Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

+5
Aristin
Andokai
Gaedr
Rujko
Tlamaus
9 posters

Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigmar Wed Sep 21, 2011 8:22 pm

Ahoj, někteří mě znáte z BG, nebo heroiců, někteří z dávnější minulosti - Night Wampires Wink...
1) Nick užívany ve hře
- Sigmar

2) Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
- Night Elf Druid lvl 70
- Herbalism / Tailoring (jednou sunfire roba, kytičky kytičky, muhaha ^^)
- Balance talenty


3) Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
- Prequesty full, EQ T6 / swp Balance; T5 +- Resto; všehomix Feral Smile.

4) Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
- Protože jsem o vás nikdy nic neslyšel nic špatného - to add jedna. Add 2 - slýchá se mi že jste guilda, která... jak to říct... konečně bych měl zase "wow rodinu" Smile)). A to prostě GoE není. Lidí, kteří by pro eq potopili guildu je v GoE bohužel celkem dost...

5) Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
- No tak rozhodně máme širokou nabídku zboží na skladě ^^. No ne tak určitě nejsem omezen tím že například musím jít spát v 10 nebo tak, takže progress do bůh ví kolika hodin mi nevadí. V raidu můžu nabídnout služby kvalitního healu (v budoucnu) a dps. Když mě něco napadne, prospěšného, tak rád i pomůžu s taktikou, nebo podobně.

6) Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
- Night Wampires -> Guilda, ve které jsem byl od lvlu....8? Do 70. Guilda co se pamatuji skončila u progressu T4, když jsem přešel do GoE s vidinou lepších zítřků. I když vpravdě si to už ani moc nepamatuji, je to x let zpět Smile... NW se poté rozpadla a pár členů šlo právě do WoA...

- Enrage -> Když jsem přišel do guildy, tak to bylo z toho důvodu, že jsem šel téhle guildě pomoct v progressu. Bohužel ke konci její kariéry. Už když jsem přišel, tak to šlo z kopce. Ale bojovali jsme jako draci, abysme se dostali zpět nahoru. Chvíli to šlo, ale pak přišlo léto a guilda na letní nepřítomnost hráčů "zkrachovala". Poté jsem se vrátil ke GoE.

- Guardians of Eternity -> v téhle guildě jsem už opravdu dlouho. Pamatuji ještě progress ZA a začátky T5 atd... bohužel ale se plno věcí mění. Přístup lidí, nabíraní lidé. Oficíři...Začínám si tu připadat jako...hmmm....jako tažný pes u saní, které se snaží dostat na vrcholek hory za každou cenu...i kdyby měla ubičovat své vlastní tažné psy...Vážně mi tu vadí přístup lidí, viz například nedávné: "nechápu jak si můžete dovolit nepřijít když máme načaté ID na progress" - když bylo venku konečně po delší době sluníčko a krásně. Přecijen....musíme jít občas ven, abychom si připomněli, jak to tam vypadá ^^ :oD Navíc, GoE upřednostňuje: kvantitu před kvalitou. Ono se totiž odráží vedení GoE na výsledkách, ale o tom raději ne tady veřejně Smile...

7) Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
- WoWko hraju....hmmm teď abych nekecal...tyjo...3? 4? 5? let? Vlastně celou dobu aktivně. Úplně původně jsem hrál na jiném serveru, kam mě natáhli spolužáci. Ale kamarádka (Niya, pokud si jí někdo pamatujete Smile ) mě přemluvila, abych šel hrát sem. Mám zkušenosti za...Mága, Druida, Priesta, Shamana, Rogueho, Warlocka, Paladina, trošku Huntera a warriora trochu.

8 ) Uveďte vaše alty a umístění v guildách
- Sandie -> Alt Niyi, která wow přestala hrát a zanechala mi ho tu. Je to spíš...pvp alt. Něco málo na resto shamana má, ale sláva to není...Možná tak na T5 bych si s ní troufl jít Smile Smile....Respektive...Hyjal sem s ní prohealoval.

- Roninka -> Mág. Jak to napsat...Mága jsem si vyexpil, vyměnil za paladina a pak jsem tohohle dostal. Takže teoreticky -> vyexpený. Fire talenty, časem možná arcane. Eq spíš T5.

- Icee -> Tohohle rogunu sem vyměnil za paladina. Eq T6, za rogunu se dá dát v pohodě dobrý dpsko.

- Kyck -> T6 na prota i na dps. Upřímně jsem moc warra pve nehrál ještě, takže když mi někdo řekne rotaci, tak bych měl zvládnout s ním vytočit dps na pohodu.

Další postavy jsem dostal od nehrajícího kamaráda:
- Willaw -> swp shadow warlock.
- Wil -> tak něco kolem T6 resto shamana.

9) Zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
- Mumble mám, už jsem si ho i zkoušel. V GoE se používá VT.... jop, mluvím často ^^. Někdy až moc x)...

10) Váš přibližný věk, něco málo o sobě
- Tákžeeeee ^^ Sem Peťánek, těší mě. Je mi 20 let a jsem z...jak napsat slušně...joo z takový pr.ele světa Smile. Cca 25km za Prahou, kde jsem žil 19 let... Aktuálně mi je 20 let, opakuju si čtvr%ták :-! a ve volném čase si užívám WoW a pak tak porůznu Smile. Párty rozhodně nepohrdnu, s Pražáky z guildy se mile rád půjdu opít. Výjimky co bydlí dál sou fakt jen výjimky...(dámy jsou jasné výjimky Very Happy) Wink. I když už sem se projezdil po ČR až až...
Everyday I’m shuffelin! ^^

Sigmar
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tlamaus Wed Sep 21, 2011 8:33 pm

Jee čus Very Happy . Asi si mě nepamatuješ ale ještě v GoE jsem se s tebou hádal o balančákách Very Happy Pohodovej týpek, co si pamatuju. Wink
Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 32
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Rujko Wed Sep 21, 2011 9:53 pm

juhuu Smile konečně balance, kterej mi tam bude házet faerie fire!
Rujko
Rujko

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 12
Join date : 17. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Thu Sep 22, 2011 12:12 am

nehlásil ty ses k nám už? Smile
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigmar Thu Sep 22, 2011 1:01 am

jop chtěl sme sem jít s...mágem? Už nevim

Sigmar
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Andokai Thu Sep 22, 2011 10:58 am

no vzhledem k tomu, že aktivních raidujících balančáku zase tolik nemáme budu PRO, euip už nějakej máš, takže do swp s náma, dle mého názoru, můžes.

Andokai

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 4
Join date : 30. 06. 10
Age : 32
Location : kousek od Olomouce

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Thu Sep 22, 2011 11:50 am

taky budu pro vzhledem k ativite balancaku,zkusime te a uvidime jestli to pujde
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Thu Sep 22, 2011 12:02 pm

PRO, zkusíme to s tebou ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Meluzina Thu Sep 22, 2011 1:50 pm

Rujko Very Happy ja ti ho tam dávam akurát ty mi ho rušíš! Very Happy konkurenica! PROTI jocolor jocolor
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Circe Thu Sep 22, 2011 2:07 pm

ja jsem take PRO

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Thu Sep 22, 2011 2:08 pm

PRO Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Thu Sep 22, 2011 2:20 pm

No, myslím, že tu 5x PRO máme, takže jsi přijat na zkušební dobu k nám do guildy ^^ piš si o inv ve hře mě nebo komukoli z dalších officierů Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Sat Sep 24, 2011 9:29 pm

Dodatečně PRO, už jsem ho lákal dávno Smile
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu Empty Re: Sigmar + jeho školka :o) /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru