Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

+6
Succube
Andokai
Gaedr
juigin
Prima
Orichi
10 posters

Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Karolina Tue Oct 04, 2011 1:50 am

1) nick užívany ve hře : Karolina

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato

-class : hunter
-talenty: momentalne MM ( zatim nejsem v zadne guilde tak mam mm kvuli pvp ),, ale na raidech si davam sv
-profky: LW a skin ... - drive jsem mal min a jwc , ale udelal jsom si LW kvuli swp chest ktera se fakt vyplati

3) přibližná úroveň vašeho equipu, jaké prequesty máte hotové/rozpracované : preq mam all , eq mam full T6 + swp chest a ruce , jinak zbrane a dalsi doplnky z t6 instanci

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte : myslim si ze patřite mezi nej. guild na serveru , a rad bych k WoA patřil , rad bych svama zasel rai kde vsichni vy co maji delat a a vzdi se dohodnou , nebudou se kvuli jedne male chybičce pres sebe křičet atd , konec koncu je to jenom hra ..
v guilde znam hrače Meluzina ..

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?: jsem normalni hrač ako kazdej jinej , nwm co bych vsechno mohl guilde nabidnut ,,, jsem schopen mnoho , takze otazka spis zni co bude odemě čekat guilda , .. ja muzu jen nabidnut sve sluzby a snaha pomoc ak při raidom i mimo raidu

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a : pred dlouhou dobou jsme bol v guilde Solve et Coagula (ktera byla ve spojenim s Sotc ), odesel jsme protoze jsem mal od wow asi rok oddech , zrovna jsme se k wow vratil

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem : wow hram zruba let , hram prevazne pve ,, hraval jsem uz za vsechny classy na TBC (nikdy jsme nezkusil jiny datadisk nez je TBC) , jediny co jsme jeste na TBc nevzkousel je retry paladin

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách : v soucasne dobe mam jen huntera , vsechen postav jsem rozdal svim přatelum pred tim nez jsme měl pauzu od wow

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem : Mumble teda moc nepouzivam , spis pouzivam VT , ale Mumble mam , mikrofon mam a kdyz je neco treba tak 100% nebudu z ticha a hned to reknu

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě : tak je my 18 let , studuju středni podnikatelsku skolu v Kroměřiži (druhy ročnik) , rad se bavim s kamaradama , u wow travim zruba 50% sviho volneho času , ale nekdy treba sedim u wow 48h nonstop Smile

jeste jedna vec o mne ,, nejsem puvodem z ČR ani z SK , přistehoval jsme se sem v 10ti letech , (takze bych chcel se omluvit za svoje pravopisne hrubky , zacal jsme tady studovat od 4. třidy takze jsme se 7 padu a druhy sloves atd nenaučil , sice za 8 let bych měl umět čestinu na trochu višši uroven ale kazdej bohuzel neni inteligent )

dekuju vsem co si udelali čas a precetli si moji prihlasku , .. s pozdravem Karolina

Karolina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Orichi Tue Oct 04, 2011 3:35 am

Ahoj K.
Osobne nejsem opravnen soudit prihlasky, tak to ani delat nebudu, ale zajimalo by me jake jsi puvodni narodnosti ? Ne ze by na tom nejak zalezelo, jedna se ciste o moji zvedavost Smile

Edit: Sry za to, ze pisi bez diakritiky, mam tu v praci momentalne k dispozici pouze eng keyboard
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Karolina Tue Oct 04, 2011 3:52 am

tak kdyz uz mame bejt guilda tak si myslim ze takove maličkosti nemusim držet v tajnosti , ja pochazim z Vietnamu

Karolina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Prima Tue Oct 04, 2011 8:51 am

přikláním se spíše k přijetí, ale konečné rozhodnutí nechám class leaderovi Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  juigin Tue Oct 04, 2011 9:10 am

Případně se těším Wink , neb jak se ví
Stupně obtížností jsou:
-easy
-medium
-Hard
-Asian
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Prima Tue Oct 04, 2011 9:13 am

:DD
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Oct 04, 2011 10:54 am

mno pokud vemem v úvahu že nejspíše přijmem huntyho,tak ti dám pro ať se porvete o místo v guildě
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Andokai Tue Oct 04, 2011 11:58 am

pro

Andokai

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 4
Join date : 30. 06. 10
Age : 32
Location : kousek od Olomouce

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Succube Tue Oct 04, 2011 12:26 pm

Nedávno si pro nás podával prihlášku taky někdo z vietnamu, akorat se mi ji nepodarilo najít. byla vcelku stejne strukturovaná, tak by me jen zajímalo, zda-li jsi to byl ty nebo nekdo jinej Smile jen ciste ze zvedavosti, moje PRO máš Smile

Edit Succu: UŽ TO MÁM Razz https://warsofali.forumczech.com/t1076-eliss-70lvl-prijat-na-zkusebni-dobu
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Cody Tue Oct 04, 2011 1:01 pm

SV hunter je treba a kdyz budou 2 nic se nestane
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Karolina Tue Oct 04, 2011 1:15 pm

jestli se jedna o prihlasku postavy Eliss tak jsem bo byl ja , mal jsem k vam nastoupit hned , ale stalo se my to ze jsem měl mensi problemy s doklady tak jsem se nemohl dostat se z dovoleny z5 do ČR , kdyz jsem prihlasku podava tak jsem byl zrovna ve Vietnamu a chystal jsme se uz z5 do ČR , ovšem jsme necekal ze se my ztrači doklady , musel jsem tam zustat o dalsi 15 dni na vic abych si požadal o nove doklady

Karolina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Anonymní Tue Oct 04, 2011 2:01 pm

Já bych měl jen otázku, jak to s touhle postavou vlastně je? Protože kvůli téhle postavě a té čestě z LW už trex není v GoE...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Karolina Tue Oct 04, 2011 2:08 pm

no Trex my o tom nic moc nerikal , ale rikal ze se muze vratit kdikoli chce , to znamena ze si jen dava pauzu a ze dvere do guuildy jsou pro něj vždy otevřene ,... jinak k ty chestce .. žadal jsme po nem ten planek .. ale od kud to vzal jsem mu nerikal , jestli to ma z vlastnich zasob a nebo to koupil a nebo to vzal z GB tak je to uz na nem , takze ti kteři si myslej ze jsem to ninjnul tak se mylej , pristup k GB jsem nemal , a ja mu nerikal at to vezme z GB , ja jen rikal ze bych ho chcel , .. od kud to sezene je uz na nem ... ale tohle k prihlasce nepatři takze prominh dal se k tomu vyjadřovat nebudem

Karolina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Meluzina Tue Oct 04, 2011 8:11 pm

Sensora poznám dlho... naše guild výpravy do OG sú nezabudnuteľné! Smile ja by som ho bral, minimálne by u nás rozbehol pvp ! Smile
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Dagon Tue Oct 04, 2011 9:25 pm

Promiň kamaráde, ten pravopis to je vážně pig . Nic proti ,ale přišlo mi to legrační číst ty příběhy co píšeš i když to je všecko úplně nepodstatný. Sem Pro přijetí na zkušební dobu ať je sranda. Laughing
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Haerfík Tue Oct 04, 2011 10:49 pm

Já se kvůli tý gramatice nejsem schopnej vyjádřit, nechci si na základě pravopisu dělat dojem z člověka -> zdržuji se hlasování.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Cody Wed Oct 05, 2011 9:52 am

5X pro tu je pis si o inv
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu Empty Re: Karolina 70lvl sv hunter/ prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru