Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

+7
Crome
Tomus
Prima
Succube
Aristin
Nakhled
Tlamaus
11 posters

Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Katanga Fri Nov 04, 2011 5:01 am

Caute ludia
1) nick užívany ve hře
Katanga
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Destro lock, build mam spraveny aby som vymačkal co najvacsi dps, cize ako 90%lockov na serveri.Pre blizsie info vid armory.
remesla: tail/ench, oboje full, uz len mi chybaju 1 ci 2 enchy z KZ s dropom 0,0nič a mam all co je potreba. Dovod-je to gut farma na goldy, navyse stale niekto nieco v guilde potrebuje enchantnut, alebo ušit tak som poruke. V najblizsej buducnosti chcem tailoring zmenit ja jwc, ved kto by nechcel supiš neck skoro zadarmo a k tomu 2 imba gemy 14 spel dmg a 12 crit :DD, + ked budem mat enchantnute vsetky ringy tak pojde papa mozno aj enchanting. Uvidim mozno ma napadne nejaka zaujimava profesia Smile)
bwt=lvl 70

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
eq vid armory, nechcem to cele rozpisovat, nerad pisem vela, ale mam maximum co som mohol mat, kvoli T6 bonusu odpocivaju v pokoji SWP ruky v banke, amen, trinket z hexa nepadol ani po tristo šestdesiaty piaty krat. co už, s tym portovanim do dungu mi pribili klinec do rakvy pale
preq ma spravene vsetky: bt , hs, mam tolko napr key na yora do mt Very Happy, ale to len tak bokom, mam spravene vsetky qsty v dungoch ktore sa mi podarilo objavit, napr port do bwl a podobne somarinky :DD

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
dovod: no to by som bol blby aby som sa nehlasil. V ziadnej inek guilde na ziadnom serveri som sa nestretol s takym kolektivom ako tu,napr to video woa vs kj, ako sa tam povzbudzujete, + nemoze povedat ziadne krive slovo na nikoho od vas = moralna bašta aliancie. Navyse uz ma serie ze KJ vidim len na animačke z mgt, aj to nie celeho iba jeho tien. Chcem zazit raidovanie s velkym R. A poznam mozno ludi co boli u nas a odisli, napr Metuss. Ehm, asi sa nepocita ked niekoho pozdravim /wave ?
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Som z tych co z raidu odchadzaju posledni, eby sa dalo raidujem az do rana, poznam taktiky v ramci moznosti nasho progresu az po felma, dalej sme nedosli, a zvysnych bosov mam viac menej teotericky nastudovanych len prax veškeda-zadna. Casu na raidovanie mam tolko ze by som ho mohol predavat za goldy . Rad pomaham s nejakymi zaujimavymi qstami, napr stale nahanam ludi nech si robia skaraba. Strasne sa mi paci cely ten chain, old dungy, tajne miesta na mape a tak podobne. Co sa tyka dps, zda sa mi ze na to aby mam šupacky eq tak tocim slusne, na brutalovi som dal 2200+ len s resto shamanom v grupe, viem, vasi loci sa pri tomto cisle smeju ale tak eq mi nedovoli ist dalej, navyse som musel praskat cursy ktore mi nedavali dps, ech stary zlaty DOOM pirat .Snazim sa v raide robit maximum, stale nejake lentilky nejaky porticek, SSko ma stale nejaky samovrah.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Bol som a stale som v Amanare, pod slukeho kridlami. Dovod,hmm, woa je o trosilinku dalej v progrese ako my What a Face .trochu sa mi tiez nepaci ze o pol desiatej uz ludia zacinaju odchadzat of Very Happy, trosku mi niekedy chyba spravny raidovaci duch.Nic z toho nemyslim v zlom, proste vyjadrujem svoj nazor, nedovolim by som si krive slovo.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Skusenosti, heh, asi 5,5 roka, ked dobre pocitam, hral som dokonca aj na ofi, v ramci ten desatdnovej skusobnej doby alebo tak nejak, to bol moj prvy char, potom uz trebalo platit tak som presiel na nieco menej financne narocne. Hral som prista, holy hlavne-circle powa, potom wara-podstivo nabugovany cata z archiho, ostatne nestoji za zmienku. Najviac sa mi aj tak paci "udajne" 1-tlacidlovy dps, cize lock. brutalny dps navyse svojimi abilitami velmi uzitocny pre raid, nememil by som ho za nic. Na narne a sargu som zaskolil do hrania najvacsich zavislakov, teda mojich byvalych spoliziakov. Moje ucinkovanie - Twin, narn a sarg=bugerske dvojicky, buff z AQ a ideeees zulaman v dvoch ludoch Very Happy, to boli casy..... cheers
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
vyznavam vieru ze radsej jednu postavu a na 110 % nez mat viac a venovat im len 100%. Alt ziadny, maximalne moja chodiaca banka, lvl 1 nick Scrapicoco Very Happy, casto zabijany tymi hnusnymi tankami z eng Very Happy
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
adony do raidu mam vsetky ktore su potrebne, nieco sa mi marí aj pri slove omen, nejaky film alebo nejaky adon, take daco. Mumble velmi nepouzivam lebo my sme fičali na VNT, ale neni problem presedlat na mum. Hovorit hovorim dost, napr pekne sa pozrdavim, ale viac nie, koktam cyclops , navyse som z vychodneho slovenska, od ukrajinskych hranic takze aj tak by mi nikto nerozumel.Navyse ked clovek rozprava tak straca sustredenost a s nou aj pohotove reflexy, ktore mi nespocetne krat zachranili zivot.
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě

mam cerstvych 21, kedysi davno som studoval v BA, ale povedal som si ze treba cas venovat aj wowku. tak viac menej sedim doma. Popri tom sa snazim aj podnikat, ved nechcem pracovat cely zivot, aj ked odkedy hram podnikam stale menej Sad((
Tolko o mne, sory za dlhu slohovu pracu ale potreboval som to dostat zo seba, prajem pekne citanie, vdaka

Katanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tlamaus Fri Nov 04, 2011 7:28 am

2200 dps? Chacha cha cha cha!

Na tvůj eq je 2200 více než zajímavá nabídka. S přihláškou sis dal pěkně záležet, podaná ve 3 hodiny ráno značí trošku nolifera. Co jsem koukal na armory, tak je na tom o něco hůř než třeba já s Imbíkem. Ale vypadá fakt slušně a jenom jako lock co jsem tak kouknul očkem na raidjednou dvakrát v poslední době tak by to nějakýho novýho kolegu možná i trošku chtělo Wink
Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 32
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Fri Nov 04, 2011 11:02 am

hned jsem se na to video musel podivat znova.. ;D Tvoje vety vylozene potesi ;D absolutne bezvyznamne + ode me Twisted Evil
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Fri Nov 04, 2011 11:16 am

Já jsem pro ^^

Btw, nemáš nějaký další trinket, co bych si mohl udělat? Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty trinket

Příspěvek  Katanga Fri Nov 04, 2011 12:43 pm

vies co, tym trinketom si mi pripomenul ze zbieram furies karticky, tak by som ti ten trinket z nich odovzdal za symbolicku cenu Smile, uz mi treba asi len 2 cisla

Katanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Fri Nov 04, 2011 12:55 pm

Katanga napsal:trochu sa mi tiez nepaci ze o pol desiatej uz ludia zacinaju odchadzat of

no dopředu Tě varuju, i u nás jsou mladší hráči a bohužel (nejen) Ti často končí trochu dřív. ale to je asi v kazde guildě, nekde ve větším, někde v menším poměru.

Každopádně přihláška velice dobře propracovaná. A rád se nechám přesvědčit, že vše, co uvádíš, je pravda Smile PRO
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri Nov 04, 2011 1:14 pm

budeš si rušit tailoring? to si strčíš sunfire robu do batůžku?
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Katanga Fri Nov 04, 2011 1:35 pm

mudre hlavy mi poradili ze vraj ked zrusim tailor tak robu mozem nosit, len ju nesmiem dat dole zo seba, lebo uz ju neobleciem. Dufam teda ze neklamali, nerad by som vyhadzoval dalsich 5k g za tailoring von oknom I love you

Katanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Fri Nov 04, 2011 1:37 pm

Ako hraca ta berem, len mi je trochu luto tvojej guildy... nedavno ste progresovali do polnoci aby ste zdolali brutala a nakoniec padol. Tvoj odchod bude pre nich by som povedal bolestny. Niekedy budime dojdem ze sme swp este neprogresli ale pre vecsinu z nas je to uz brnkacka a moc by si si tych bossov neuzil. Myslim to tak ze ist od brutala rovno ku KJ s tym ze aj toho uz mame viac menej zmaknuteho je pre teba docela strata... progress je ta najlepsia cast wowka.
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Crome Fri Nov 04, 2011 2:39 pm

mudre hlavy mi poradili ze vraj ked zrusim tailor tak robu mozem nosit, len ju nesmiem dat dole zo seba, lebo uz ju neobleciem. Dufam teda ze neklamali, nerad by som vyhadzoval dalsich 5k g za tailoring von oknom

Bugovani nedoporucuju
a k prihlasce lock by se urcite este 1 hodil
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Fri Nov 04, 2011 3:03 pm

Locka potrebujem to je jiste. Jen nvm zda necekas neco jineho. Ne kazdy raid se dari proste mame i horsi raidy a ty ted maji snuru 2 ID takze musis pocitat s tim ze ne pokazde vse pujde hladce.
PRO
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Katanga Fri Nov 04, 2011 3:12 pm

mudre hlavy mi tiez povedali ze vraj to neni bugovanie, ze vraj to tak ma fungovat, a popravde tad tomu budem verit.
BTW Tomus, mas scasti pravdu, a pevne dufam ze by moj odchod nemal ziadny vplyv na buduci progress . Navyse niekedy sa stane ze sme niekolko dni bez raidu, proste nepridu ludia, a v takom okamihu mi puka srdce No . Mozno sa niekomu bude zdat ze som to mohol spravit inak ale je to moje rozhodnutie a dufam ze prospesne pre obitri strany.

Katanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Fri Nov 04, 2011 6:02 pm

Pro a k tomu času hold máme tady maldší hráče ale i starší končí kolem té 22hodiny proste musí do práce Crying or Very sad
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wauíček Fri Nov 04, 2011 6:42 pm

ad SF roba> zrusil jsem Tailor a vesel v SF do SWP. K memu velkemu prekvapeni jsem se uvnitr objevil hambatej a SF nikde. Ani v batuzku. Po par minutach se vsak objevila obalka u minimapy. Nasledne jsem si mohl SF robu vyzvednout v poste a pote ulozit do banky. Howk alien

Wauíček

Poèet pøíspìvkù : 299
Reputation : 48
Join date : 21. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Katanga Fri Nov 04, 2011 6:52 pm

presne tak to bolo Very Happy, roba odpociva a ja sa mozem potrhat aby som zohnal clothy na dalsi skil Sad
mal som vas pocuvat Smile

Katanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Fri Nov 04, 2011 6:57 pm

též pro,pěkná přihláška a locka minimalne jednoho jeste potřebujem
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri Nov 04, 2011 8:31 pm

dávám pro pro hráče

(taky jsem to zkoušela obejít s dvěma heal zbraněma oblíknutýma ještě z cement talentů a druhá zbraň přišla poštou) Very Happy
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Katanga Fri Nov 04, 2011 8:36 pm

tak nam treba, to mame zato ze sme prilis vynaliezavi. Casom mozno zrusim ench a mozno ale iba mozno si dam jwc, pevne verim ze ocarovane prstene budu nositelne. farao

Katanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri Nov 04, 2011 9:17 pm

to prý chcou taky zrušit, protože to není blizz
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Katanga Fri Nov 04, 2011 9:37 pm

Tak zase ma to aj vyhodu, aspon usetrime cas a goldy ..

Katanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Fri Nov 04, 2011 10:31 pm

přijat mužeš si psat ve hre o inv komukoliv z vedeni
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Fri Nov 04, 2011 11:13 pm

primco ty enchy sou blizz to uz se nakej ten mesic vi:D
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tlamaus Sat Nov 05, 2011 12:55 am

Katanga napsal:mudre hlavy mi poradili ze vraj ked zrusim tailor tak robu mozem nosit, len ju nesmiem dat dole zo seba, lebo uz ju neobleciem. Dufam teda ze neklamali, nerad by som vyhadzoval dalsich 5k g za tailoring von oknom I love you

Tak to nebyli mudre hlavy Wink Bude klasifikována jako nepoužitelná, stejně jako rozbitá. Přestane ti přidávat staty, ale budeš jí mít stále na sobě. osobní zkušenost Wink

Tak jsem to pročet a napsal jsem asi pěknou kreavinu Very Happy Ale nevim nějak mi to takhle u něčeho fungovalo... Kdysi daaavno, něco snad z LW.
Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 32
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Katanga <-> destro lock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru