Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

+7
Prima
sabotage
Menethil
Epi
Sigarni
Tomus
Lístek
11 posters

Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Glycol Wed Oct 26, 2011 4:44 pm

1) nick užívany ve hře
Tak můj nick používaný ve hře prozatím Glycol, jakmile budou dlaší peníze na VIP dostaví se snad rename.
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Takže jsem Šaman na 70 lvl. Talenty mám momentálně na Cementa jelikož bych chtěl hlavně půsovbit jako cement. Řemesla mam obě vyskillované na full. Skinnig a leatherworking. Ty to dvě řemesla se hodí vzhledem k výborným věcem z SwP trash planků.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
Úroveň eq na cemntu je t6 (armory glycol) headka chestka wristy legy ruce, zatím bohužel bez SWP věcí z plánku jelikož chestka ne a ne padnout a sunmoty na ruce jsou zatim v nedohlednu (2 mam) , dále tu mám i eq na resto na úrovni T6.
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Zhlížel jsem na Vaše forům, na guild forům, inspectuju si lidi od Vás a moc se mi libí vaš přístup k raidům a pravidlům. Máte jasný cíl a tvrdě za ním jdete. Být nejlepší guildou na Insomnii.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Uspokojicí Dps popřípadě HPS, občas rád poradim nebo si nechám poradit. Aktivní jsem jen jak to jde pokud nejsem v práci nebo nebo rodina nepotřebuje nšco vážnějšího než WoW Smile
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Bohužel tu na Insomnii jsem podstatě nováček, ale postava bylo nějkou chvilku v GoE a u HTF. Z toho vyplývá že jsem si tuto postavu zakoupil od svého známého.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Moje zkušenosti z Wowkem jsou celkem velké. začínal jsem na OG.cz na servu Narnias na 2.1 (nevim presne co to bylo za patch), kde jsem se v podstatě dostal od nuly až po muru, potom jsem chilí trávil na twinu ale jen chviličku a pak na Wotlku. Wotlk už mně nebaví a chtěl bych se vrátit do staré koleje. WoWko hraju mezi 5 - 6 lety. Za tu dobu jsem vystřídal, Druida šamana locka wara huntra maga. Na wotlku DK tak trochu rogunu maga locka a druida.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Jak jsem uvedl výšše, alty tu zatím nemám.
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mumble jsem ještě neměl možnost použít, používal jsem jen TS2 , 3 a VT ale myslim si že to je minimalní problém si to pořídit. Je možné používat i aktivně Smile
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Takže je mi 22 let, pracuji v GSC jako automechanik vystudoval jsem střední z maturou plus jsem si sřihnul výučák na automechanika. Jsem nekonfliktní ale stoním si za svým nazorem. Pokaždý se snažim vyhovět pokud je to možné a v mých silách.

Glycol
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lístek Wed Oct 26, 2011 4:59 pm

Dneska s námi byl KZ a ani nevěděl kudy se chodí cez port k Aranovi...
Lístek
Lístek

Poèet pøíspìvkù : 84
Reputation : 3
Join date : 15. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Wed Oct 26, 2011 5:16 pm

to poriadne neviem ani ja Very Happy
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Glycol Wed Oct 26, 2011 5:27 pm

Kz nemam ale opravdu nemam rad, za to se omlouvám.

Glycol
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Wed Oct 26, 2011 5:37 pm

V KZ je nějakej port k Shade of Aran? sakra to jsem asi vždy prospal. Embarassed

Ted k přihlášce za mě máš PRO.
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Wed Oct 26, 2011 5:52 pm

za mě taky PRO
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty RE

Příspěvek  Menethil Wed Oct 26, 2011 6:20 pm

////
jen tak mimo ja vim že tam portal je Very Happy jenom nevim kde 0.o
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Wed Oct 26, 2011 6:23 pm

Equipově na tom ten panáček není zase tak špatně... Doufám, že tě to nepřestane bavit až si nabereš nějakej ten lepší eq, jako tvoje předešlý kolegy, kteří u nás byli za enháče... Pokud bys chtěl v něčem poradit klidně napiš, buď PM nebo ve hře. Wink
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Wed Oct 26, 2011 6:28 pm

já jsem PRO to s tebou zkusit .)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Glycol Wed Oct 26, 2011 6:39 pm

Rozhodně neprestane:) kdyz mne to neprestalo z etch par let ted urcite ne Smile

Glycol
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Wed Oct 26, 2011 7:24 pm

pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Crome Wed Oct 26, 2011 8:56 pm

ja bych byl taky PRO

a jeste malinko OFF: ten port k shadovy nezna 60% populace serveru
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Glycol Wed Oct 26, 2011 9:30 pm

Všem děkuju za své hlasy.

Glycol
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Wed Oct 26, 2011 11:51 pm

PRO. Ukaž, že Sabo neni posledni nedementni cement...

btw: ja se v KZ dodneska nevyznam Very Happy sem rad, ze jsem si udelal poradek v ZA.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Thu Oct 27, 2011 12:04 am

Succube napsal:PRO. Ukaž, že Sabo neni posledni nedementni cement...
Sice tomu nerozumim, ale zní to jako kompliment Embarassed
btw při prvním přečtení sem četl "nedementni dement" Laughing
PS: a co orichi?!!!
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Thu Oct 27, 2011 12:46 am

cement = dement, ne? Very Happy PRO

BTW: V KZ je nějakej port? alien
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Thu Oct 27, 2011 1:01 am

Haerfík napsal:cement = dement, ne? Very Happy PRO
Evil or Very Mad
Haerfík napsal:BTW: V KZ je nějakej port? alien
Tyjo já sem původně ani nevěděl o jakým bossovi je řeč, natož že se k němu dá portovat Very Happy
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Glycol Thu Oct 27, 2011 9:05 am

Děkuju. Budu se snažit vymačknout z toho maximum, proto bych potom potreboval s tebou par veci probtat Sabo...

Glycol
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Thu Oct 27, 2011 10:59 am

Poníženě se omluvuji Orichimu a samozrejmě ho počítám také do skupiny nedementních c(d)ementu Very Happy
Kazdopadne máš tu dot PRO, tak si piš o inv do guildy některemu z oficiru Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Menethil Thu Oct 27, 2011 4:08 pm

Menethil napsal: ////
jen tak mimo ja vim že tam portal je Very Happy jenom nevim kde 0.o


Edit by Kefan: Port je hned na začátku pod vstupem k Moroesovi, nýbrž funguje asi tak 2 rok :-) dříve byl nefunkční :-) a vzhledem k době progresu KZ, přibližne tak 4-5 zpět je možné že o takovéto novince hodně lidí neví :-)
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu Empty Re: Glycol - Cement, Resto/ Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru