Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

+13
Raistlin
Prima
Tomus
juigin
Epi
Slunicko
Gaedr
Sigarni
Succube
Goty
Taubens
Saige
Cody
17 posters

Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  yakyak Sun Jan 15, 2012 8:47 pm

1) Nick užívaný ve hře:
yayak

2) Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:
Druid lvl. 70, talenty v resto +přebytkové talenty v balance. Mám hotový full LW se skinning, ale už si pomalu vypracovávám podmínky pro alchemku. LW si držím kvůli své SWP chest a skinningem se teď snažím vydělávat g pro alchemku.

3) Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované:
V současné době se podle hodnocení T6 resto druidů nachází můj eq na úrovni T4/T5, s tím, že obsahuje několik topových věcí (neck, chest, relic nebo waist). Prequesty mám hotové na oba T5 raidy a do dokončení preq na T6 raidy mi zbývá doplnit svou sbírku o prince Keal'thase a Lady Vashj.

4) Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:
Tak k WoA bych se rád přidal z několika důvodů. Nejzávažnější z nich je podle mě fungování guildy. Býval jsem v guildě, kde se systém z velké části řídil heslem: "co si nesložíš sám, nejde se". Naučit se skládat raidy z "ničeho" je sice super zkušenost, ale po čase tenhle způsob omrzí. Proto bych rád k vám, kde to funguje Smile Ne, že bych neměl rád T4 raidy a HC dungy a nechodil je rád, ale rád bych se taky podíval trochu dál. Další z důvodů je ten, že se ve vaší guildě nachází můj spolužák - nick: Taubens - který je jedním velkým důvodem, proč jsem WoW začal hrát. Pomáhal mi během celé hry, radil a učil mě, za což jsem mu vděčný. A taky se k vám připojil mě nejbližší z oficírů mé bývalé guildy: Quaxi. Pro mě to je skvělá hráčka s ochotou pomáhat, smyslem pro humor a jedna z mých trpělivých učitelek Smile

5) Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Rád bych byl hodnotným healerem vašich hráčů, pokud mi to bude dovoleno Smile Snad se můžu prohlásit za bezproblémového, rychle se učícího, flexibilního a schopného healera a velice rád bych vám to dokázal! Informace v raidech mi není potřeba opakovat dvakrát - když jdu jakoukoli instanci, jsem koncentrovaný a dělám vše jak nejlépe umím a to, co mi je řečeno. Rád si nechávám poradit a rady respektuji.

6) Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a:
No, tak první guilda... už si nepamatuju ani její jméno Very Happy Byla to taková ta sběrnice expících hráčů bez guildy, ke kterým jsem patřil i já. Pak jsem ýval jsem v guildě jménem Keepers of Time. Byla to má jediná guilda, ve které vyrostl můj skill a equip díky několika hráčům. Odešel jsem hlavně kvůli důvodům v bodě 2 a taky neustálým hádkám vedení, které ničily můj respekt vůči němu.

7) Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ):
Hraju zatím jen půl roku a to jen na Mystiqu. Vyexpil jsem svého duida s tím, že to je moje jediná postava, za kterou hraji. Ale přestože mám vyexpený jen jeden charakter, naučil jsem se během raidů a HC spousty důležitých dovedností a možností ostatních charakterů. Poznal jsem dost důležitých a znalých lidí hrajících i 8let, od kterých jsem sbíral zkušenosti. Samozřejmě si ale nemyslím, že bych byl všehoznalý, takže se stále snažím získávat nové informace a zkušenosti Smile

8 ) Uveďte vaše alty a umístění v guildách:[/b
no... Very Happy ... tu si asi nic nenapíšu

[b]9) Zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem:

s mumblem jsme velcí kamarádi. Chvíli mi trvá, než se dokážu rozmluvit v nové společnosti, ale pak, co trochu poznám lidi, už jsem v pohodě. Když se jde raid, umím mlčet, ale umím i mluvit, když to je potřeba.

10) Váš přibližný věk, něco málo o sobě:
Tak nedávno mi bylo 19 let, letos maturuji. Můj denní režim se skládá ze školy (gympl) dopoledne, sportu (snad cokoli, krom aquabell a krasobruslení Very Happy) odpoledne a večer WoW (když se něco děje, nebo když chci pokecat) a občas se taky učím. Páteční a sobotní večery trávím s heslem: "když se nepije, tak je něco špatně" Very Happy ale jinak jsem pohodář, nekonfliktní, často kompromisu schopný.

yakyak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Cody Sun Jan 15, 2012 9:03 pm

Prihlaska sice pekna ale bohuzel ty sem nepatris. EQ nedostacujici, pre q nema a u nas si je jen tak nedodelas. Navic se snazime chodit swp jak to jen jde myslis ze na to mas skill kdyz uz ten eq nemas? Muzes bejt fajn clovek ale proste tvoji postavicku neuplatnime byl bys tu na nic. Musim dat jedine PROTI
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Saige Sun Jan 15, 2012 9:13 pm

Jak rika Cody, ten eq je trochu prekazdkou.. ale nebylo by poprve, co k nam prisel nekdo bez eq nebo preq, takze nechavam na CL Razz



Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Saige

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Taubens Sun Jan 15, 2012 9:21 pm

Přihodím svoji trošku do mlýna, i když nemám hlasovací právo: jeho přihlášku jsem konzultoval s Epim, ten ho neodmítnul, tak jsem Yayakovi řekl, ať to zkusí.
Že nemá odpovídající eq a chybí mu preq na BT a Hyjal, to je fakt. Že chodíme hlavně SWP je taky pravda, ale třeba dneska se TK šlo ("u nás si je jen tak nedoděláš" - možná ne, ale T5 raidy se běžně skládají přes ww, už jsme dávno za dobou našeho progresu T5 dungů).
S eq tady pro dobré hráče nikdy nebyl problém, stejně už jde skoro všechno na alty altů (navíc se už nedá portovat). Jak psal, jde sem (stejně jako Quaxi), protože mu padá střecha současného domečku na hlavičku. Není to ten typ, co jde od domu k domu...
Co se skillu týče, je to chytrej kluk, který by se mohl od našich restohvězd mnohé naučit. A rychle.
Poslední věc: i kdyby ta postavička nebyla "použitelná" pro "progress", pořád je to víc než "použitelný" člověk. Hodnej, nekonfliktní a ochotnej člověk se snad u nás neztratí...?
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Goty Sun Jan 15, 2012 9:35 pm

No taky bych asi měl přestat spamovat tuto sekci ale stejně mi to neda a taky přihodím že než ho nechat třeba samaritanum nebo nekomu jinemu..Krom toho vetsinalidi (az na vyjimky) je od KoL docela v pohodě Smile

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Succube Sun Jan 15, 2012 9:39 pm

Tidle lidi, co odchazi z rozpadajicich se guild se povětšinou ukažou jako rychlokvašky. Nemas eq ani preq, ani HS ani BT (což je dost). Kazdopadně davam PRO (pokud nebude epi opacneho nazoru) jen proto, že jsi Taubuv spoluzak. Počítej ale s prodlouženou zkušebkou a ty peq si dodelej i kdyby sis to mel sklada z ww sam Smile tot me doporuceni Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Sigarni Sun Jan 15, 2012 9:42 pm

Dodělej si pred q pak si napiš.
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Gaedr Sun Jan 15, 2012 9:54 pm

jak pise sigi,jako nevim jestli to dochazi jen me ale kdyz se ted skladaj raidu je i 40 lidi online a resto druidu sem nikdy na raidu nedostatek nevidel,ja sam kdyz skladam musim tolik lidi odmitat a to maj top equipy....

pro ani proti dávat nebudu pokud epi mysli ze u nas šanci má tak se k jeho názoru přikloním ale jak sem psal nahoře nedávám tomu velkou šanci
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Slunicko Mon Jan 16, 2012 12:18 am

Pro me to bude i s preQ pouze "prebytecna" postavicka v raidu, jejiz majitel bude smutne sedet u PC a doufat, ze se pro nej udela misto. Byt tebou, nasmeruji svou cestu jinam, kde pro tebe bude nejake vyuziti, dle meho nazoru u nas pro tebe vyuziti nenajdeme :-( Za me je to PROTI.

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Epi Mon Jan 16, 2012 12:23 am

Přihláška pěkná, jako člověka bych tě tady rád viděl, ale s preQ je problém, je fakt, že u nás se t5 chodí hodně málo, ale myslím si, že když budeš chtít, tak preq můžeš mít hotoví do dvou týdnů. V momentální době by se resťák, podle mě, ještě jeden uživil, takže já bych byl zatím pro, počkám si na vyjádření ostatních členů vedení, jak to vidí, ale na preq už začni dělat a nějaký lepší eq dobereš během pár ID.
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  juigin Mon Jan 16, 2012 9:38 am

Za sebe ze stejných důvodů výše - proti. Ale když tu máš spolužáka, přimouřím oko a můj hlas je podle CL Epiho.
Rozdíl EQ máš obrovský. Připravíš se o tu radost z progressů.
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Tomus Mon Jan 16, 2012 2:03 pm

Gaedr napsal:...kdyz se ted skladaj raidu je i 40 lidi online...

Sry za OT ale som rad ze sa zas WoA prehupla cez hluche obdobie : )
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Prima Mon Jan 16, 2012 4:16 pm

pakliže jsi Taubensův spolužák, tak jsem pro, nicméně asi budeš muset počítat s tím, že do swp se jen tak nedostaneš, s prequesty budeš mít problém, přijdeš o progress T5 a budeš tu mít velmi silnou konkurenci - it´s up to you
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Raistlin Mon Jan 16, 2012 4:23 pm

Myslím, že všech zmíněných poznámek ohledně progressu a Sunwellu si je Yayak dobře vědom. Průšvih je v tom, že sám nevím, jestli na servru nyní funguje nějaká gilda drancující třebas TK. Co jsem věřil Defenders of Alliance, vypadá to s nimi taky bledě. A co jsem měl kdy příležitost s Yayakem hrát, přišel mi hrozně fajn - nebál se wipovat, zkoušel všemožná řešení a nezdálo se mi, že by kvůli tomu měl náběh na vztekání se. Byl ochotný nechat si poradit, ale zároveň to porovnával s vlastními názory. A pokud dožene preQ, oblíkne se rychle a pak, kolegové stromečci, těšme se. Akorát jsem nevěděl, že je Yáya Taubův souputník, ale když nad tím tak uvažuju - nedivil bych se, kdyby byli z podobného těsta.

Raistlin

Poèet pøíspìvkù : 150
Reputation : 41
Join date : 08. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Epi Mon Jan 16, 2012 7:45 pm

šanci ti dám, zkušebku dáme na 14 dní, to by jsi mohl zvládnout nabrat preQ na HS a BT, takže přijat, můžeš si psát o inv
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  yakyak Mon Jan 16, 2012 8:33 pm

díky mockrát za přijetí. Vzhledem ke komentářům bych ale navrhoval následný postup. Během následujícího ID bych si dodělal preq na HS a BT u DoA, pokud by mi to bylo vámi povoleno. SSC a TK se u nich jde v tomto pořadí (což je trochu problém) ve čtvrtek a pátek. S DoA by problém být neměl, restodruidy nepostrádají a nepřijde mi, že bych byl nějak velkým přínosem pro jejich guildu. Samozřejmě to ještě prohovořím s GuMkem od DoA. Předpokládám, že si tímto bych si splnil alespoň preq na HS, s tím, že na BT už pak budu potřebovat jen dojít SSC na další ID, což bych si dodělal už u vaší guildy. Hovořil jsem o tomto postupu s Taubensem a projednáváno to bylo i s Epimetheusem, a zatím nebyl nalezen žádný problém, ale samozřejmě je potřeba tento postup projednat zkrze vás všechny. Proto prosím o vyjádření Vašich názorů. Díky za odpověď Smile

yakyak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Nakhled Mon Jan 16, 2012 8:40 pm

moc to resis clovece Wink
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  yakyak Mon Jan 16, 2012 9:03 pm

tak ještě, abych to neřešil... tohle je pro mě až moc důležitá věc na to, abych to neřešil.. Smile

yakyak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  qapa Mon Jan 16, 2012 9:58 pm

Řekl bych že budeš fanatický jako Meluzína Very Happy

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Meluzina Mon Jan 16, 2012 11:12 pm

Brzdi Qapo : D
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Obel Tue Jan 17, 2012 11:01 am

qapa napsal:Řekl bych že budeš fanatický jako Meluzína Very Happy

Meluzina napsal:Brzdi Qapo : D

ROFL Smile Klid Melu, dohromady dáte stromček na podpal + kuře a budou ty Hot Wings Wink

p.s.: sry za OT
Obel
Obel

Taurus Rooster
Poèet pøíspìvkù : 152
Reputation : 17
Join date : 17. 10. 11
Age : 43
Location : PráGL city

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku Empty Re: Přihláška - restodruid / přijat na zkušebku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru