Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teaman/přijat

+4
Prima
Nakhled
Circe
Haerfík
8 posters

Goto down

Teaman/přijat Empty Teaman/přijat

Příspěvek  Ondrian Sun Oct 24, 2010 8:50 pm

1) Teaman
2) Rogue (70), combat(41), asassination(20) talenty, eng. + min., full skill
3) Eq na úrovni T5, ostatní postavy se kterými bych chodil na úrovni T6, preq. full
4) Chtěl bych chodit nějaké 25-man raidy, z guildy znám hlavně Tereia (spolužák ze školy)...
5) Bohaté zkušenosti s všemi dungy (až do SWP) a všemi postavami
6) guildy: Souls of the Crusaders
7) Hraji 4 roky, zkušenosti na dobré úrovni s PVE, postavy: hunter, priest, shaman, warrior, paladin, rogue
8 ) Ondrian, Alaia, Wilie, Moriaala, Kukin (SotC)
9) VT používám
10) 18 let, studuji na gymnáziu v Praze, jsem v maturitním ročníku

Ondrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Haerfík Sun Oct 24, 2010 10:51 pm

PRO, ale teda vypadá to, že tě tu nechtějí Smile
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Ondrian Sun Oct 24, 2010 11:08 pm

Njn, ale pochybuju, že mě někdo z těch, co se vyjadřovali nepříznivě zná.. Stejně jako já zatím nemůžu vědět, jestli jste dobrá guilda.. Smile

Ondrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Circe Mon Oct 25, 2010 1:51 am

Už mi to fakt nedá a musím se vyjádřit trochu více. Předem se omlouvám Alaiovi, že píšu takové bláboly u jeho přihlášky, ale už prostě musím.

1) Asi to nejdůležitější. Jsem PRO. Co poslouchám některé lidi ze SotC, tak raidy chodí právě když je leaderuje tento člověk, takže kvalitu bezesporu má.

2) Stav přihlášky - ano, máme stanovený formát naší přihlášky, ale tak jak ji napsal poprvé o něm řeklo mnohem více. Neřeknu, kdyby ji nějak odflákl, ale byla napsaná opravdu dobře. Ale chápu, že milovníkům tabulek se to nemusí líbít.

3) Odložiště altů - vzhledem k tomu, že se prý (zdůraňuji to prý) u SotC raidy příliš nechodí, tak by zřejmě chodil s námi. Určitě jste si všimli, že postav má více a třeba když na něj budeme hodní, tak veme takovou, která bude potřeba Smile . Nejhorší, co se nám může stát, že nebude aktivní a to asi guildu nepotopí a kicknout se dá člověk vždy. Nevidím tedy důvod, proč mu nedat šanci. Spíše bych se zaměřil na to, proč raidy nechodí lidé, kteří u nás mají mainy nebo proč na svých mainech nemají preq. Ti nám totiž s progresem nepomáhají úplně stejně, jako nějací alti. Ale to asi nikomu nevadí a raději se tu nadavá na alty.

Na závěr asi toto. Myslel jsem si, že tato guilda se má vyznávat především přátelským kolektivem a že dáváme lidem šanci. Místo toho se ale v přihláškách objevují nějaká ultimáta - buď tak nebo nic. A právě to podle mne může kvalitní lidi od nás odehnat. Nenechávejme si utéct kvalitu mezi prsty a nezměnme WoA v guildu podobnou jiným, ze kterých už lidé odcházejí. Ať se nám nestane, že o nás budou říkat, to jsou ti blbci z WoA. Zachovejme si tvář, s kterou WoA před půl rokem znovu začala.

A teď si mě klidně zkritizujte, ale mě je to fuk, za svými názory si stojím.

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Nakhled Mon Oct 25, 2010 11:16 am

sak ona se ta prihlaska da pekne rozepsat i v bodech.. to ze je po bodech nemusi nutne znamenat, ze musi byt stroha.. Very Happy

pokud hledas kolektiv, WoA je z nejlepsich mist ktere najdes.. a da se posilit i bez casteho raideni no Smile je pravda, ze mam zabavu rad a posledni dobou, kdyz zrovna nezvani aranzer, tak je to slabsi.. Very Happy a kdyz si vzpomenu na svou prihlasku.. tak sem vymneknul

ale povim Ti co me sere.. kdyz je raidovaci cas, a je nas kriticky malo, a nejaky equipnuty clovek majici cas se na nas vybodne.. tak proto takovy kolotoc z toho altoveho odkladiste

guilda kapacitu omezenou nema, a Circe ma pravdu, ze to, ze nekteri maini a dokonce officeri nemaji PREQ je palcivejsi problem.. melo by se spis zacit vyhazovat nez prestat nabirat.. :-) tak ok.. ale neprej si me jestli se na nas byt jednou vykasles Evil or Very Mad

ja vim ze sem kam vitr tam plast ale co uz.. Cool

PRO na zkousku
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Prima Mon Oct 25, 2010 2:29 pm

forma přihlášky podle mě není zas tak důležitá, jako to, co se v ní píše. Ke guildě SotC mám zakořeněnou hlubokou nesympatii, tak mě to možná trochu ovlivňuje ... K tomu úložišti altů -- možná tady řeším něco, co se bezprostředně netýká jenom tohodle člověka, ale začíná se to rozšiřovat nepříjemně moc. Nechci, aby se z téhle guildy stal jakejsi volnočasovej kroužek pro ty, kterým se guilda rozpadá ... ale za to Ondrian jako jednotlivec přece nemůže nést vinnu.

Jsem PRO a omlouvám se za možná nepřiměřenou reakci v předchozí přihlášce.

Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Asmidir Mon Oct 25, 2010 3:00 pm

k přihlášce... jsem PRO


jinak k tomu ostatnímu, myslím že by bylo vhodné tohle řešit a ne jen kecat o tom :-p... takže téma na příští poradu je asi jasné... (a existují i jiné možnosti než nebrat "podezřelé" lidi :-D)

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Cody Mon Oct 25, 2010 4:18 pm

Pro
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Sigarni Mon Oct 25, 2010 5:36 pm

Pro už jsem se vypsal v té předchozí Smile
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Gaedr Mon Oct 25, 2010 7:51 pm

stále proti...jednou si za vsým stojím,každopádně přehlasován a přijat,klidně mě mějte za nějakyho tyrana atd ale ja to vidím tak jak jsem to psal(nebo spíš nakhled), každopádně vítej u nás, o inv si napiš mě nebo komukoliv z vedení,s aktivitou jsem na tebe docela zvědav...hlavně až začnou sotc skladat zase raidy(raidovaci časy sme měli podobné...sem zvědavej komu dáš přednost,protože na dvou židlích se sedět nedá)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Ondrian Mon Oct 25, 2010 8:59 pm

Díky za přijetí, doufám, že naplním všechna a jen ta kladná očekávání. Odjíždím teď na týden do zahraničí, mám si napsat o inv ještě před odjezdem (s tím, že se na wow během týdne nepřijdu), nebo až se vrátím?

Ondrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Gaedr Mon Oct 25, 2010 10:36 pm

klidně hned
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Teaman/přijat Empty Re: Teaman/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru