Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ondrian

+6
Gaedr
Prima
Tomus
Cody
Nakhled
Haerfík
10 posters

Goto down

Ondrian Empty Ondrian

Příspěvek  Ondrian Sun Oct 24, 2010 4:32 pm

Ahoj, chtěl bych si podat přihlášku k vám do guildy za jednu ze svých postav - Teaman. Ostatní postavy mám v guildách Legends of Ironforge a Souls of the Crusaders. Moje postavy jsou: Ondrian (Hunter), Alaia (Priest), Wilie (Warrior), Moriaala (Shaman), Kukin (Paladin) a nově vyměněná postava Teaman (Rogue). S ostatními postavami zůstávám v guildách SotC a LoI, podle potřeby za ně ovšem můžu bez problémů chodit. Všechny postavy mají equip na úrovni T6, většinou na všechny talent buildy, jelikož často měním talenty a chodím za co je zrovna potřeba. PVP eq mají všechny postavy také, ovšem výrazně slabší, sám bych se označil jako především PVE hráče. Profese mám všechny, některé i duplicitně. Prequesty také všechny. WoW hraji již dost dlouho, řekl bych tak 4 roky. Zkušenosti mám jen z Mystiqu, mám prochozené všechny dungy kromě SWP. Sám sebe bych označil jako zkušeného hráče v oblasti PVE. Do guildy Warriors of Aliance se hlásím hlavně kvůli raidování, novému kolektivu a kamarádům (Haerfa, Raistlinix, Stevokiller, ...), kteří mají u WoA jiné své postavy. O Equip mi více-méně nejde, až na pár výjimek z BT mám top výbavu na většině postav (nepočítáme-li SWP). Něco z mého reálného života - je mi 18 let, jsem v maturitním ročníku, na hraní mi teď nezbývá kvůli škole a jiným povinnostem moc času, moje aktivita by byla přibližně 1 raid týdně. Snad jsem řekl vše, co se ode mě chce, další otázky rád zodpovím.

Ondrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Haerfík Sun Oct 24, 2010 4:37 pm

Myslím, že schopnějšího člověka (co se raidů a wow týče) neznám, leadroval všechno až po BT, je rozumný a má smysl pro humor.

absolutní PRO
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Nakhled Sun Oct 24, 2010 5:02 pm

neznam Te, takze nevim jak moc si v pohode clovek, ale mam k Tobe par vytek, takze predem pisu PROTI

1. rogun je dost (ale ok, muzes jit s cimkoli z toho co je k dispozici)
2. nelibi se mi dalsi clovek co si tady ulozi alta - stejne jako vsichni ostatni odkladaci (ty ktery si vyjmenoval) - az budes jednou za tyden (coz teda pro nas vydatna pomoc neni) online, tak se Te budem doprosovat, abys nam sel pomoct.. a Ty zatim pujdes neco jineho s ostatnima guildama / kamaradama.. treba ses vpohode, ale je potreba, abys daval pred ostatnima prednost nam a ne opacne.. ok, oni nam treba nekdy pomuzou.. ale my potrebujeme, abys nam pomohl vzdycky a ne jen tehdy, kdyz zrovna nebudes mit co jineho delat Smile

s tim souvisi, ze Te za to lidi spis radi mit nebudou nez budou.. Smile

EDIT - 3. Ta prihlaska neni napsana tak jak ma byt.. Evil or Very Mad
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Cody Sun Oct 24, 2010 5:05 pm

chut muze mit do ceho chce ale prihlaska ma vypadat uplne jinak:) takze REPAIR:)
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Tomus Sun Oct 24, 2010 5:13 pm

Ondrian Dude-wtf
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Ondrian Sun Oct 24, 2010 5:36 pm

Myslel, jsem, že přihláška jinak, než formou dotazníku o člověku vypoví víc.. Pokud je tedy vaše předloha pro přihlášku závazná, ok, napíšu novou (editovat nemůžu).

Ondrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Tomus Sun Oct 24, 2010 5:42 pm

Ondrian napsal:Myslel, jsem, že přihláška jinak, než formou dotazníku o člověku vypoví víc.. Pokud je tedy vaše předloha pro přihlášku závazná, ok, napíšu novou (editovat nemůžu).

skor by som povedal ze problem bude to ze si rozhadzany po xy guildach a tak nemas ani len predpoklad mat nejaky vstah k tej nasej.
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Prima Sun Oct 24, 2010 5:48 pm

zajímalo by mě proč ses rozhodl do této guildy dát jenom alta. Hledáš povyražení, nebo obhlížíš konkurenci? -- stevo, haerfa, raisty.. ti přece s tebou v guildě už jsou - a mnohem aktivněji, než u nás. Takže sem nemůžeš jít kvůli nim. Kvůli equipu sem taky nejdeš ...

My hledáme aktivně hrající lidi, kteří nám pomůžou s progressem. Ne někoho, kdo si z WoA bude dělat nižší guildu pro své altíky.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Ondrian Sun Oct 24, 2010 5:52 pm

LoI ma v soucasne dobe prumerne online 1 hrace, SotC neslozi vetsi dungy jak 10-man...

Ondrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Prima Sun Oct 24, 2010 5:57 pm

měl by ses rozmyslet, jestli tedy chceš k jiné guildě, nebo spíš chceš dát své stávající guildy dohromady. Být jednou nohou tam a druhou tady myslím nebude tím nejlepším řešením.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Ondrian Sun Oct 24, 2010 6:06 pm

Pokud je vaší guildovní politikou mít lidi, kteří mají své alty jen u vás, tak to beru. S působením ve více guildách najednou mám zkušenosti, myslím, že to není problém. K tvé předchozí otázce - proč k vám vůbec chci - jediná věc, která mě na wow baví je raidování. Proto chci být v guildě, která raiduje. Vaší giuldu jsem chtěl zkusit právě z toho důvodu, že v ní jsou někteří mí známí (nehledě na to, jak moc zde hrají)

Ondrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Cody Sun Oct 24, 2010 7:34 pm

Ohledne formy prihlasky.... Uvedu mensi priklad:) Budes mit zajem o misto v lukrativni firme:) jedna z podminek pro prijeti je zaslat zivotopis. Format A4, text cerny a cele to musi byt v aj:) a ty tam zasles nakej ukousanej papir s modrym pismem napsanej cesky?Very Happy to ani nebudou cist rovnou to zahodej..... Takze proto rikam predelej prihlasku a treba se vyjadrim ja:) Udelat to hned mohli bejt reakce uplne jiny
bounce
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Haerfík Sun Oct 24, 2010 8:22 pm

ti přece s tebou v guildě už jsou - a mnohem aktivněji, než u nás.

Jo Primko, tak tohle bych rád, abys odvolala. V SotC mám jen jednu postavu z pěti a chodím s nimi tak 1/10 toho co s WoA... Nerad bych, aby sis tohle myslela.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Gaedr Sun Oct 24, 2010 8:36 pm

jo ty jsi možná vyjimka,u většiny je to přesně opačně...každopádně to co napsal nakhled tak to bych zkopíroval jako i můj názor,tohodle hráče znám,měl sem možnost párkrat byt na raidu který vedl,jít s ním nějaká hera a opravdu to ovladá a zvládá,ale..nechci aby se z nás stalo odkladiště altů a až by zase sotc skládalo raidy tak bysme ho tu vůbec neviděli,protože je jasny koho by upřednostnil,buď všechny postavy nebo proti
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Spyware Mon Oct 25, 2010 12:02 pm

tak toto nechápem... scratch
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Haerfík Mon Oct 25, 2010 12:29 pm

Very Happy
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Raistlin Mon Oct 25, 2010 1:07 pm

Přečetl jsem si, krátce se zamyslel a začal pátrat po tlačítku odpovědět...

Mám dojem, že se ještě nenašla živná půda pro myšlenku "co neškodí, pomůže". Pravda, hledáte schopné aktivní lidi ale svým způsobem chcete absolutní věrnost. Alaia by vám občas pomohl (ani netušíte, jak moc), možná ne při každém raidu, ale neříká se snad každá pomoc dobrá? Ad. Cody a jeho ožvejkaný papír - mám dojem, že se snažil, aby nevyplnil strohý a málo vypovídající formulář, vystoupil z davu a napsal pár souvislých vět. I to o něčem vypovídá. Tudíž k přirovnání s životopisem - neexistuje jen strukturované CV. A k odkladišti altů.. nenapadlo vás, že je tu lidi chtějí mít i proto, aby měli přehled o dění ve více partách a podle chuti/nálady/equipu šli to, co by radši?

A jedna hříšná myšlenka: čistě hypoteticky, dokážete si představit společný raid SotC s WoA do Black Templu (ajaja, támhle paní začíná tahat rajčata, snad abych se klidil z jeviště:-)? Mě by to docela zajímalo a moc rád bych na něj šel. Ne kvůli "my jsme tu už byli", ale jak by se skloubili lidi z obou táborů, jestli by se brali jako společná výprava, spolupracovali by, pomáhali si..

A propo: pro Ondriana každopádně PRO.

Raistlin

Poèet pøíspìvkù : 150
Reputation : 41
Join date : 08. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Cody Mon Oct 25, 2010 4:18 pm

Raistli ja si rejpnu:) Pokud mam nekde vzor jak ma co vypadat tak tam asi neni jen tak:) Kdyz se podivas na jiny prihlasky tak sou napsany v bodech+dalsich plno veci co uz tam nemusi bejt a je to OK. Mozna nebudes souhlasit ale nerikal sem to jen tak je to moje vlastni zkusenost ono az ti utece neco zivotne dulezityho jen kvuli takyhle rekneme blbosti budes si rikat Ja debil ze sem neudelal co po me chteli. Rikam to vsem kdo to neudelal podle vzoru tudiz nevidim zadnej duvod proc to nerict i jemu:) Jinak ja jsem PRO prijeti verim ze nam pomoct dokaze:)
BTW: kdyz se podivas na podnadpis tematu tak se k prihlaskam vyjadruji pouze CL:) thakze si sem vlastne ani nepsal ze:)
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Sigarni Mon Oct 25, 2010 5:24 pm

Jen koukám nebudte tak nabroušení lid Very Happy on prsote chtel zkusit chodit raidy s náma protože v sotc nebo kde všude je se nechoděj proste nechce opustit lidi tam ale chce chodit raidy proto to asi řeší takhle že si k nám hodí postavu aby věděl o raidech ale řekl že je schopnej jí i za jiné takže asi by to byla jen postava aby věděl co se kdy u nás jde a pak proste pujde za to za co nemá ID a co se nám bude hodit aspon tak jsem to pochopil páč o eq mu nejde to bych i věřil mě taky baví víc samotnej raid ten eq je bonus. Třeba když s náma něco párktát pujde tak pozná že jsme fajn lidi a bude s náma chtít chodit víc raidů a nebo taky ne Smile
Navíc lidi a to hle si přečtěte každej už nemáme takovej problém zkládat raidy že je málo lidí někdy je to uplně suprově už 10min před začátkem full což je pokrok jak prase, už se i stalo že chtělo jít na T6 raid (T5 bez problému tam je lidí vždy dost) více jak 25lidí od nás z gildy oooo a nedostalo se na ně!!! i s tím už žačneta počítat i ti co knám davají přihlášku ne vždy pro vás může bejt místo. Takže pokud se třeba nedostanete do raidu tak stane se je možnost že vás třeba i někdo pustí za sebe ale už to není že přijdete v celou a čekáte že jdete bacha na to Twisted Evil
Přihláška no jak psal cody to je i můj názor ale tak to důležité tam napsal...
Taky jsem měl posavy ve víc gildách ovšem vždy jsem chodil hlavně s tou jednou NW ale tak dá se to hrát i tak je to jen hra nežerte to tak Very Happy

Nečekaně já dávám Pro Smile
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Sigarni Mon Oct 25, 2010 5:33 pm

Jinak lidi to že dáváte Pro nebo Proti je hezké ale počítají se jen hlasy CL jak už je patrné z názvu atd... Smile nehledejte v tom nic co v tom není ale jednou má gilda nějaké vedení .... a tohle vedení se snaží myslím že jsem opravdu aktivní a přihlášky sledujeme co to jen jde a další věci... nevím jak to podat aby jste neříkali že nemáte právo nic říct to ne klidně sem pište cokoli ohledně lidí co se hlásí já to čtu všechno a pak se teprve rozhodnu ale prosím pokud nejste CL tak se váš hlas nepočítá Cool proč to tak je proste to tak je zvolilo se vedení tak proste vede jestli dobře nebo špatně ? i vy můžete bejt ve vedení ... asi stačilo Very Happy třeba já bejt ve vedení ani nechtel ale to víte když na vás nastoupí primča s gajdou ooooo nemáte šanci gajda do vás leje pivko a primča drží nůž u krku fakt z nich jde strach rabbit ale tak já vždy byl nějak záhadně dosazen do vedení ve více gildách kde jsem kdy hrál, akorát nikdy nevím proč tam chtej takovou lamu lol! lol! lol!
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Mufinqua Mon Oct 25, 2010 7:42 pm

nechcu vam do toho kecat, ale nechcete si na to domlouvani jak to je a bude s altama v jinych guildach etc. zalozit novy topic nekde jinde a nespamovat tu typkovi prihlasku? Very Happy
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Ondrian Empty Re: Ondrian

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru