Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

+4
Gaedr
Lilinka
Kukinn
Tlamaus
8 posters

Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Tlamaus Wed Jun 09, 2010 5:45 pm

Ahoj,

jménem všech zůčastněných bych rád sebe(70 balance fullt5), Sylvii(fullt4 feral) a Ronandexe(taky nejaky eq mezi t4 a t5 retribution paladin), možná(doposud je v jednání:-)) i Dancu (+-t5 holy paladin), přihlásil k vám do guildy. Mluvil jsem už s některými zástupci na ventrillu.

Ronandex a Danca mají čerstvé 70ky mage, alty oba s prequestem na KZ. Jinak my všichni máme prequest s mainy na SSC i TK(já a Sylvia dokonce i na Hyjal), které jsem se doslechl, že začínáte progressovat.

Důvodů proč bychom se rádi přihlásili k vám, je povícero(dovoluji si mluvit za všechny).
1)Opouštíme stávající guildu Guardians of Eternity, o důvodech bych tu nerad víc mluvil.
2)Vaše gilda mi přijde sympatická svým začátkem a progressem SSC a TK, ve kterých jsme sice již několikrát byli, ale rádi bychom vám s tímto pomohli, zkusit si nepřijít k hotovému dílu ale opravdu si to odpracovat a loot si patřičně zasloužit.
3)A proč zrovna vy?upotala mě vaše snaha nabrat si nové členy na worldwide nápaditým upozorněním a vašim pohodovým kamarádským vedením.

Naše zkušenosti s Wowkem? no nezačínáme. I když u některých se jedná o první chary, vlastníme je už poměrně dlouho(já třeba jsem vyjímka já někdy únor/březen, ale já jsem hrál na jíných serverech dříve). Jak jsem již říkal máme prochozené t4/t5 raidy, tak si troufám říct, že začátečníci nejsme.

Ventrilo byla na naší ex-gildě životní podmínka, vlastníme, všichni máme mikrofon, ovšem ne všichni můžeme vždycky mluvit.

Náš věk? Mě jako nejmladšímu je 18, Ostatní bych nerad střílel od oka(ach ta moje děravá hlava) ale +- 26, heal je o pár dekád starší, nebudu uvádět.

Tak to je asi všechno, díky za rychllou reakci,

váš Tlamaus.
Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 32
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Kukinn Wed Jun 09, 2010 5:56 pm

mluvili jsme spolu in game a na Vt a jak jsem již řekl tak to sem i Pisnu Cool

PRO- Tlamaus
PRO- Sylvia
PRO- Ronandex
( PRO- Danca )


snad to takhle stačí Smile
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Lilinka Wed Jun 09, 2010 5:57 pm

Pro

Lilinka
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 77
Reputation : 1
Join date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Gaedr Wed Jun 09, 2010 5:58 pm

s vedením už se to probíralo,a takové hráče jako jste vy určitě potřebujem a uvítáme,takže mužu za celé vedení rovnou prohlásit Přijati :-)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Lerius Wed Jun 09, 2010 6:02 pm

pro
Lerius
Lerius
Class Leader
Class Leader

Aries Horse
Poèet pøíspìvkù : 182
Reputation : 2
Join date : 12. 10. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Taky Wed Jun 09, 2010 8:18 pm

PRO
Taky
Taky
Class Leader
Class Leader

Taurus Rat
Poèet pøíspìvkù : 129
Reputation : 0
Join date : 13. 06. 09
Age : 51
Location : Česká Třebová

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Prima Wed Jun 09, 2010 9:09 pm

hromadně PRO - už jsme spolu mluvili

Like a Star @ heaven doufám, že se budeme líbit Smile

Prima Like a Star @ heaven
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Wauíček Thu Jun 10, 2010 6:28 pm

dodatečný jasný souhlas Surprised)

Wauíček

Poèet pøíspìvkù : 299
Reputation : 48
Join date : 21. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70 Empty Re: Tlamaus/Sylvia/Ronandex/(Danca) - 70

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru