Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

+6
Gaedr
Taubens
sabotage
Cody
Haerfík
TheAce
10 posters

Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chibak Thu Jul 21, 2011 2:52 pm

Nick:
Chibak

class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění:
Jsem ojedinělý výjmečný cement shaman s 70 lvlem, co se nebojí dlouhého nekonečného umírání při progresu toho prevíta na konci Sunwellu. Moje osvědčené talenty mě zatím nikdy nezradily. Mám mining (375) a JWC (380) a to proto, že díky jim můžu pomoct i ostatním, dobře se s tim vydělává a sem soběstačnej co se týče gemování.

přibližná úroveň vašeho equipu, jaké prequesty máte hotové:
Můj cement (main) eq se pohybuje na hranici T5/T6. Pak mám taky nějakej eq do resta, ale to je všechno co popadalo od KZ až po TK a nikdo to nepotřeboval. Prequesty mam ready všechny, ještě si teda dodělám klíč do KZ. Reputace na hera mam všude oukej.
(odkaz na armory: )

důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
No tak vím, že už od dob co sem na Mystiqu začínal je WoA známa a úspěšná guilda, tudíž bych se chtěl podílet na dalších uspěších. Neznám u vás nikoho, tedy aspoň myslím. Třeba se nějaký emigrant z minulosti najde Smile

jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Přinos, no určitě chci pomoct vytáhnout raidovní dpsko. Sem vyučenej pro dobrej support meeleček. Bohužel moje postava utrpěla těžkou ujmu při převodu z wotku zpět (dlouhá historie) a to takovou že mi z banky zmizel SR set, což je teď moje hlavní priorita nabrat spátky. Taktiky znám poměrně nazpaměť. Pouze v taktikách na SWP ještě trochu pokulhávam, ale to se dožene.

ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
S mojí první 70, retri paldou, sem byl v Tripartitě. Bohužel potom přišlo horší období a já si dal s wow pauzu. Nějaký čas se hrál na jiných servrech. Vrátil sem se na Mystiq a hurá rovnou do Kaldorei. No ale Kaldorei šla na wotlk takže já sem ostrouhal. A teď se hlásim k vám Wink

jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem
Hraju přibližně 4 roky (sem tam náká pauzička na školu a tak). Dohromady sem vyexpil 5x 70 (Paladin, Shaman, Hunter, Mage, Rogue) + potom nějaký ty fun servry taky byly.

uveďte vaše alty a umístění v guildách
Alty no expim si holy priesta, ale v guildě ho nemám. A další nestojí za zmínku, protože je nehraju.

zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem
Vždycky jsem používal jen Ventrilo, ale změny se nebojím Smile Mam sluchátka s mikrofonem a otevřených diskuzí se rád a často zůčastňuji Very Happy

váš přibližný věk, něco málo o sobě
Je mi něco přes 16, hraju basket. Studuji střední školu informatiky v oboru PC Networking v Plzni. Rád posedím v hospě s přáteli na jedno, dvě.....piva. Prý sem pohodář, nesnášim nudu. Kdyby ste chtěli vědět ještě něco, nebojte se zeptat Wink

Chibak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chibak Thu Jul 21, 2011 2:55 pm

ještě ty armory:

a talenty:

Chibak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chibak Thu Jul 21, 2011 2:56 pm

sakra vůbec nevim jak do toho přiložit ty odkazy no nevadí, kdyžtak se na mě můžete podívat ingame Very Happy

Chibak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  TheAce Thu Jul 21, 2011 3:08 pm

Armory:
http://armory.mystiq.org/insomnia/index.php?searchType=profile&character=Chibak&realm=Insomnia

Nemůžeš sem vložit link, pokud nejsi registrovaný na foru.

TheAce

Gemini Goat
Poèet pøíspìvkù : 174
Reputation : 20
Join date : 27. 05. 11
Age : 32
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Thu Jul 21, 2011 3:22 pm

Mně se líbíš. Podřídím se Primce, ale za mě PROgressu zdar!
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Thu Jul 21, 2011 3:23 pm

no odkaz zatim pridat nemuzes nemas na to prava:) Jsem PRO cementa potrebujem.
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Thu Jul 21, 2011 4:01 pm

Sice nemám při rozhodování žádný slovo, ale cement se hodí vždycky Smile PRO
Talenty máš klasický na pomalej dual wield to nejlepší Smile
Když bys potřeboval poradit s EQ, tak rád poradím Wink
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Taubens Thu Jul 21, 2011 4:40 pm

Chibak napsal:Vždycky jsem používal jen Ventrilo, ale změny se nebojím
... až zapneš Mumble, tak se budeš bát Ventrila.
Chibak napsal:Prý sem pohodář, nesnášim nudu.
... uvidíme, jestli jsi víc pohodář, nebo víc nesnášíš nudu (naše buffování, to bude pro tebe pořádnej progress hochu Very Happy )

... jinak mi trošku připomíná stylem psaní Raistíka, navíc ele shamanů máme asi ze všeho nejmíň, takže bezvýznamné ano za mě.
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Thu Jul 21, 2011 5:27 pm

taube:D tolhe neni zadnej ele shaman pro vas:D je to CEMENT!!!!! Twisted Evil
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chibak Thu Jul 21, 2011 5:29 pm

já sem řádnej beton Very Happy popravdě sem taky divil, proč sem tahá ele shamana Very Happy

Chibak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Taubens Thu Jul 21, 2011 5:31 pm

Instinktivně. Jsem taky jenom člověk, i když se to vzhledem k mému neskutečnému DPS nezdá... To, že jste tam našli tu chybu znamená, že to aspoň čtete, odpouštím vám Very Happy
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Thu Jul 21, 2011 5:40 pm

pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Thu Jul 21, 2011 5:55 pm

moc pěkně napsaná přihláška, cementy potřebujem Wink - za mě PRO
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Fri Jul 22, 2011 1:28 am

Pro
Máš štěstí, za cementy tu hrajou už jen ti nej hráči. Smile


Naposledy upravil Dagon dne Fri Jul 22, 2011 12:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Orichi Fri Jul 22, 2011 1:41 am

*Těším se*
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chibo Fri Jul 22, 2011 2:09 am

díky všem, už sem na to raidování nadrženej Very Happy chybělo mi to...

Chibo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Fri Jul 22, 2011 2:53 am

Tak, já jsem taky pro, takže si můžeš psát o inv do guildy mě nebo komukoli jinému z vedení. ^^
Tvůj CL (nebo někdo jiný) ti pak poskytne další potřebné info Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu Empty Re: Cement sham, Chibak/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru