Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vvrana - Destruction Warlock/přijat

+3
Prima
Haerfík
Taubens
7 posters

Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Vrana Thu Dec 30, 2010 6:15 pm

Zdravím lovce z WoA...

Nick: Vvrana
Class: Warlock
Talents: Destruction
Professions: Tailoring/Ench - full, tailor jsem si vyskillil čerstvě kvůli Sunfire Robe, Ench mám od začátku kvůli penězům a taky kvůli spec. soulbound enchům.
Equip: Destro- fire - 1388 fire spell dmg v základu. T5/T6 equip, spell crit. chance: 28%
Destro- shadow - 1402 shadow spell dmg v základu. T5/T6 equip, spell crit. chance: 31%

Obecně se equipy neliší, jde jen o neck, back, trinkety, waist.

Jinak spell dmg obecně 1199.

PreQ mám hotové všechny, včetně většiny reputací na exhalted.

Tím, že bych se dostal k vám, byste jistě dostali kvalitního, nekonfliktního hráče, kterej to hraje pro zábavu a žádnou situaci nehrotí...
Ovšem to neznamená, že nejsem schopen respektovat výše postavené. Respektuji a poslouchám a rád se přiučím novým věcem.
Můj equip není zázračný a trhat rekordy nebudu, ale i tak si myslím, že jako RDPS do progressu těžších dungů se hodit budu. Posoudíte sami.

Před psaním této přihlášky jsem obýval guildy jako jsou HTF - důvod skončení je přechod na S4 sezónu (tedy už nějaký ten pátek zpět), po příchodu jistých lidí to tam šlo do háje a to, že se dobře progressovali dungy, překrýval fakt, že morálka u HTF nebyla nejlepší... Wolfíci - pohodoví týpci, ovšem tam to bylo zase obráceně... Kvalitní raid leader, ale členové Wolfíků nebyli schopni poslouchat to, co se jim říká a tudíš jsme se tak nějak nikam nedostali. Potom jsem byl dlouho bez guildy a nakonec jsem chvilku pobýval v guildě My HEALER is BEHING ME - PVP guilda, kde jsem si chvilku užíval krájení horďáků pod dobrým jménem. Ale opět se mi po čase zachtělo PVE, tak kontaktuji vás, milí Válečníci.

Wow hraju pátým rokem. Zvládám všechny classy/všechny spece... Hovím si v druidovi, mágovi a lockovi...
Začínal jsem na BUGsu... Tuším, že se to tak jmenovalo... Po zhruba měsíci hraní mě to chytlo a přešel na offik - Sylvanas, zde jsem pobýval do éry WOTLKu (respektive jsem prodal postavu trochu dříve, potom by ztratila na hodnotě) a přešel jsem na mystiq.org, kde jsem působil, působím a budu působit jako věrný člověk TBCčka. Mé postavy na mystiqu: Shenet, Micajil, Moriss, Qasun, Tarouk, Vvrana, Scyntek, Wildbaraka, Veasenka, Dobynka... Nějaké postavy už nevlastním z důvodu prodeje za RM nebo ukradení :-// (Například Moriss, top resťák za dob S3 sezóny-po boku s Eryanem) a jinak své alty jsem měl většinou tam, kde maina Very Happy Opravdu si už nevzpomínám... Evil or Very Mad Teď působím navíc jako redaktor magazínu Mystiq Times... Takže nejsem typickým povalovačem, ale opravdu se i snažím svou účastí někde pomoct.

Ventrillo pochopitelně používám aktivně - příjímač/vysílač Very Happy normálně se zapojuji do konverzace - vlastně jsem musel, protože jsem tvořil hlavní část leaderovství ve většině guildách (jako leader jsem ale progressoval jen KZ a ZA a jsem za to rád. Je to velká zodpovědnost a někdy je to o nervy. Záleží hodně na tom, s jakým kolektivem pracujete.)
Addony nejsou problém Razz affraid

Je mi 18 let, jsem z malého městečka jménem Žatec - zřejmě znát nebudete, nachází se v Ústeckém kraji (PS: nejlepší a nekvalitnější chmel na světě se tady dělá) Cool to jen tak na okraj pro milovníky pivečka Smile navštěvuji Obchodní Akademii v Žatci a letos maturuju.

Děkuji za prostor a čekám na odpověď Smile

S pozdravem Vvrana

Vrana
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Taubens Thu Dec 30, 2010 6:39 pm

... psal na ww že hledá guildu, tak jsem chvíli fušoval Primče do řemesla... podle mě není co řešit, podle všeho v pohodě člověk, nechávám na vás samozřejmě..
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Haerfík Thu Dec 30, 2010 7:18 pm

Taubens hat Recht. Bez debat PRO.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Prima Thu Dec 30, 2010 7:22 pm

určitě Pro :-)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Cody Thu Dec 30, 2010 7:31 pm

si pro
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Nakhled Thu Dec 30, 2010 8:16 pm

po dlouhe dobe zde moje PRO
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Asmidir Thu Dec 30, 2010 10:41 pm

chmeeeel, pivečkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

a hlavně PIVEČKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

jsem PRO

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Dec 30, 2010 10:54 pm

blbec, už zas vypil víc jak jedno pivo Very Happy

jsem PRO a rovnou říkám že jsi přijat tak si piš ve hře o inv

btw moc pěkně podaná přihláška,jsem na tebe zvědavej :-)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Vvrana - Destruction Warlock/přijat Empty Re: Vvrana - Destruction Warlock/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru