Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

druid pve/ZAMÍTNUTO

Goto down

druid pve/ZAMÍTNUTO Empty druid pve/ZAMÍTNUTO

Příspěvek  yyxz Sun Feb 27, 2011 10:58 pm

1) Yyxz
2) Druid, 70, Feral tank herb, alchelmy, fishing, FA 375
3) Takže mám na tanka mam slaby ešte EQ mam t4 t5 doplnky inak full epik na resto mam t5 t4 full epik mam veci zhyjalu a TK ,na balance mam taky EQ ale ne moc pve ale pvp ale mam aj to dmg mace z hyjal mam all preQ po BT veťa repiek mam EXha.Mam aj pvp EQ ale moc me to nebavi na heal mam full s3 a na balance s2/s3
4)Bol som v guilde Amanare ale nepačilo sa mi tam ich pristup k hračom napr. ras ked som vyhral nejaku vec v guildovnom KZ na roll tak ju dali enjakej lamke a napisali mi to je moj kamo on to dostane veľa hračov odišlo k vam do WOA tak preto by som chcel isť aj aj .
5) Hmm co na to říci, hlavně jak čas dovolí, a ten dovolí teď hodně tak chci raidovat raidovat raidovat, progrees progress progress, jinak nabízím feral DPS a nebo retalentnem na (resto) do raidů, a myslím že DMG slušný mám... nevím jak SWP ale do BT rozhodně... ale nechci vypadat nějak namyšleně nebo tak něco, to bych nerad
7)Bol som v Amanare už som to psal v 4 otazke
7) Hraju cca 2 a půl roku, postavy: Druid- feral PvP, Pve ; resto- PvP, Pve ; balance-Pvp. , mage, shaman, hunter
alta mam jednoho mága jménem Aurei ,shamana Smokke,hunta Misop ale predčasom mi ho ukradli
9) Ventrilo mám, mikrofon mám
10) 17 let, Stredna škola, nekonfliktní člověk, dětinské výlevy mám za sebou, prostě asi takhle: Chci guildu, která chodí pravidelně raidy, nemá během raidu na VT pubertální výlevy a je soustředěná na dané bosse. Asi takto no, a vy mi připadáte přesně jak bych rád tak uvidíme, zatim peace !

yyxz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

druid pve/ZAMÍTNUTO Empty Re: druid pve/ZAMÍTNUTO

Příspěvek  Anonymní Mon Feb 28, 2011 6:04 pm

Very Happy to ti to nestaci napsat jednou? myslim ze to byl az ten druhy problem ze si neumis SÁM napsat prihlasku napoprve
ale hlavne duvod byl ze Nemas Eq atd.
a sam s tebou nejaky dobry zkusenosti nemam.. priklad...jednou sem chtel jit s tebou Hc ale pak neco zacali skladat gildovne tak sem napsal ze musim odejit ze pudu Hc s gildou a ty hned tvoje prvni reakce byla " jsi kkt priste se nehlas lamko kdyz leavnes"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru