto down

Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu Empty Re: Patchouli 70lvl shaman//přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru