Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

+7
Aristin
Succube
Dagon
Sigarni
Gaedr
Nakhled
Goty
11 posters

Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Goty Sat Aug 13, 2011 10:26 pm

1) nick užívany ve hře
1)Goty
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
2)Druid,70,35/0/26 hybrid/boomkin/Restokin,herbalistika/mining full obojí mam pár altů jež ovládají povětšinu zbylích řemesel a vzhledem k tomu že druid ma fly form ve ktere se dají sbírat kytičky my toto přišlo jako výhoda.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
feral-nic moc par rare itemů z hc
balance-taktéž to není nejslavnější pár rare itemů,1xT5
resto-full:T4,S1,S2,S3 zbytek:3xT5 4xS4 spousta rare itemů,guardian/rare,T4,T5 doplńky a 2xT1

hotové pre q mimo BT all BT rozdělaný jen si vzpomenout kde jsem skončil:D
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Vaše guilda mi přijde nejsympatičtější znám tam (ne v realným životě) pár lidí a vždy mi nějak byla blízko srdíčka.
Koho znám?No obča si popovídám s mojí oblíbenkyní Primou,Orichi si na mě určitě také vzpomene a jestli na mě nezapoměl nebo nezanevřel Ashmík:) a jistě to bude další moře závisláků Very Happy mě podobných:)
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Upřímě?Very Happy asi to nejslavnější nebude jsem pro každou špatnost když mám čas rád vypomůžu s jakýmkoliv raidem i když mám restokina pve mě velice baví a nikdy jsem neměl možnost nakouknout do T6 raidů vyjma Hyjalu prospěšný bych mohl býti i svou troškou do mlýna ve formě chodící reklamy na WoA:D
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Dragons Last Hope-Úpadek a následné rozpuštění draků(z mé strany,bývalí Gum),Keepers of Light-milá ale malá guilda mrtví guild chat a nuda:(
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Wow hraju tady na mystiqu už čtvrtým rokem předchozí a velmi omezené zkušenosti snad ani nebudu uvádět.Hraju celkem za cokoliv mě to momentálně baví avšak v ruce mám a aktivně hraju nejčastěji svého druida a enchancement shamana
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Goty-Main.momentálně Keepers of Light
Dogmeat-alt encha shaman T4,S2/S3 keepers of light
Caprio-koupený alt za goldy využíván kvůli ench/jwc lowka zelenina.guila Dragons Last hope také my slouží jako soukromá banka
Paladin-lvl66 až bude čas snad z něj jednou bude Tankadin:) aktivně hraju pouze na dvou postavách a zbytek altů už nestojí za zmínku:)
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mumble mám,micro mám,občas něco breptnu a někdy dokonce i lezu krkem:D VT mám,Skype mám
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
můj věk je 25 let po většinu svého času jsem pracoval jako zedník proto my občas odpusťte nějakou tu hrubku,začátky byly těžké zvyknout si na všechny ty "slušnáky" a rádoby "češtináře" ale po pár letech na mystiqu se snažím hlídat a krotit jsem takový vyzrálejší a potřebuju pořádné vedeníVery Happy

Závěrem bych asi jen rád dodal že hledám střechu nad hlavou za 4roky mého působení sem byl ve dvou guildách a velice nerad je opouštím,je to pro mě velice nepříjemné a proto doufám že pokud mě přijmete bude to do konce mého života:)nejspíše nebudu jeden z takzvaných noliferů ale mým účelem je se ze hry bavit pokud budu mít náladu rád pomůžu ale nenechám se do ničeho nutit.Raidů se rád zůčastním a půjdu za to co bude třeba,avšak mým snem je zkusit restokina i někde jinde než jen v bg a T5 raidech bude my to u vás dopřáno nebo jen ohrnete nos že restokin patří do pvp?neslibuji si že mě ihned vezmete do swp nebo BT avšak doufám že jednou se my to právě u vás podaří talenty měním velice nerad co se druida týče ale s shamanem bych rád zkusil jednou i resto.Pokud to bude nevyhnutelné přizpůsobím se guildě ale rád budu i jen jako maskot ve vašich řadách.

A pokud mě nevezmete?Těžkou hlavu si dělat nebudu popřeji vám štěstí a snad někde jinde ...Smile
S přáním hezkého dne Goty

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Sat Aug 13, 2011 11:11 pm

covece restokin je dobrej tak na heroicy, aby ses u toho healovani nenudil Wink ale v dungach kde je potreba heal jako HEAL, tak tam to neurestokinujes.. jsem PRO, sak to poznas sam
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Goty

Příspěvek  Goty Sat Aug 13, 2011 11:25 pm

No právě že nejednou se my stalo že v T5 raidech jsem v prvních místech co se overal healu týče pokud jsou tam podobně equiplý lidé a to dokonce i před priestama a resto shamíkama BH 2100+ Bdmg 800+- sice nemam par důležitých talentů jako je třeba swiftmend (docela sem občas pociťoval nedostatek tohoto spelu) ale i tak mě to až samotného překvapilo že se můžu dostat tak vysoko samozřejmě nejsem blbec a proto když my někdo zkušenější řekne že restokina zkoušel a že fakt ne tak nazor respektuji ale když on mě taaak baví:DJde my jen o to to zkusit a není potom problém kdykoli retalent že i když jako heal mě momentálně láká resto shaman a druid Balance asi nebude k zahozeníSmile

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Sat Aug 13, 2011 11:26 pm

sak ja pisu v dungach kde je potreba heal.. ne v T5 ;D
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Aug 14, 2011 1:39 am

budu pro ale jestli vazne chces treba do swp za restokina tak ee...uz moc nechodime raidy kde by sli delat kompromisy
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Sun Aug 14, 2011 1:58 am

pro at žije konkurence... uvidíme jestli teda předhealuješ toho prísta Smile
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Sun Aug 14, 2011 2:20 am

Pro. Ať je sranda.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Sun Aug 14, 2011 4:15 am

Za poslednich par dni sem s nim měl parkrate moznost hrat. V poho clovek se skillem, kterej se u nas jako healer uplatni. Navic s nama vydrzel do 4 do rana dusit hordaky v OG, takze stamku postradat taky nebude Smile Restokina at si klidne zkusi, hloupej neni, takze sam uvidi, jak to s nim bude Smile Mozna ví něco, co my ne, je to hra velkych moznosti Smile PRO
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Sun Aug 14, 2011 5:11 am

Fajn člověk, většinu toho už napsali lidi přede mnou... PRO Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Goty Sun Aug 14, 2011 10:59 am

Vy jste tak honý a milý lidičkové Very Happy Děkuji všem za Pro Hlas i když možná nebudu takovým přínosem jako ostatní vynasnažím se abych udělal maximum pro to aby jste byly spokojení.

To Gaedr:Jasně nepředpokladám že by jste mě brali do swp a vůbec sem s tím nepočítal byl sem tam s ním pouze na trashi ale je jasné že to je docela rozdíl + jsem tam byl na prvního bose wipe byl ale hp pod 50% což sem pokladal za Úspěch.To ale jen takm mimo mísu:)

To sigarny:Já nejsem konkurence vlatně ti co mě znají vědí že zas až takový přehled nemám a co se skllu týče ten je omezený na T4/T5 raidy /Hyjal:)

To Dagon:Ač tě moc neznám slyšel jsem na tebe samou chválu a bude mi poťešením:)

To Succube:Jo OG bylo fajn a vůbec vy všichni:)docela sem si to užíval s woa není nikdy nuda:)

To Aristin:To samé v opačném gardu:)

A pak že nejsem ukecaný Very Happy

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Sun Aug 14, 2011 11:16 am

Harfik Te zabije ;D
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Sun Aug 14, 2011 1:19 pm

Btw, pro tu máš, takže jsi přijat na zkušební dobu, piš si o inv do guildy Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Aug 14, 2011 2:54 pm

jinak na bosy a raidy na ktery neznas taktiku si ji prostuduj...sou prazdniny heal vetsinou neni takze se muzes dostat vsude a bude dobre znat aspon priblizne taktiku...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Sun Aug 14, 2011 3:09 pm

za mě dodatečně taky PRO, ale šup šup na ten preq, ať s námi můžeš brzy chodit Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  SairuS Sun Aug 14, 2011 3:35 pm

Áááááá další češtinář a hned mého věku Very Happy Very Happy Haerfíka se neboj, on je jenom pedant na CJ no Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy se mnou to nevzdal tak s tebou určo taky Cool Jinak řemeslo je k nezaplacení Exclamation Wink
SairuS
SairuS

Cancer Tiger
Poèet pøíspìvkù : 146
Reputation : 2
Join date : 11. 06. 10
Age : 37
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Goty Sun Aug 14, 2011 4:41 pm

moc děkuji:) No pre q na BT přišel jsem na to že jsem v části kdy musím do ssc teda alespoň myslím:)Takže to bude snad hnedka:)

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Tue Aug 16, 2011 3:37 pm

restok... co??? (po dovolený si tě nějak prostuduju, vrrr!!) Shocked Shocked Shocked
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Orichi Tue Aug 16, 2011 4:13 pm

eh Haerfíku nejsem si jistý jestli mám radost z toho, že píšeš do veřejné sekce se signaturou, na které jsou odkazy k soukromé galerii fotek ze srazu naší guildy Very Happy Osobně je považuji za krásné... přesto, nešlo by s tím něco udělat prosím ? Very Happy

Edit: Mělo by stačit když si hodíš edit a odškrtneš pod příspěvkem Připojit podpis + u všech ostatních příspěvků ve veřejné sekci, kterými jsi přispěl od doby vytvoření té signatury. + btw Tvůj odkaz "screenshoty" není funkční Razz
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Tue Aug 16, 2011 6:48 pm

a tohle jako řešíš v týhle části fóra proč ty puntíčkáři (jo, mmnt. až se vrátím z shakespeara...)
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu Empty Re: Goty chce do WoA /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru