Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška/zamítnuto

4 posters

Goto down

Přihláška/zamítnuto Empty Přihláška/zamítnuto

Příspěvek  jirkin Fri May 20, 2011 9:04 pm

1) nick užívany ve hře Můj main je Jirkin ale brácha mi řekl, že když se k Vám dostanu, tak půjde taky. Můj bratr je Kerbi.
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tatoJirkin-Mage/70/fire/enchanting+engineering. Kerbi-warr/70/protect/Jewelcrafting+mining+cooking
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované Stručně bych to popsal asi jako T5+. Preqesty mám na vše. T6, preq vše
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte Bavil jsem se s některými lidmi od Vás a myslím si že jsou v pohodě. Já osobně nikoho neznám, jen ve hře jsem se bavil se Sabotagem a Luciennem. S kým se bavil bratr nevim, ale vim že osobně taky nikoho nezná.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? Já budu spíš asi jen Dps do raidu.. do SWP bych se ani nehnal, spíš bych se chtěl podívat do Hyjalu a Black Templu. Ale Brácha je T6kový tank a ten by se vám do SWP mohl hodit.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a Happy three friends.. Už jsem chtěl odejít několikrát..ale můj strýc (Kadajca-Guild Master) mě vždycky přemluvil ať jdu nazpět. Ale teď už nehraje tak mě nemá kdo přemlouvat.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) Já spolu s bratrem Hraji celkem Dlouho (3-4) roky, přesně nevím, zkušeností mám dost a svojí clasu ovládám poměrně dobře. Bratr s warrem začínal a expil v protectu Very Happy takže s tim umí dobře
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách Jirkinis-T5+ combat rogue, Duttus-T4resto shaman. Kelebis-3xT6Balance druid, Graps-T5+ Holy (Circle of Healing) Priest
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ) Mumble jsem nepoužíval, spíše Ventrilo, ale neni problém pořídit mumble. Já na VT poslouchám, bratr taky. Mikrofon máme ale na VT to vždycky nějak šumělo, tak jsme radši nemluvili, jen když bylo opravdu potřeba.
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě Mě je 12, ale s ostatními lidmi vyházím dobře (i z wow). Vím že jsem mladší a proto se snažím nechovat nevhodně. Bratrovi je 16 ve wow s každým vychází dobře, až na pár vyjímek. Ale určitě se do guildy hodí, protože je to dobrý tank, rád pomůže, a má skoro všechny profese na full.

jirkin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška/zamítnuto Empty Re: Přihláška/zamítnuto

Příspěvek  Cody Fri May 20, 2011 11:52 pm

neni EQ a magu je podle me dost proti
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/zamítnuto Empty Re: Přihláška/zamítnuto

Příspěvek  Dagon Sat May 21, 2011 12:38 am

Pěkně si to napsal. Dal sisi záležet. Proto mě moc mrzí ,že budu taky proti. Sme malá guildička a starší instance už nechodíme. Noa na složení dalšího raidu je nas málo, takže vám s bráchou doporučuju nějakou velkou guildu,nebo se přidat k nějakým průkopníkům a zážít s nima srandu při progresech. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/zamítnuto Empty Re: Přihláška/zamítnuto

Příspěvek  Succube Tue May 24, 2011 10:34 pm

pojdmě to tu uzavřít, at kluky nenecháváme dlouho čekat. už to tu maji 4 dny Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/zamítnuto Empty Re: Přihláška/zamítnuto

Příspěvek  Gaedr Tue May 24, 2011 11:44 pm

nějak sem čekal na vyjadření cl magů,případně odezvu kerbiho,ani jedno se nestalo,tudíž to musím uzavřít jako nepřijat a omlouvám se za čekání
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/zamítnuto Empty Re: Přihláška/zamítnuto

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru