Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sasoriies 70lvl

+4
Goty
Aristin
Sigarni
Tlamaus
8 posters

Goto down

sasoriies 70lvl Empty sasoriies 70lvl

Příspěvek  Saso Sat Dec 24, 2011 10:37 pm

Zdravím, tímto se ucházím o post ve vaší guildě, tady jsou potřebné informace:

1) Sasoriies
2) 70 lvl priest, momentálně CoH - v případě potřeby mužu retalentnout na do shadow.
enchanting full - chybí mi asi 4 plánky ze hry
JWC full - all of recipes
3) uroveň T5/T6 na holy. zajímavější eq: staff z Gurtogga, wrist z winterchilla, ramena BT. trinket z kartiček Beasts.
na shadow toho není moc. část eq nosím healovacího, jinak mám cca 1050spell dmg a 1100dps na bossovi(v rámci možností bossa)
preQ samozřejmě full. (poslední klíč mi chybí na KZ, heh)
4) tak důvod.. moje současná Guilda (DoA) trochu vynechává s progressem a já nemám rád neaktivitu, to je také důvod proč píšu tenhle topic.
5) co napsat? heal/dmg ? x)
6) začáteční guilda High Templars(rozpadla se)
nyní jsem v DoA ale jak jsem psal, chtěl bych víc chodit raidy atp. (v guildě jsem neměl žádný problem)
7) WoW hraju asi 5 let, vyzkoušel jsem všechny class a moje první postava kterou jsem hrál bych priest už v dobách TBC na twinstaru.
8)Altů mám dost, a to: Saso,Blackjoker,Pretender - všichni u DoA, přesto jsem se rozhodl věnovat hlavně Priestovi a alty loguju když je potřeba --> priestovi věnuji upřednostnění a aktivitu, proto se hlásím jen s ním Smile
9)mumble, GEM mám vše aktivní jelikož je využívám neustále.
10) je mi 18, wow hraju po večerech nebo ve škole, jsem z Písku, jméno snad nemusím uvádět když ještě ani nevím jestli budu přijat. Rád měním postavy( nikdy jsem při měnění neměl problem, ani jsem nikoho neokradl, i když přiležitosti byli) WoW beru jen jako hru, RM bych do toho necpal. Ale baví mě.

Rád bych Vás poznal i s trochou zábavy na mumble při raidem, tak budu čekat na odpověd ; ) Saso

Saso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Tlamaus Sun Dec 25, 2011 5:22 am

Saso? Fajn clovek, vzdycky jsem si s nim rad zahral i pokecal, zadny noob a rozumnej kluk. Muzu jen doporucit a rad ho u nas uvidim i kdyz nevim jak jsme na tom s priestama. Muzu jen doporucit.
Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 32
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Sigarni Sun Dec 25, 2011 1:13 pm

Saso napsal:

10) je mi 18, wow hraju po večerech nebo ve škole, jsem z Písku, jméno snad nemusím uvádět když ještě ani nevím jestli budu přijat. Rád měním postavy( nikdy jsem při měnění neměl problem, ani jsem nikoho neokradl, i když přiležitosti byli) WoW beru jen jako hru, RM bych do toho necpal. Ale baví mě.




Pro na zkušebku (po dobu zkušebky nemáš právo na itemy... viz pravidla gildy)

zaráží mě ale to rád měním postavy aspon že upřímnost ale toho prísta jak vyměníš tak kick
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Aristin Sun Dec 25, 2011 1:17 pm

Saso napsal:
priestovi věnuji upřednostnění a aktivitu, proto se hlásím jen s ním Smile

No, zajímalo by mě, co to znamená někomu "věnovat upřednostnění" .... Zatím znám tvary jako "upřednostňuji" nebo "věnuji se hlavně" ale tohle slyším poprvé. ^^

Jinak asi PRO na zkušební dobu Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Goty Sun Dec 25, 2011 3:44 pm

včera sem s ním chvíli kecal nebo přesněji (whispoval) moc fajn a co já koukal tak je to jeden z těch priestů co by ty raidy snad i chodil teda alespoň podle toho co říkal Smile

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty ^^

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 25, 2011 4:56 pm

Goty napsal:včera sem s ním chvíli kecal nebo přesněji (whispoval) moc fajn a co já koukal tak je to jeden z těch priestů co by ty raidy snad i chodil teda alespoň podle toho co říkal Smile
no jestli bude chodit jak my dva dohromady tak to potěž pero ^^ Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Epi Sun Dec 25, 2011 8:38 pm

na zkušebku určitě pro
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Sasoriies

Příspěvek  saso Sun Dec 25, 2011 10:34 pm

Tož mě zase zaráží že si myslíš že bych měnil postavu s kterou se hlásím do nové guildy Very Happy

Měním rád postavy, ale Sasoriiese a Sasa si jsem jistej že bych nevyměnil, jsou to postavy který jsem osobně expil. (mám je cca 2roky)

raidy mám rád a aktivně se zúčastňuju. Na PvP si většinou vzpomenu jen když je přepočet a já si řeknu že zase jsem to nestihl odehrát:D

no a ''věnovat upřednostnění'' .. snažil jsem se bejt hodně spisovnej, aby se topic líbil no Smile

tak si počkám na /přijat pokud se budu líbit i dalším lidem co do toho mají co mluvit a kdyžtak se těším x)


saso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Gaedr Sun Dec 25, 2011 11:41 pm

aktivita ted neni od vetsina valna ani ode me takze myslim ze zkousku nic nedame ale budu pro uplne prijeti jen kdyz ukazes ze za postavu umis a nebudes v raidech jen kotva nez naberes eq a seknes s hranim jak mnozí jiní...

takže pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  saso Sun Dec 25, 2011 11:54 pm

jasně, většinu taktik znám a raiduju často, ti co mě znají ví ; ) plánuju v Guildě zůstat, snad časem přesvědším i vás.

ale ať počítám jak počítám, jsou to pořád jen 4 pro:)

saso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  qapa Mon Dec 26, 2011 4:00 am

tak tu máš páté Pro, Piš si o inv nějakému offi nebo Gum Smile ... Vítej u nás afro

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Crome Mon Dec 26, 2011 3:53 pm

uz jen tak na zaver. Mam od neho huntera na nick nevim jestli prisel sam ale k tomu vymenovani byl v pohode domluva dobra.
a jelikoz sem s nim byl i v HT tak bych rekl ze je to clovek ktereho sem na raidu vydel dost casto
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  saso Mon Dec 26, 2011 3:57 pm

teď nevím jakýho huntera myslíš, protože jsem směnil nejen jednoho x) .. ale předpokládám Jdusiprotebe? Very Happy

saso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

sasoriies 70lvl Empty Re: sasoriies 70lvl

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru