Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

+6
Epi
Spyware
Tomus
Slunicko
Gaedr
Lístek
10 posters

Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gweramas Tue Dec 06, 2011 12:16 am

1..) nick - Gweramas (u hordy Ensnare, Warmpeace - dříve ještě Carapace, warlock z Centurie)
2..) class, prof - Warlock, Tail + Ench (375 + 365-posnažím se to rychle dodělat)
3..) equip - T5/T6.. prostě Lístkům lock, znáte.. Smile
4..) Důvod proč sem? - Tak určitě Lístek (s ním už se znám delší dobu, jak z realu, tak z hry)
5..) Jaký přínos mám? - Myslím si, že sem jeden z mála co se k Vám hlásí a už dal zde KJ Smile A taky, snažím se být skoro na každém raidu..
6..) Guildy v minulosti - Centuria, Gummibear Fighters, Triumvirate.. z Centurky jsem dostal kick kvůli náhlé neaktivitě (škola), Gummi jsem byl jen na výpomoc, Trium padlo zhruba před měsícem (spadlo vedení, konec raidů, GuM co je teď se odmítá s někým spojit
7..) Zkušenosti - Všechno prokilleno až po KJ (za locka), za furry warra a balance druida (starý Twin) sem skončil u Illa
8..) Mumble - není problém, mikrofon je, ale myslím že není potřeba až tak mluvit
9..) Něco o sobě - No, je mi 15, není to nejvíc no, ale myslím že na Wofko to stačí :-D Jinak hraju závodně fotbal a v zimě se věnuju hlavně lyžování (to je moje Smile) A samozřejmě, moje další záliba je WoW a celý kompjútr.

Vím, že trošku stručné, ale překousněte to.. Smile S pozdravem Gweramas

Gweramas
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lístek Tue Dec 06, 2011 12:27 am

Takže tady Gwer si s tím moc práci nedal. Stručně dodám, znám se sním už celkem dlouho. Je to fajne člověk, spolehlivý a velmi týmový bojovník. Hraje wow už dlouho a po půl roční pauze na hordě se opět vrací zpátky k Alianci aby nám pomohl reskillnout Kýdžeje. Postavu mi zde nechal a já mu jí teď passuju z5. Doufám že mu dáte šanci se ukázat. Vím že eq nemá zrovna 100%, ale je to mojí chybou že jsem se za locka více neprosazoval.

Toť ode mne asi vše a doufám, že vás nezklame. Díky Lístek.
Lístek
Lístek

Poèet pøíspìvkù : 84
Reputation : 3
Join date : 15. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Dec 06, 2011 1:02 am

pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Slunicko Tue Dec 06, 2011 11:44 am

Nekoho, kdo to za locka umi a nebude umirat na KJ potrebujeme jako sul! Samozrejme PRO Nicmene jsem pro zkusebku na 14 dni bez naroku na loot.

PS: uz se moc tesim, az nas bude treba 5 locku v raidu;-) (kick all mages:-DD)

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Tue Dec 06, 2011 1:05 pm

pro
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Spyware Tue Dec 06, 2011 7:20 pm

Slunicko napsal:kick all mages:-DD

Crying or Very sad
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Tue Dec 06, 2011 8:14 pm

pro
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Tue Dec 06, 2011 8:53 pm

pro na zkušebku 14dní
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Wed Dec 07, 2011 3:21 am

rozhodnuto,necháváme si tě tu a budeš mít zkušební dobu jako všichni ostatní
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  ...wasc Wed Dec 07, 2011 1:45 pm

Nevím, seš docela ulhanej - z Centurie si nedostal kick za neaktivitu, ale za "demenci" = kecy, žádné DPS a furt kapání na blbostech, z Triumvirate si "leavl" pokud vím, protože si vyměnil postavu u hordy ( Carapace ). Toť vše ode mě, ale nezdá se mi košér, aby jsi tu vykládal bludy na alianci.

...wasc
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wauíček Wed Dec 07, 2011 4:15 pm

...wasc> zajimave. v kazdem pripade diky za info. alien

Wauíček

Poèet pøíspìvkù : 299
Reputation : 48
Join date : 21. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lístek Wed Dec 07, 2011 6:05 pm

A že by ses alespoň podepsal? Mě by zajímalo jestli si vybíjíš zlost, nebo tě jen někdo v RL dal přes hubu. Tak se uklidni, díky za varování a příště se alespoň podepiš. Copak řekl že dostal kick z Trium? Napsal že se to rozpadá což je pravda, tak važ slova.
Ano vypadá to že bráním kamaráda z RL, ale mě by zajímalo klik jich máš ty a proč to tak bereš, my si ho vyzkoušíme a buď zůstane, nebo poletí.
Lístek
Lístek

Poèet pøíspìvkù : 84
Reputation : 3
Join date : 15. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  wistron Wed Dec 07, 2011 8:18 pm

...wasc napsal:Nevím, seš docela ulhanej - z Centurie si nedostal kick za neaktivitu, ale za "demenci" = kecy, žádné DPS a furt kapání na blbostech.


to zas budou raidy Very Happy mno sem rad ze sem listek tahas same lepsi ale treba ze se plete :] sem zvedavej
wistron
wistron

Poèet pøíspìvkù : 42
Reputation : -5
Join date : 11. 04. 11
Location : Kousek od loun :]

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Rujko Wed Dec 07, 2011 9:18 pm

Nemluv pořád za něho lístku....
Rujko
Rujko

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 12
Join date : 17. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warlock Gweramas - přihláška/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru