Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

+2
Circe
Succube
6 posters

Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Marcos Sat Oct 08, 2011 5:17 pm

Zdravím,všechny z guildy WoA...
1) nick: Marcos
2) Class: Mage, Talenty: Fire (není problém arcane t5 tam je a presockovat není taky problém) Profese: Ench/Tail (vse full)
3) Eq: T6 eq (Sunfire roba, Sunfire ruce, T6 2x, celý preswp eq) Preq: All
4) Důvod: Hledám po dlouhé době opět zalíbení v raidování. Moje postavy byly většinou horďácim, kde jsem působil v guildě Triumvirate (main: Marcosbejbee), ale v poslední době sem našel neshody s guildou a absolutní nechu't s nimi hrát a proto sem přistoupil na radikální krok a to změnit frakci.
5) Přínos: Abych pravdu řekl pochybuju, že by se dalo něco k vám přinést, když už jste hodně rozjetá guilda a progressujete KJ
6) Guildy: Nechci psát horďácké guildy, to by asi vás nezajímalo a proč leave jsem rozepsal o trochu výš
7) Zkušenosti s wow: Mno myslim, že zkušenosti s wow nějaké jsou, hraju na mystiqu už nějaký pátek, s KJ sem vyděl, byť ho nesložil, ale byl bych rád kdybych se mohl o to pokusit s vámi.
8 ) Už jenom main priest a alt palach u hordy, ale alt půjde taky doufam pryč za nějakou alienční postavu.
9) Mumble: Nemám problem s Mumble, VT ani TS. A projevy většinou mimo raid, když je si tam posedí pár správnejch lidí a je zábava.
10) Něco o mě: Jmenuji se Marek Tivodar, je mi 20 let a studuju VŠ v Jihlavě, kde mam vlastní byt, takže o hraní není nouze přes týden (o výkendech pouze každý sudý týden chodim do práce na noční tak jednou za 14 dní nemžu být pátek ani sobotu) Koníčky: sport (Squash, Snowboard a posilovna), hudba od všeho trochu (DnB, Rock, Grime, Techno, Metal, Hip Hop, len ne country a dechovky Very Happy)

Předem díky moc díky za ohlasy a případné otázky dotazy hned objasním.

Marcos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Sat Oct 08, 2011 6:44 pm

Marcos napsal:
8 ) Už jenom main priest a alt palach u hordy, ale alt půjde taky doufam pryč za nějakou alienční postavu.

to jako ze si k nam chces dat alta? to by byl asi problem...
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Marcos Sat Oct 08, 2011 6:48 pm

Mno asis sem to špatně napsal... to je můj main jako úplně na celym mystiqu, kterej je už teďka neaktivní.. je to pouze tzv. srdcovka, že sem s nim něco zažil... jinak se stěhuju 100% k ali...

Marcos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Sat Oct 08, 2011 6:49 pm

Pokud je to teda ja krikas a tvuj main bude u nas, tak mas me PRO.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Circe Sat Oct 08, 2011 6:50 pm

ja jsem take PRO

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Sat Oct 08, 2011 7:09 pm

Mě je to jedno alt main, důležitej je přínos ať už za cokoliv. Prostě když tu nebudeš na raids ,tak ahoj. Lamit za top panáčky je horší než průměrnej ale spolehlivej výkon za slabší panáčky. Tak Pro na zkoušku.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Andokai Sat Oct 08, 2011 7:14 pm

PRO

Andokai

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 4
Join date : 30. 06. 10
Age : 32
Location : kousek od Olomouce

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Sat Oct 08, 2011 8:12 pm

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Oct 09, 2011 2:19 am

můžeš si psát o inv ve hře
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Mage/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru