Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška

+5
Sigarni
Menethil
Crome
Nakhled
Gaedr
9 posters

Goto down

přihláška Empty přihláška

Příspěvek  Kanal Wed Aug 31, 2011 5:33 pm

1. Kanal

2. Warrior, 70 lvl, fury, bs+mining (weaponsmith) - ze začátku jsem si vyráběl zbraně, hlavní důvod brousky...prostě vhodné pro wara

3. 4x T5 kromě ramen, + ruce z BT, mace z Kaela + fistka z swp, pred q ALL !

4. důvod je ten, že ste dobrá guilda, která raiduje a má pevný kolektiv (chybí mi raidování) ...znám Gumadrian a Meluzína....nebo oni mě znají víc z minulé guildy....měli u nás postavy...ale už přesně nevím jaké Very Happy

5. můj přínos ve Vaší guildě ? ... tak něco už znám a vím - jsem schopen radit a pomáhat slabším hráčům, přínos v raidu - obstojné DMG

6. No na počátku mého hraní, pokud se nemýlím tak jsem byl právě u Vás ve Warrior of Aliance (možná se pletu)...vedoucí byl Nightguard
(myslím)....nějak byla krize...a tak jsem odešel...odešel sem s Qvikem...a přišli jsme k Wolfíkům....zde jsem pak zůstal už na furt Very Happy...zažil jsem s nimi jednu velkou krizi, která se nakonec podařila zvrátit...bohužel poslední byla veliká a vedení také myslím odešlo hrát Cataclysm.... s Warrem nyní moc nehraji ...protože je nachystanej na raidování ale není kde a ským Very Happy

7. wow hraji více než 3 roky...nejsem magor Very Happy a nesedím u toho 24 hod. denně....takže si expím pomalu a v klídečku Smile ...ale baví mě a na raid si velice rád udělám čas...za svou éru jsem hrál za Wara, rogunu, mága a trochu palacha viz. níže moji alti Very Happy

8. Kanal (warrior, 70 lvl) - zatím v rozpadlé guildě Wolfící Very Happy , Grudgell (rogue, 70 lvl) - dříve u Wolfíků...ted nikde hraju jen tak pvp....ale má i začátečnickej Pve equip (epiq), Behemoth ( mage, 66 lvl) - bez G, Carnifex ( twink) Very Happy - bez G

9. Ventrilo mám, používám - to je snad jasný ne ? Very Happy ze začátku poslouchám....když se otrkám občas promluvím Very Happy:D...omen taky......atd...

10. Jsem čerstvě po VOŠce ...sháním práci....vlastně už jí možná mám Very Happy ...takže nemám, nebudu mít tolik času jako školáci......Je mi 22 let mám bradku a žeru kurva pořádnej náser v podobě Metalový muziky...death metal, deathcore, grind ...atd

Závěrem bych chtěl řící, že nejsem schopen být uplně každý den od 7 do 12 u kompu.....ale když budu moct nahlásím se na raid a mile rád si svámi zahraji ...i několikrát do týdne Very Happy .... velice rád bych sebou vzal i Grudgella mou rogunu...pokud hraji přes den, hraji převážně za něj a tak bych aspon veděl co se chystá večer...

Dík a zatím Zdar !

Kanal
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Gaedr Wed Aug 31, 2011 5:42 pm

no kdyz porovnam tebe a gumadriana ktereho sme vzali nedavno tak prece jen ty uz preqvesty mas a equip o neco lepsi taktez,kolik v nem tocis dps na nejakej statickem bosovi? třeba druhy bos v hyjalu

v zasade bych te zkusil a uvidime jak se chytis ty nebo gumadrian,ale po prazdninach myslim bude docela natresk na raidy a zrovna melee mame pomerne hodne takze nevim jestli se uplatnis ale rad bych te videl v akci tudiz pro na zkusebni dobu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Nakhled Wed Aug 31, 2011 5:43 pm

me se libi, pro
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty přihláška 1

Příspěvek  Kanal Wed Aug 31, 2011 6:10 pm

Zdar lidi.

for Gaedr: kámo já nevím....více jak půl roku jsem za wara nehrál ...jelikož je nachystanej na raidy, ale není s kým....takže sem nebudu házet nějaký čísla (a vymejšlet něco abych Vás nadchl - to fakt ne) ...pokud mě vezmete ...tak pak uvidíte a když to bude stát za hovno...tak me vyrazíte Very Happy ....ne fakt omlouvám se, ale opravdu nevím kolik vytočím na Anetheronovi Very Happy .....byl jsem zvyklej být v horních příčkách na DMG metru....jenže u Vás je jinej equip...takže budu někde dole asi Very Happy....záleží co to bude za raid, bossy, lidi Very Happy

Kanal
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Crome Wed Aug 31, 2011 6:18 pm

zajimave urcite este jedna furyna neuskodi sve kvality projevis ve zkusebce PrO
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Menethil Thu Sep 01, 2011 7:24 am

"a žeru kurva pořádnej náser v podobě Metalový muziky...death metal, deathcore, grind ...atd"

cheers cheers výborně
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Sigarni Thu Sep 01, 2011 9:22 am

Pro, proč se hlásej samí dmg? a žádnej heal Sad
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Taubens Thu Sep 01, 2011 3:02 pm

Protože ve srovnání s tebou je každej damager, Sigi Very Happy (vyjma těch healerů, co už u nás jsou samozřejmě Very Happy )
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Succube Thu Sep 01, 2011 5:38 pm

Mohu kolegovi metalistovi copak říct něco jiného, než PRO? \,,/__O.o__\,,/
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Aristin Thu Sep 01, 2011 6:42 pm

Tvl, udelame na WW novej nábor: Kdo poslouchá metal, tomu dá Succube PRO ^^ poďte k nám Razz
No, já sem taky pro, hezká přihláška, fury war se sem ještě jeden vejde a zkušební doba otestuje tvůj skill ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty přihláška

Příspěvek  Kanal Thu Sep 01, 2011 9:26 pm

Je fajn, že je u vás tolik metalistů Very Happy .....metalisti držej při sobě !!!

Kanal
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Dagon Thu Sep 01, 2011 10:48 pm

Znám hodně metalistů a nikdo z nich nebyl žádnej takovej tvrdák za kerý se s chutí vydavali. Když šlo do tuhýho měli plný gatě a spoustu výmluv ze kerejch jen bolela hlava. Sem na tebe zvědavej. Pro.


Naposledy upravil Dagon dne Sat Sep 03, 2011 6:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Gaedr Thu Sep 01, 2011 10:55 pm

takže jsi přijat na zkušebni dobu komukoliv si napis ve hre o inv
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty přihláška

Příspěvek  Kanal Fri Sep 02, 2011 5:29 pm

for Dagon:

já si na žádnýho tvrďáka nehraju jen mám rád tu muziku.....chtěli jste abych napsal něco o sobě tak jsem napsal tohle. Smile

Díky za přijetí !!!!

Kanal
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška Empty Re: přihláška

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru