Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška do gildy sovička :)/přijat

+2
Prima
Haerfík
6 posters

Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Destiny Tue Dec 14, 2010 3:57 pm

Zdravím všecky lidičky z gildy. Nějaké ty údaje o mě

1) Nick Destin chtěl sem destiny ale naký kulišou mi to vyfouknul
2) Sem 70 lvl Druid, balance. Profese vedu Jwl + mining vše 375. Jedu to jen kvůli vylepšeným gemům a trinketu můžu se pochlubit že znám 96% všech paternů. Mining abych nemusel nakupovat na aukci drahé ory.
3) Mám pouze t6 hlavu ruce t5 chestku a ostatní hyjal eq SSC eq a TK eq žádná sláva. Mám second eq heal ale jen 1800 BH. Preq mám až po černou citadelu.
4) Hlásím se k vám hlavně proto abych si zase po dlouhé době zaraidoval v pořádném raidu s pořádnýma lidma ( magneto a grul už mě nebaví Smile a zůstáváte na TBC takže celkem jasná volba.
5) Jako balance, který je podpůrna clasa pro castery hlavně větší dpsko poznat nové lidi zažít nové situace.
6) Už mám postavu 4 roky tak sem toho prošel více Asi nejkvalitnější gilda Old Heroes (odchod kvůli neaktivitě sem na wow neměl prostě čas maturita atd.) Poslední gilda wolfíci ( Nemám náladu wipovat u magneta atd.)
7 ) Jak sem už napsal hraju 4 rokem. Moje královská class je druid všechny talenty ovládám dobře, pak trochu warior, trochu mage.
Cool Alta mám jednoho nedávno dodělaného nick destinek je to zatím taká lamička Smile protect war mám ho u wolfíků.
9) Ventrilo používám aktivně i pasivně jinak adony asi klasika omen gropu calendar gatherer a super je critologi Smile.
10) Je mi díky bohu už 20 bydlím v malebné vesničce na jižní Moravě Svatobořice-Mistřín (vinařská dědinka takže furt nasáváme Very Happy ). Momentálně sem student na vošce a pracující dohromady Smile.

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Destin




Destiny
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Haerfík Tue Dec 14, 2010 4:06 pm

Zas budu za zlýho, ale PROTI. Byl jsem s tebou pár randomů, na některejch (KZ) jsi protekčně bral loot i přesto, že jsi nevyhrál roll, z jinejch si bez ohlášení leavoval po prvním wipu (ZA). Takové lidi v guildě dle mého názoru nepotřebujeme.

Ale třeba mě ostatní přehlasují, i mně někdy spadne net a třeba s tebou mají jiní lepší zážitky a já na tebe jen natrefil ve špatný den.


Naposledy upravil Haerfík dne Tue Dec 14, 2010 4:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Prima Tue Dec 14, 2010 4:26 pm

aha? - tak ted jsem na važkách Sad nechám na ostatních (přikláním se spíše k variantě pro, ale ne za každou cenu ...)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Aristin Tue Dec 14, 2010 4:57 pm

Neutrální, za postavu pro, ale člověka moc neznám, a budu věřit Haerfikovi....
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  destiny Tue Dec 14, 2010 5:01 pm

ntj špatné činy mě bohužel dohnaly Smile

destiny
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Asmidir Tue Dec 14, 2010 5:15 pm

no otazka je, zda v nich hodlas pokracovat :-p

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Sigarni Tue Dec 14, 2010 6:19 pm

já jsem Pro , dostat šanci ukázat nám co jsi zač a my zase tobě naše raidy a potom bud zůstaneš nebo půjdeš
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  destiny Tue Dec 14, 2010 6:40 pm

ee budu hodná přítulna sovička Smile je pravda že občas blbnu no budu rád když mě vemete

destiny
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Asmidir Tue Dec 14, 2010 7:07 pm

tak PRO uvidime :-p

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Gaedr Wed Dec 15, 2010 12:43 am

2 pro,2 neví a jeden je proti,já přidám pro na zkoušku,budem na tebe dávat vetší pozor a když se budeš chovat jak popisuje hearfa tak hned letíš
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  destiny Thu Dec 16, 2010 12:47 am

super ssc vipe jen kvůli mystiq omg Very Happy

destiny
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy sovička :)/přijat Empty Re: Přihláška do gildy sovička :)/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru