Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lancelot/přijat

+3
Mufinqua
Aristin
Lancelotr
7 posters

Goto down

Lancelot/přijat Empty Lancelot/přijat

Příspěvek  Lancelotr Fri Nov 12, 2010 6:43 am

tak opet zdravim WoA
Lancelot(r) lvl 70 paladin (V.I.P. acc)
eq: tank--T4-3/5+ KZ ZA a naky ty bagetkovy vecicky -14k hp,7,5k mana, 60% block, 18k armor, 498 def a 480 spelldmg
holy--T4-2/5+ KZ ZA a naky ty bagetkovy vecicky -8k hp, 10,5k mana, 1890 bonusheal, 29% spellcrit
shokadinPVP(pozustatek lapky)--S2 a naky ty bagetkovy vecicky -10k hp, 9k mana, 1900 spelldmg, 27% spellcrit

Ja:
stav: 30lety Jenda z Chomutova ....uz

kone: pestovani vina a nasledna degustace, vareni, pece o barak a v neposledni rade world of warcraft

Lanc:
Preq: rozdelany na SSC a BT jen sundat Magneta a Grulla

prinos Guilde: budu hrat hrat a hrat, a taky obcas neco tanknu tu vylecim tu omracim.-)

dosavatni Guildy: Woa(3,5 roku a stal u zalozeni) pred rokem a neco naposled spatren -pote vyhozen nebo leavnul po vybrani nekterych
surovin z GB (zlodej Acc) ....fuj, nikdy bych nemyslel ze neco takoveho budu psat

kone: Armorsmith375 +90%planku ve hre, mining375 +full gather, a nyni se vrham na vareni dobrutek a samozrejme pomahat a chranit

Alti: Mag 70lvl Carls-Kaldoreis
Warrior 43lvl Rebelian-no guild
Hunter 27lvl Blacknight- Stromwind Guardian
Warlock 15lvl Evilempire-Stromwind Guardian
+ Horde rogue 34lvl Shiwaa- Thor Hammer (pro zlobive deti)


Predem chci upozornit ze nekteri lide me urcite jiz znaji a vi o me sve a ano jsem to opet ja upovidany a vecne kibicujici Sir Lancelot.-)
mno uslisite sami na vt....ja sam se jiz tesim, jen skoda ze jsem vas tu nezastihl pac jsem koukal ze originalita Raistyho hesla zustala.-)
Dale bych chtel rici ze po autonehode (docela drsne) a pote venovani se vice rodinemu zivotu mi byl acc Lance ukraden, nato opet vracen po overeni meho Mailu, a jelikoz jsem slisel ze bylo mym cti a chrabrosti vydrzovaneho paladina udelan nejaky prohresek v GB, (ktery si nalezite a patricne odmakam v radach WoA), bych chtel rici ze omluva nenalezi me, ale dotycnemu lapkovi. Po jeho Acc patram zatim marne, (pry jich bylo vicero).
Jelikoz ja kdyz neco vzal tak o tom vsichni vedeli a jen proto ze jsem nekomu jinemu z G delal Eq bo zbran a spise jsem tam daval nez bral... Stary znamy me jiz znaji a vedi jaka je povaha Sira Lancelota

Taky, Raist, Erana, Sileflame, Primicka, Gaedr, hilovaci roguna Memorys, Mochyto, Sangreal, Havrous, Majky, Sanides a mnoho dalsich co me slysely nekdy na VT a jsou jeste v radach guildy me urcite poznaji...

PS: Tyto radky se pisou tezce a mrzi me skutecnost s jakou se zde Lanc potacel ale tuto Guildu mam v srdci jako zadnou jinou

PPS: Abych nezapomel podal jsem i prihlasku do G Kaldorei, jen pro pripad ze odmitnete (chapal bych to) mam tam alta Carls

PPPS: tak Kaldorei jsem odmitl po uvazeni pro a proti (pozn edit. vlozena po 2 hodinach)

Jinak vse ostatni vyresime na VT, tak kdykoli pisnete....

(Můj štít, můj meč v bitvě slabé podrží)
(Má čest, můj šarm v míru silné pobaví)
...Sir Lancelot...
Lancelotr
Lancelotr

Capricorn Goat
Poèet pøíspìvkù : 23
Reputation : 0
Join date : 14. 06. 09
Age : 44
Location : Most

http://j.kandra@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Aristin Fri Nov 12, 2010 9:12 am

Ahoj Lanci, sem rád, že si mi povedlo tě přesvědčit, aby ses k nám přidal. Sem určitě PRO. Tankadin se hodí a moc jich tu zase nemáme. Akorát tě musím upozornit, že Raist, Erana, Sileflame, hilovaci roguna Memorys, Mochyto, Sangreal, Havrous, Majky a Sanides už u nás nejsou. Raist tu ale má pořád několik jiných postav Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Mufinqua Fri Nov 12, 2010 9:52 am

Stary pardal se vraci domu Razz Smile . Snad te vezmou Smile . Jeste pamatuju na nase tankovani ZA s S1 feralem Very Happy . Oj, to byly doby Smile .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Nakhled Fri Nov 12, 2010 10:29 am

na to se asi neda rict proti ze Very Happy

PRO
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Aristin Fri Nov 12, 2010 11:42 am

Nedá Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Sigarni Fri Nov 12, 2010 1:11 pm

Pro, sice tě neznám ale přihláška moc hezká Smile jinak v gilde se možná hodně změnilo od doby co jsi tady nebyl takže by bylo fajn aby tě někdo informoval Smile

Můj štít, můj meč v bitvě slabé podrží)
(Má čest, můj šarm v míru silné pobaví)
...Sir Lancelot...

nice sunny
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Aristin Fri Nov 12, 2010 1:47 pm

Myslím, že už sem ho o situaci v guildě dost informoval, včera (dneska) do čtyř do rána Razz
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  vejvyk Fri Nov 12, 2010 4:55 pm

PRO Very Happy
Nic jiného se na to ani říct nedá.....dosti krutopřísná přihláška Smile
vejvyk
vejvyk

Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : -13
Join date : 07. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Gaedr Fri Nov 12, 2010 6:03 pm

vítej zpět a piš si o inv ve hře
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Lancelot/přijat Empty Re: Lancelot/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru