Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vissitor - 70/přijat

+3
Sigarni
Nakhled
Taubens
7 posters

Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Viss Sun Oct 17, 2010 12:01 pm

Čaute, takže abych začal... Ingame mám nick Vissitor, mám feral druida, specializací na dps, tzn do raidu maximálně jako off tank, to bych chtěl předem říct... Smile
Jinak profky JWC a ENCH na 375, důvod je jasnej, enchanty na ringy a plánky na jwc ze sunwellu, +trochu vylepšený gemy.
S equipem jsem za poslední dobu trochu zapracoval, mám full badge eq, ještě dát shouldery z mgt, pro který chodím už asi měsíc, a budu celkem spokojenej a podle mého připravenej equipem na Hyjal.... PreQ tk + ssc, na bt stačí jedno ssc, tk a hyjal. Talenty 0/48/13, imho je na každým druidovi, jak si ty 3-4 talenty rozmístí, každej má ten základ stejně.
Přínosem pro guildu bych eventuelně mohl být, když by se dostalo na progress bt a swp, taktiky na BT mám nastudovaný už skoro čtvrtým rokem(+několikrát progresslý) a sunwell mám odprogresslej po Kalecgose, to vše na Drak'thulu. Chtěl bych k vám jít, protože bych si chtěl za druida odprogressovat Hyjal a Black Temple, ODPROGRESSOVAT, tzn klidně to půjdu 100x i když mi tam nebude nic padat, když mi bude vycházet čas..
Moje historie tady na mystiqu začala kdysi skoro před 2ma lety, nejlepší bude asi podotknout guildu Ensidia, tam jsem byl samozřejmě až skoro do konce, jen mi rodinný problémy nedovolily hrát dál, musel jsem na půl roku hraní wowka přerušit. Dále pak GoE.
Hraju od roku 2004, s menšíma přestávkama, teď už víc jak 6 let... Na DT jsem si progressnul TBC za Shadow priesta až po bt (o priestech mám přečtený desítky fór, můžu dá se říct s čímkoliv poradit), v sunwellu jen kalecgose, ale taktiky mám nastudovaný na všechno, už 3 roky... Smile Jináč tady na Mystiqu za shamana odprogresslý celý bt, sunwell ne, takže nevím, jak to tu funguje, nevím, jestli se to liší od originálu nebo ne... Nick shamana Vissy. (O shamanech mám taky načteno a vyzkoušeno tisíc věcí, taky můžu helpnout... ) Jinak už další chary nemám, jsem celkem založenej na tom, aby lidi neměli tisíc altů, aby hráli jen za jednoho maina, pak to za ty full t5 alty neuměj a je to nanic...
Ventrilo/ts samozřejmě mám, mikrák taky.
Je mi 19L, bydlím v Hradci Králové a chodím na Vyšší Odbornou, do prváku.
Dostávám se k další věci a to je raid time - od Primy jsem slyšel, že neraidujete o víkendu, raidujete hlavně v týdnu. Můj čas na raidy je vzhledem k tomu, že se vracím ze školy každý den kolem 3-5 hodiny a musím se občas taky něco naučit nebo s něčím pomoct, trochu omezenější, ale na raid bych si měl asi vždycky najít čas, teda pokud zrovna nebude zkouškové období, to ještě nějak pořeším..
Takže to by bylo asi všechno, doufám, že to je aspoň trochu srozumitelný a přehledný, pokud ne - upravím....

Viss
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Taubens Sun Oct 17, 2010 12:21 pm

Za mě velké, leč bezvýznamné PRO, ten člověk na mě včera udělal velký dojem (tankoval SP hero) a teď i přihláškou...
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Nakhled Sun Oct 17, 2010 12:36 pm

no neni to sice odrazkovany jak ve vzoru, ale je to napsany pekne postupne Very Happy
jestli Te pro nas neni skoda ;D dalsi dobrej offtank si myslim urcite nebude naskodu, aspon ty necromancery nebudu muset porad tahat s rogunou
PRO
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Sigarni Sun Oct 17, 2010 1:28 pm

Myslím že i feral druid může dát moc pěknej dmg do bosse co třeba Fory už kolikrát předvedla! takže ho neberte jen jako off tanka pokud se bude soustředit na dmg tak i on to může vytáhnout hodně nahorů když budeš v top 10 tak pohoda.
Jak psal nakhled není to sice odrážkové ale je tam všechno a popořade tak jako na přihlášce u vzoru navíc má hotové predq což je + já jsem Pro.
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Prima Sun Oct 17, 2010 2:05 pm

Za mě má určitě obrovský PRO - byli sme spolu s ním a Taubem v SP hc. Je to hrozně šikovnej jak hráč, tak člověk a myslím, že pro guildu (ať už by měl jakoukoliv postavu) je to rozhodně přínos.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Gaedr Sun Oct 17, 2010 3:02 pm

za mě nedávám nic,asi bych ho fakt musel vidět v akci a par raidech...feralů máme moc,ano feral dá dobrý dmg ale stále je to hlavně support a taky ono mít jich v raidu mrtě není dobrý...ale hlavní čeho se z té přihlášky bojím je že tu budem mít druhého calistoo,a to bych fakt nesl těžce ale možná se spíš pletu :-)

no ale kdyby třeba veresa chodil spíš se shamanem,kterých míváme málo,a jestli to asmidir myslí s healováním vážně třeba by se tu ještě jeden kvalitní feral snesl,jakože to vypadá že kvality má na rozdávání

tak za mě pro test,nějakej raid s ním a pak bych se rozhodl
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Asmidir Sun Oct 17, 2010 9:33 pm

pro

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Vereessa Mon Oct 18, 2010 12:06 am

No ja rikam porad, ze feral dmg je dobry a snazim se Vam to dokazat kazdicky raid:P Nicmene feralu mame moc a moc, takze se se zdrzuji hlasovani.

Vereessa

Libra Dragon
Poèet pøíspìvkù : 76
Reputation : 4
Join date : 04. 02. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Gaedr Mon Oct 18, 2010 12:06 am

přijmem na test,a uvidíme co v tobě je :-)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Vissitor - 70/přijat Empty Re: Vissitor - 70/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru