Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

+5
Rujko
Circe
sabotage
Cody
Aristin
9 posters

Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lasair Fri Nov 18, 2011 3:50 am

1) nick užívany ve hře
Lasair

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Human Paladin, Protect Trash/Boss, Proffese: Enchanting+Eng (375) Oba, vyuziti Pro protect Paladina jsou dobré vzledem k výhodám : Eng plánk ze SWP na Head + Enchanty na Ringy, Enchaty si muzu farmit sam i na tezsich potvrách

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
Úroveň EQ : T6+Bojky (chestu za bojky na bosse) a ještě tam mam Back za Boj- K prequestům vsě po BT+ Nějake Srada Questy v Pre Tbc Dungach a rozdělaný scarab

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
WoA Je v SWP hodně daleko , jste Guilda která umí pořádně raidovat a umí naklepat řízky i těm "nejobávanějším" bossům.
nové výzvy Tankování a Chuť tankovat... Koho tu Znám? Tak pana Fotbalistu Metussa, Aristina, Menethila, Rujka atp.. (ty posldní dva, pod nikem Jamar) ;-) A tak jako s celou Guildou Prřez Xfire co sledovali progres v SWP.. kterému bohužel je na dost dlouho asi odzvoněno. Jooo a Nemůžu zapomenout na Katagu ;-) to je mů vrchní pán "pomocník" ;-)


5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Mylím že můj štít za který se chovají nejen healeři, ale i lidi co zrovna natáhnou nechtíc Trash, člověka s chutí hrát a být v raidu až do úplného konce. Znalost taktik pod Felmista + zbytek se došprtám na Netu či tak a nebo tak in game Smile Znalost své classi na 110% a všech vychytávek okolo

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Byl jsem v Amanare kde nás vedl Schlucke, Důvod? Jsem tam už nejaký čas officirem, Pomlouvaní když si zrovna myslí že tam nejsem, dělání naschválů a podpásovky. K raidování nemůžu vytkou skoro nic, jen to že prostě Trvá to moc dlouho, pár lidí protě neví co má dělat, Buffování na 15-20 minut než nekdo poprosí po 20 whispem že třeba do Raidu itel. Proggres byl jen ochutnávka, Prostě se nehýbeme v před, jen stále dokola t5/t6 když to zrovna jde.

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Hraju wow už od preTBC, Začal jsem offikem, Pak TBC ale nějak jsem tam přestal tehdá hrát a žačal tady, na patriotu (tenkrát) s Warem a zůstal tady do teď.
Raidy, Bosse Od pretb, old/new PVP systemy, nic mi nedělá problém ;-) Hlavně Raidovaní me strašně chytlo a asi tak 4 roky smažim PVE ;-)


8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Tak moji alíci : Jamar - Zdatný resto druid-t6/swp - původní main ( ale healerů bylo vždy dosti a nějak me tenkrát omrzel) ale často vyuziji jeho služeb Smile - Guilda žádná - chtěl bych ho dát jako Altíka k vám když se bude hodit 22xx HB a 850 regen Smile

další na řadě tu máme

Temprence-t5 jedna t6-Rogue(BT) - Guild žadná, taková farmářka

a ještě tu mámé mého epic nic Locka (SWP prfesni Itemy) Serray-Sranda altík(SSC+TK)-Guild nemá[/color
]



9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Aktivně mumble/VT Micrfon sluchátka vše stíhám ;-)

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
zatím čerstvích 20 let Smile, Jsem kolektivní člověk, Rád pomůžu a mám rád Sport a hlavně WoW (lehce nolifer, ale praci a školu přez dopoledne a odpoledne stíham) Radovací čas? neomezený ;-) Jsem komunikativní a Mluvení se nebojím ;-)
11)
jediné co by jsme si přál Je by ste spolu semnou(pokud tedy mě vezmete) je aby jste vzali I mou drahou polovičku, hraje WoW semnou a je takřka mou součastí, přátelká holčina co vám Může nabídnout SH priesta Sinae (PVP/PVE) Prq po HS na BT alar a jednicka v HS.
Warločka : Crispa (preq. TK/SSC) eq tail(SWP)+jwc neck v baglech(SWP).
A jeji resto Druidku (BT) Koralka Jeji mocná oblíbenkyně
Ráda farmí kytky a fyshinguje rybicky a Plní s radostí Guild Banku na Raidy( i ja se k ni přidávám ve farmění) Poprosil bych vyjádření Vedení Guild i K tomuto 11 Bodu mé přihlášky .. Sem vám zavázán..

Příjemný večer Lasair+Sinae

Lasair
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Fri Nov 18, 2011 4:51 am

Tak, na začátek napíšu, že jsem určitě pro přijmout Lasaira i jeho přítelkyni. Vlastně jsem mu sám nabízel, aby k nám šel. Jak ho znám, tak tankování zvládá solidně. Navíc dalšího protect paladina potřebujeme jako sůl, takže tu snad ani není co řešit. =P
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Fri Nov 18, 2011 11:37 am

PRO klidne oba
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Fri Nov 18, 2011 12:38 pm

Tyjo četl sis to po sobě, než jsi to odeslal? Very Happy
Jinak v případě přijetí doufám nenastane situace, že když se nedostanete oba do raidu, tak na truc nepůjdete ani jeden...

Za mě bezvýznamný PRO
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Circe Fri Nov 18, 2011 12:39 pm

nevidim duvod, proc oba nevyzkouset - PRO

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lasair Fri Nov 18, 2011 12:45 pm

No asi moc dobře nečetl Very Happy ale co už bylo po oslavě výročí,lehce upito.. 1:45 tak se omlouvám za chybky hehe ;-)
Ne, Sinae má svou hru, nemůsíme jít spolu, oni mi kouká vedle do počítače a takříkajíc se připravuje na to co ji čeká. Smile

Lasair
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Rujko Fri Nov 18, 2011 12:46 pm

Strašně jsem mu záviděl lvl, když jsem byl 12 a on 15, koukal jsem s vykulenýma očima, jak všechny questy dává Very Happy .
Potom jsem ho častokrát potkával na lvl 70. A co se týče přehledu, zkušeností a povahy tak můžu doporučit.
Rujko
Rujko

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 12
Join date : 17. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Stevend Fri Nov 18, 2011 1:44 pm

Ja som PRO vyskúšať oboch Smile
Stevend
Stevend
Admin
Admin

Libra Cat
Poèet pøíspìvkù : 131
Reputation : 16
Join date : 08. 06. 09
Age : 36
Location : Slovakia / Žilina

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Fri Nov 18, 2011 2:13 pm

jednoznačné pro, pro oba Smile, prota určitě potřebujeme a jeho drahou polovičku tu určitě ještě uživíme Smile a nemůžeme je přeci rozdělit Very Happy
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Fri Nov 18, 2011 3:08 pm

za mě taktéž pro, s protect palatama mame prostě problem, když tu není aristin tak to obcas znamena i to že se raid kde je pořeba zkušený protadin ani nejde

a jelikož už tu vidím od vedení pro dost tak si můžete psát o inv do guildy komukoliv z vedení
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lasair Fri Nov 18, 2011 3:11 pm

Super, Díky.. Jestě doděláme oběd a napišem si Smile

Lasair
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri Nov 18, 2011 6:37 pm

i když s křížkem po funuse, tak přece PRO, se Sinae jsem mluvila a je to fajn holka Smile dveře jsou vám dokořán
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu Empty Re: Lasair(Jamar)/Protect Paladin T6/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru