Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

+4
Gaedr
Crome
sabotage
Succube
8 posters

Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  pawr Sun Oct 16, 2011 8:41 pm

1) nick užívaný ve hře: Powershock ( Dám si rename, až budu moct )

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato: Shaman, 70 lvl, Elemental ( Můžu být klidně i enha či resto ), Alch / Herb kvůli trinketu a elixírům.

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované: ELE: 4x t6, věci z BT. RESTO: t6 / Hyjal / bt věcičky, chybí mi asi 2 věci. ENHACEMENT: od t6 po ZulAman. PreQ Mám FULL.

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: Neznám zde nikoho, ale líbí se mi Váš přístup k progressu a celkově Vaše chování, proto jsem si Vás vybral.

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? Dokonalou znalost taktik od Bt až po celý Sunwell ( s praxí ), poslušnost na raidu.

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: Tuto postavu sem si sehnal, páč mě nějak omrzela horda a již tam nehraji, tak sem si ji sehnal, že zkusím Alianci. Tady sem nebyl v žádné guildě. ( Podrobnosti o minulosti na hordě sdělím do whispů.. )

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ): Hraji WoWko okolo 4-5let, na mystiqu okolo 3+ .Hrál jsem převážně Priesta, Druida, Shamana, Rogunu.

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách: Alty nemám zatím žádné.

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ): Mumble, Ts3, Ventrilo to vše mám, mikrofon také. Dále používám Omen2, Xpearl, Trinity, Quartz, OmniCC, Deadly Boss Mode.

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě: Táák, je mi 16 let, studuji. Bydlím na moravě, zajímám se o auta, motorky a podobné prkotinky, dále poslouchám tvrdou muziku. Myslím, že jsem nekonfliktní typ, takže v tomto problém nebude.

Předem děkuji za přečtení přihlášky, S pozdravem.

pawr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Sun Oct 16, 2011 9:53 pm

PRO. Bavil jsem se s nim a vypadal v pohode. Myslim, ze jedno shamu, jak eleho/cementa/resto urco jeste uzivime. Navic to vypada za cloveka, kterej se vyzna. Navic dalsi moravak a vyznavac tvrde hudby. Mohu copak odmitnou? Razz
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Sun Oct 16, 2011 10:31 pm

Já bych byl taky pro... A pokud máš solidni enha equip, tak za enha. Smile Přece jenom aktivních cementů je málo a né vždy oba můžem Very Happy Jenom doufám, že pokud budeš přijatej za cementa, tak se na to nevybodneš až si nabereš nějakej eq, jako předešlí cementi Sad
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Crome Sun Oct 16, 2011 10:43 pm

ja bych byl taky PRO byl sem s nim ted v HC a v pohode sice mi to sem tam (kazdou chvili) urval ale pak se omluvil a prohlasil ze to v raidech nedela Very Happy
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Oct 16, 2011 11:16 pm

taky pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Sun Oct 16, 2011 11:39 pm

shamanu neni nikdy dost :-)
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Mon Oct 17, 2011 12:54 am

Tak ať chodí za ele když má na to gear a pozdejc až naninjuje na enha, tak enha. Zeo? Nebo si chceš za každou cenu prosadit elektrikaře? Pochopim to, ale nevim jestli ostatní kuci z vedení. Já dávam Pro tomu hráčovi ať hraje za jakoukoliv specializaci shamana.
Edit : detaily ohledně zaměstnání pak řešíš se svým Cleaderem své specializace
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Mon Oct 17, 2011 11:06 am

Ano, přidej se k elektrikářům, jak říká Dagon Very Happy
Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Hw069bf3747qed68xvh3_thumb
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Mon Oct 17, 2011 5:11 pm

pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Mon Oct 17, 2011 5:30 pm

5x PRO. Pis si o inv nekomu z vedení.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Oct 17, 2011 6:29 pm

dodatečně taky pro, měla jsem dojem, že už jsem to sem psala .. ehm jinak by bylo dobrý kdyby sis posbírat ele/enha equip a podle potřeby retalentoval .. ale to snad časem Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu Empty Re: Powershock, Shaman - přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru