Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

+3
Aristin
vejvyk
Haerfík
7 posters

Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 26, 2010 1:10 am

Ahoj,
takže můj nick ve hře je Sian. Jsem mág, lvl 65, gnom. Lvl 70 předpokládám velmi brzy, protože jsem si trošku "urychlil" expení. :-).
Profese mám enchanting a tailoring. Ench pro mě znamená 24 bonus dmg navíc a můžu pomáhat guildě enchantováním :-). No a když jsem se rozhodoval co dál dělat, Tailoring pro mě byla jasná volba!
Co se týče preq a equipu. Jako lvl 65 mám preq leda tak na heroicy některé :-).
Proč jsem se přihlásil sem? Jeden z důvodů je ten, že tu znám hromadu lidí. Ať už z Night Wampires, nebo z Enrage ;-).
Celkově vzato za historii co hraji wow, jsem byl v NW, Enrage, GoE a u Rafíků a Wolfíků. NW a Enrage se rozpadly, u Rafíků jsem byl jen kvůli kamarádce, která tu již nehraje. No a Wolfíci - jejich úroveň značně poklesla...u GoE mám ještě 2 postavy. Podle toho co píšu je asi jasné, že s WoW mám celkem dobré zkušenosti. Hraji v řádkách let. Většinu doby pve, ale nebráním se ani guildovním BG když se zrovna nejde raid. v GoE mám Sigmara- Balance druida a Ellendwaye - S priesta. Volného mám mága - Siana a resto shamana - Sandie (pvp). Ventrilo mám a používám. Co se týče addonů - mám všechny možné. Osobní info: bezmála 20 let, kousek za Prahou bydlím a sem pohodář, mám rád klid :-). Co se týče mága, na 70 bude Arcane (už teď je). Talenty ani postovat nemusím, inspiroval jsem se totiž u Vás na fóru ;-).
Takže zatím pá :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Haerfík Sun Dec 26, 2010 4:51 am

Sigmare, já nevím jak se vyjádřit. Sám jsi mi pomáhal doexpovat první postavu a vím, že jsi prima člověk. Pamatuju si tě z NW i z hádek okolo Irisky a Capříka. Takhle: Hrozně rád bych tě viděl na našich progressech za Sigmara, nebo Issiho Ellendwaye, ale zároveň se mi moc nelíbí, aby sis sem "odložil" alta. Znamená to, že po nás chceš, abychom ti vyequipovali mága na T5 úrovni, což u GoE neudělají? Nebo se chceš svýma nejlepšíma postavama zapojit do progressu T6 a mága tu budeš mít jen jako front na domluvu? Prostě jsi vynechal to nejdůležitější: Co chceš? Co si po tom invu do guildy představuješ?

Dokud nebude víc infa -> NEUTRAL
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  vejvyk Sun Dec 26, 2010 8:29 am

Skvělej týpek,přihlášku sem ani nečetl,stačilo mi vidět nick Wink
Znám jeho druida,to byl luxus.Mage bude určitě taky Wink
vejvyk
vejvyk

Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : -13
Join date : 07. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 26, 2010 11:43 am

Haerfo -Smile Jak jsem psal, chci sem kvůli tomu že tu znám plno lidí. Nejde mi o to se někde nechat equipnout, to bych mohl i v GoE. Jde mi o kolektiv a lidi. Na co mi bude eq v GoE, když si víc užiju hraní tady ;-). A rozhodně mi nejde o to sehnat si T5 a konec, progresovat s vámi T6 hodlám ;-) :-).

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Haerfík Sun Dec 26, 2010 12:03 pm

Pak jsem asi PRO. kdybych tě neznal, poslal bych tě do kopru Razz
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Aristin Sun Dec 26, 2010 1:05 pm

Já sem toho o tobě slyšel dost pěkného, a navíc by mě Forestly zabila kdybych ti dal proti, tkže PRO Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Prima Sun Dec 26, 2010 1:42 pm

Já nevím - i přes kladné ohlasy to shrnu. Bereme člověka, který má 65 lvl - bez prequestů, bez equipu a PvP postavu (a ty by se měly vyhazovat?), který by měl ještě navíc pomáhat v raidech guildě GoE, kde má hozeného svého maina.

Už tolik! lidí jsme odmítli kvůli nedodělaným prequestům, kvůli nedostatečnému equipu, i když to byly 70 lvly. Já jsem PROTI - možná bohužel, možná ne, ale tahle přihláška mě nepřesvědčila, i když tento člověk má u NW asi trochu protekci.

Jestli chceš k nám a zároveň si nechat v GoE postavy, nech si tam PvP šamana a k nám pojď i s mainem.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 26, 2010 1:47 pm

Já to shrnu takhle: za druida už skoro nehraju. Nebudu ho brát sem protože by to pro mě znamenalo Druid - main. A za mága bych si skoro nezahrál. "Jde se ssc, Sigmare jdeš? Nemám preq ještě s mágem...tak vem druida...a kdy si ho mám dodělat?" Tohle je úděl toho vzít si s sebou "maina" :-). k rozdílu mezi nimi: 1) Balance mě skoro nebaví už 2) Mág má lepší dmg celkově než balance :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Sigarni Sun Dec 26, 2010 1:51 pm

Znám tě jsi v pohodě človek a umíš za svoje postavy hrát ale už jsme nevzali spoustu lidí a nebylo by to vůči nim fér takže až budeš mít 70lvl a pred q na SSC a TK tak nevidím problém tě hned příjmout protože tě zná většina gildy, na magneta a grula tě vemem samozřejmě na splnění pred q Smile zatím proti
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Haerfík Sun Dec 26, 2010 2:08 pm

to co píše sigi má taky něco do sebe. nechceš rychle doexpit a dodělat preQ dokud tě nezdržujem raidama? Razz
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 26, 2010 2:18 pm

rychle doexpit umim moc dobře, stačí mi aby si mě šel healovat Very Happy a uvidíš, jak se hodně rychle expí, takovej malej tip Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Asmidir Sun Dec 26, 2010 3:00 pm

očividně se tady nejedná o nějakou klasickou přihlášku, takže to nechám na ostatních aby se pohádali, co se týká toho tvého druida, jako vrchní druid říkám nech ho kde je :-D... teď sme nějaké balančáky nabrali + doufám že se k tomu taky pořádně dostanu až bude dost aktivních lidí

pozn. pod čarou :-p: wampýýýýýýýýýýýýýýýr


P.S.: možná mám lživou vzpomínku, ale mám za to, že už sme brali někoho z NW a nebyl 70 lvl

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Gaedr Sun Dec 26, 2010 3:09 pm

proti...byl jsem a budu proti nabirani altu k nám at už to ma jakejkoliv duvod...bud k nam de se vsim a de se do guildy snazit nebo to s nama nemyslí vážně
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman) Empty Re: Sian - Mág (+ Sandie, resto shaman)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru