Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

+4
Sigarni
Epi
Rujko
Succube
8 posters

Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Awalay Sat Dec 17, 2011 4:44 pm

1) Nick užívaný ve hře: Awalay

2) Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato: Druid, 70, talenty feral, profese full herbalism + alchemy - klasika na druida a produkty se hodí / pak mám resto cca T5 a část balance, kdyby se mi povedlo je dodělat, tak můžu chodit za to, co je potřeba

3) Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované: kromě KZ všechny preQ, equip řekl bych tak T5/T6
Dal bych sem odkaz, ale nejde to

4) Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: Rujka znám hodně dlouho a tak když někam, tak bych rád za ním Smile + jste samozřejmě jedna z nej guild na Insomnii a po skoro 2 letech reskillování T4, T5 a částí T6 bych se už rád podíval dál

5) Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? No, čas na raidy mám bez problémů, aktivní jsem, svoji classu mám prokonzultovanou se zkušenými Smile, praxe po Illidana a swp taktiky mám načtený. Vzhledem ke své specce bych se určitě nedostal na každý raid - ale to mi zas až tak moc nevadí, rád se přidám kdykoli by mě bylo potřeba

6) Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: První SEC, tam si to ani moc nepamatuju, zrovna jsem doexpil a vůbec nevěděl Very Happy pak Wolfíci, kteří se rozpadli a potom DoA, která teď v rámci zachování sebe sama dělá krok zpět a já už bych vážně rád kupředu

7) Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ): Tak něco přes ty 2 roky, tady na mystiqu jsem vyexpil jenom druida a skoro ele shamana, ale znám všechny classy z deffenderu, AT atd. WotLK mám taky prozkoušenej, ale moc mě to nechytlo

8 ) Uveďte vaše alty a umístění v guildách: Vlastnoručně vyrobeného nemám, ale byl mi svěřen Coberth, kterého tu určitě znáte - majitel se přesunul na Daemonicu. ( aktuálně neaktivní v GoE ) Má eng + jwc nejspíš na brejle a sunfire pendant + šutry

9) Zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem: Mám funkční mikrofon a můžu mluvit. Addonů mám spoustu, všechny povinné mezi nimi určitě budou.

10) Váš přibližný věk, něco málo o sobě: Jmenuji se Matyáš Wink , je mi 17 let, jsem z Olomouce, ve druháku na gymplu, hraji na klavír a taky airsoft, když se povede sehnat lidi



Awalay
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Succube Sat Dec 17, 2011 4:56 pm

Další olomoučák Very Happy na kterým gymplu? PRO na zkušebku
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Awalay Sat Dec 17, 2011 4:59 pm

Hejčín, stejně jako Rujko Wink

Awalay
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Rujko Sat Dec 17, 2011 5:13 pm

Můžu dodat, že je jeden z nejspolehlivějších lidí... sice moc neví o taktikách na swp, ale to snad není problém.. mu to vysvětlím a jak to půjde jednou, tak si to bude pamatovat až do smrti. A říkal, že později může klidně retal do balance, když bude potřeba.. ''taková offspecka''.
Jinak s místem ať posoudí Epáč Smile

EDIT: Armory ZDE
Rujko
Rujko

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 12
Join date : 17. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Epi Sat Dec 17, 2011 6:50 pm

určitě pro za zkušebku, ferala uživíme, teď je to s aktivitou ostatních slabší, stejně jako s aktivitou ostatních class Smile


Naposledy upravil Epi dne Sat Dec 17, 2011 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Sigarni Sat Dec 17, 2011 7:56 pm

pro na zkušebku
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  qapa Sun Dec 18, 2011 6:45 pm

Pamatuju si ho ještě ze Solve, je v pohodě problémy sním také nebyly. PRO

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  TheAce Sun Dec 18, 2011 8:41 pm

já si ho pamatuju z DoA, spoleh na něj je, to je fakt Wink

TheAce

Gemini Goat
Poèet pøíspìvkù : 174
Reputation : 20
Join date : 27. 05. 11
Age : 32
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Epi Mon Dec 19, 2011 8:29 pm

prosim, zbylé členy vedení o vyjádření, ať to můžem uzavřit Smile díky
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Circe Mon Dec 19, 2011 10:31 pm

PRO

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Stevend Mon Dec 19, 2011 10:41 pm

Pro Smile
Stevend
Stevend
Admin
Admin

Libra Cat
Poèet pøíspìvkù : 131
Reputation : 16
Join date : 08. 06. 09
Age : 36
Location : Slovakia / Žilina

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Succube Mon Dec 19, 2011 10:47 pm

vidim 6x PRO. piš si o inv někomu z vedení.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku Empty Re: Awalay - feral dps/ přijat na zkušebku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru