Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žiadosť

+16
Sigarni
Aristin
Rujko
Gaedr
Meluzina
Tomus
Lístek
Crome
qapa
Kitana
Stevend
Cody
Obel
Slunicko
Spyware
Hubicak
20 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Žiadosť Empty Žiadosť

Příspěvek  Hubicak Tue Nov 29, 2011 2:26 am

1) nick užívany ve hře
Hubicak
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Priest, shadow aj heal na skoro tej istej úrovni T6+, alchemy a herb kvôli maximálne využitiu potenciálu priesta podľa mňa ( trinket z alchemky a stále množstvo potionov a elixírov na raid ).
Xscroll, paladín tank 4xT6, tam je eng a jwl. Jwl kvôli trinketu a šutrom a eng kvôli headke na tanka. Je tam aj niečo také T5+ do healu a T5+ na retrinku.
Frouzinka, fire mág T6 wrist, inak zvyšok je na armoroch. Profesie tailor kvôli sf robe ak ju raz dropnem alebo kúpim a eng čo budem rušiť ak budem mať náhradu na headku z eng. Namiesto eng vyskillujem ench kvôli fingrom a ten znova vymením za jwl kvôli pedantu.
Nexis, shaman 29 lvl, teraz tam sú encha talenty a aj na 70 z toho encha chcem spraviť. Encha lebo nemám žiadne meele dmg a z protadina retrinu robiť nechcem. Profky sú tam alchemy a herb kvôli potkám na expenie. Neskôr tam pôjde ench na fingre ktorý sa bude rušiť a nahradím ho niečím neviem čím, sa poradím s neakým skúsenejším encha shamom a k tomu lw na robu.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
Eq som spomínal už a preq ? Tak na všetkých postavách okrem shamaníka sú všetky preq.
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Už som tuna bol, ale leavol som kvôli Sinuehovi. Kamarát, ktorého poznám už cez 10 rokov, a sused. A tým som chcel s ním hrať ďalej v jeho brata guilde ( Samaritan guild ) a pomôcť im v progresse. Ale po skoro 3 týždňoch som pochopil že moja snaha sa nevypláca a márnim tam svoj čas a kazím si chuť vôbec sa logovať do hry kvôli neoochote ľudí hrať/progressovať a nevôli si nechať poradiť.
A kedže som u WoA už bol, viem ako to tuna funguje a páči sa mi to. Ako guilda celkovo a aj ako kolektív. A je tu jedna vec čo mám na WoWku najviac rád, ochota progressovať a wipovať aj celé hodiny s tým že sa stále každý človek v raide snaží zo seba dostať maximum.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Prínos ? Buď mojím talent buildom ktorý som najčastejšie používal, čiže vytalentený spirit. Alebo skúsenosťami čo na TBC mám, takže žiadne doučovanie taktík a brain ktorý za priesta myslím že mám. Veď ste somnou hrali tak viete asi ( tie slabšie výkony boli podmienené stále tým že som bol na noťasi ( Acer Aspire One D260 10" ) kde mám v swp tak 4-6 fps, čo sa ale bude meniť, idem flashovať bios a odomknúť si veľkosť dostupnej pamäte pre grafiku ( z 8MB v základe bude 256 ) a tým by sa mi to malo vyhodiť na neakých 20 fps. Niečo ako mám na pc, a tie moje topové výkony boli práve ak som sedel za ním. Lenže mám doma aj otca a brata čo za PC sú skoro nonstop preto tam nemôžem ísť stále ja Sad . Ale v finálnom štádiu by som mal podávať v priemere lepšie výkony ako doteraz. Čiže maximum z postavy bez toho aby ma brzdil hardware).
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Prvá bola Dragons last Hope, z ktorej som šiel do HtF lebo s tou guildou sa vtedy spolupracovalo a progressoval som s nimi aktívne. V HtF som bol od novembra 2011 do leta 2010 a odprogressoval som s nimi až do swp po Muruho. Potom WoA kde som s Vami bol pri progresse KJ a skoro si splnil svoj sen dať KJ ale kvôli priateľke som vtedy nemol pri kille ale pri nej Sad . Od Vás som odchádzal viete prečo ( aj topic som spravil a snažil sa to vysvetliť ) ale pochopil som že som spravil chybu. Odišiel som do Samaritan guild a odtiaľ sa chcem vrátiť späť domov, v samaritánoch sú dobrý ľudia ( tak zo 10 by sa našlo ) ale ostatok nepoužiteľný na progress. Tak rád by som späť domov kde je to také aké to má byť. S tým či tu bude alebo nebude Sinueh, alebo to je jedno kto na mystiq ešte z mojich kamarátov hrá. Ak už hrám, nechcem to hrať zbytočne tak ako to je teraz v Samaritánoch, ale s dobrým pocitom po raide ako vo WoA.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
WoW-ko hrám dokopy takých 5 rokov. Začal som asi s warriorom ak sa dobre pamätám a skončil pri priestovi lebo ten mi najviac prirástol k srdcu. Vystriedal som už všetky classy, ale kráľ u mňa aj tak ostane priest Smile A za iné postavy, nieje to žiadna hrôza sa naučiť rotáciu a používať postavu s rozumom Very Happy S mágom som sa zabehol asi za také 2 hodiny Very Happy
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Frouzinka ( mág, Samaritan guild ), Xscroll ( protadin, Samaritan guild ), Nexis ( shaman, Samaritan guild )
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mumble aj ventrilo mám a používam ich, len nerád sa ozývam ak to ozaj netreba. A nerád rozprávam len tak od veci napríklad počas bossa, nedá sa potom plne sústrediť. Inak asi viete.
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
No narodil som sa 05.03.1991 takže mám 20 rokov. Mám priateľku ( áno tú čo mám za profilovku Very Happy ) ktorú odsrdca milujem a som s ňou veľmi rád. Cez víkendy sa snažím venovať jej lebo cez týždeň sa ona musí venovať škole takže po večeroch víkendových tu niesom veľmi. Mám ukončenú Strednú odbornú školu technickú v Informatike. Ak na niečo také chcete ísť vopred si to premyslite Very Happy Je tam ekonomika, účtovníctvo, elektrotechnika ( maloprúd ), informatika, 2 cudzie jazyky a matika Very Happy Ale aj napriek tomu že som tam nechodil skoro vôbec a pred maturami som mal z 5 predmetov neklasifikované Very Happy tak som úspešne zmaturoval na trojky. Snažím sa pracovať stále ak sa dá, a momentálne končím na absolventskej praxi koncom tohto mesiac aj na brigáde a začínam sa venovať živnosti. Presnejšie v finančnej sfére a to sprostredkovanie finančných produktov. Ale v inej sfére ako to asi všetci poznáte. Vystriedal som už 5 firiem a našiel pre mňa fakt vhodnú ( ak by ste niečo potrebovali vysvetliť stačí sa kľudne ozvať, to by mal robiť každý finančný poradca, vedieť čo predáva ). Po mimo to zbehnem za Sinuehom a Cendy-m na jedno dve cíga a pokecať, sem tam víkendovo na neakú tú láhev alebo len tak na kofolu a zahrať si billiard s kamarátmi. Ale asi najviac sa venujem aktívne WoW-ku. Niekedy som jazdil na biku a posilňoval ale to už skončilo takže koníčky okrem WoW-ka a priateľky/priateľov žiadne momentálne.

Ospravedlňujem sa ak to je príliš dlhé ale snažím sa dať si záležať na prihláškach a čo najviac sa predstaviť, prvý dojem je dôležitý.
Ale najradšej by som bol ak by ste ma vzali späť domov do rodiny.
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Spyware Tue Nov 29, 2011 2:41 am

Hubi si určite hovorí: "Home! Sweet home!"

uvidíme, čo na to povie vedenie... Wink
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Slunicko Tue Nov 29, 2011 10:54 am

PRO

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Obel Tue Nov 29, 2011 12:44 pm

Spyware is right Wink Všude dobře, doma nejlépe...

S údivem sleduji, že dokonce i ve WoWku platí to co v reálném životě. Člověk si pořádně neváží toho co má, dokud o to nepříjde...

Proto važme si všeho co pro nás kdo dělá(v tomto případě guilda), toho čeho jsme součástí, ikdyž to jinde vypadá lákavě, bo není všechno zlato co se třpytí...

V případě Sinueha, by platilo ještě pořekadlo, dvakrát měř, jednou řež (nebo dvakrát promysli to co chceš říct, než to z tebe vypadne)...

Teď je to jen na vedení a já doufám a věřím, že se s tebou Hubi opět potkáme na raidu.

PEACE

Obel


Obel
Obel

Taurus Rooster
Poèet pøíspìvkù : 152
Reputation : 17
Join date : 17. 10. 11
Age : 43
Location : PráGL city

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Cody Tue Nov 29, 2011 1:21 pm

Proti. Kdyz si leavnul prvne este se to dalo byl to naval emoci, ale tenhle druhej uz byl promylsenej a byl v klidu takze tvuj boj mel sis to rozmyslet.
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Hubicak Tue Nov 29, 2011 3:25 pm

Cody názor ti nevezmem, a pravdu povediac sa ti ani nečuduje, by som reagoval podobne. Ale aj napriek tomu že asi viem ako táto prihláška skončí, mi to stojí zato aby som ju tu dal. Lebo guildu ako WoA tu už nenájdem.
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Stevend Tue Nov 29, 2011 3:28 pm

PRO
Stevend
Stevend
Admin
Admin

Libra Cat
Poèet pøíspìvkù : 131
Reputation : 16
Join date : 08. 06. 09
Age : 36
Location : Slovakia / Žilina

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Hubíííííííííííííííííí z5

Příspěvek  Kitana Tue Nov 29, 2011 5:03 pm

PRO sice do toho nemam co kecat asi... ale ja ho tu chci!!!!!!!!!!

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  qapa Tue Nov 29, 2011 6:49 pm

Proti...

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Crome Tue Nov 29, 2011 6:52 pm

budu nestrany, ale zda se mi to lepsi nez to udelal treba lucien (nic proti nemu) tento clovek si dal alespon tu praci napsat tu prihlasku znova a dost rosahle NeviM
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Lístek Tue Nov 29, 2011 7:15 pm

Nebudu se tu rozepisovat dlouho, všem je jasné, že hubiho chci zpátky, ale myslím si že s přihláškou si dal dost záležet naopak od sinueha který jí napsal během 3 minut.... nemám do toho co kecat, ale Hubi je aktivní na raidech a v poslední době je krize a každá duše se hodí....takže malé bezvýznamné Pro :-)
Lístek
Lístek

Poèet pøíspìvkù : 84
Reputation : 3
Join date : 15. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Tomus Tue Nov 29, 2011 7:38 pm

pro
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Meluzina Tue Nov 29, 2011 7:48 pm

Hubi je brutálny človek Smile bezvýznamné PRO
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Gaedr Tue Nov 29, 2011 7:56 pm

mam a budu na to mít vždycky stejnej názor...proti,všichni už víme jak na to s tebou jsme,u nově přijatých hráčů dokážu ještě věřit že mě nezklamou,u tebe už vím že dříve nebo později mě zase zklameš,vždycky když někdo předvede něco co tu předvádíš ty si jen víc a víc vážím těch lidí kteří se se mnou při zvolení gumem vrhli na obnovu guildy a stále tu jsou a budou

prostě každý svého štestí strůjce...Proti
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Rujko Tue Nov 29, 2011 7:58 pm

On neleavl guildu kvůli tomu, že by se mu v ní nelíbilo.. a názor o WoA má pořád stejnej.. Home..sweet home.. Akorát občas ze zuřivosti leavne, což přebíjí jeho spolehlivost na raidech Smile
Rujko
Rujko

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 12
Join date : 17. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Aristin Tue Nov 29, 2011 8:01 pm

Můžu prosím požádat všechny, kteří nepatří do vedení, aby sem nic nepsali? Připadně, pokud cítí nutkavou potřebu sem něco přispět, aspoň nepsali zvýrazněným písmem pro/proti? Váš hlas se stejně nepočítá a akorát to stěžuje počítání hlasů lidí z vedení. Díky.

Jinak, jsem pro... ale naposled =P
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Rujko Tue Nov 29, 2011 8:09 pm

Myslím, že je dobrý sem napsat, jakej má každej svůj názor na věc.. (ale jen to)
Rujko
Rujko

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 12
Join date : 17. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Sigarni Tue Nov 29, 2011 8:16 pm

Za CL prístů bych se měl vyjádřt že... takže sice nám poletuje jako holubičák a ne hubičak takže rename ... Razz na rajdech je ho vcelku vidět nikdo nechodí pořád, je schopnej healovat a má eq, jeho chování je přijatelné a většina gildy ho má ráda at už jako hráče nebo na pokec.

Pokud budeš přijat budeš si muset důvěru zasloužit + 14dní zkušebka

Pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Epi Tue Nov 29, 2011 9:03 pm

Pro
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Circe Tue Nov 29, 2011 9:29 pm

jak se rika, do tretice vseho dobreho a v tomto pripade jsem ochotny to zkusit ... PRO (ale Hubi ode mne uz opravdu naposled)

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Hubicak Tue Nov 29, 2011 9:57 pm

Pre tých čo dali PROTI, plne s vami súhlasím ako s vedením.
Sigi, osobne si myslím že 14 dní je málo a rename ? Ak mi prídu peniaze na účet môžem si niečo poslať na VIP Very Happy
A pre ujasnenie tej možnosti že by som šiel znova niekam inam, nemám kam alebo skôr nechcem. Keď som šiel po tom čo som opustil HtF som si nikdy nemyslel že WoA nazvem svojím domovom. Ale časom sa mi ukázalo že to je guilda ktorú som hľadal.
Pre mňa osobne najviac zvažuje hlas od Gajdu a Sigiho. Tak Vás prosím neako sa dohodnite buď pre alebo proti.
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  sabotage Tue Nov 29, 2011 10:14 pm

Jestli můžu vyjádřit svůj názor (na přihlášky Hubiho a Sinueha), tak bych to viděl takto. Hubiho přijmout s tím, že bude přijatatej tak, jakoby ve WoA nikdy nebyl, takže zkušebka + hodnost a dkp absolutně vynulovat... Ovšem v případě Sinueha bych se shodl s názorem PROTI. Proč?
Už jen název přihlášky: Žádost X Návrat, jen z toho je cítit, že jeden z nich to bere poměrně vážně (nebo aspoň si dal záležet, aby to tak vypadalo) a druhej to bere, jakoby si dal jenom pauzičku a chtěl se vrátit a jako bychom my zapoměli za jakých okolností odešel (byl kicknut na vlastní žádost).
Jako další + pro Hubiho bych viděl to, že si fakt dal záležet s napsáním přihlášky a navíc Sinueh to dorazil podanou přihláškou k Amanare, aniž by počkal jak dopadne takhle... A nakonec další věc, kterou u mě vede Hubi je chování a vyjadřování se na raidech (netvrdím o sobě, že su nějakej slušňák), ale občas mně jeho chování nebylo úplně košér.

Doufám, že v případě přijetí jednoho, případně obou, se nad sebou pánové zamyslíte a nebudete jednat zkratovitě. Vím, že sme jenom lidi a je to jenom hra, ale v zaměstnání, partě (týmu) byste se takhle chovali taky?
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Gaedr Tue Nov 29, 2011 10:39 pm

hubi nevim co po mě teď žádáš ja se vyjadřil jasně-a to proti...moji důvěru jsi holt sklamal jako každy další co leavnul guildu a moc nečekej že si ji lehce získáš...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Hubicak Tue Nov 29, 2011 11:29 pm

Dík Sabo, a tie podmienky, docela primerané Smile
Gajdo, si Guma a Sigi je CL, ty si dal proti on pre. Hlavne vaše hlasy som chcel počuť, ale ak som ťa sklamal tak ma to mrzí. Ale rád by som to neako dokázal že to ľutujem.

Kedže sa chcem fakt dostať späť do guildy a záleží mi na tom tak som si spísal pre a proti:
Pre: 13x, z toho 4 od CL ( Ari, Sigi, Epi a Circe )
Proti: 3x, z toho 1 od CL a jeden od Gum ( Cody a Gajda )
Jeden ostal nerozhodne ( Crome )
Ešte tu chýba hlas od Primči ako CL shamanov a malo by byť v podstate odhlasované už len rozhodnúť Smile
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Sigarni Wed Nov 30, 2011 5:28 pm

ostatní lidi z vedení hlasujte at to rozhodnem
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Žiadosť Empty Re: Žiadosť

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru