Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

+7
Dagon
Succube
Taubens
Prima
Sigarni
Tomus
Nakhled
11 posters

Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Ezeikel Tue Jul 12, 2011 12:26 pm

1) nick užívany ve hře
Ezeikel

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
priest/70, shadow 14/0/47, tailoring 375, ench 290, pro shadow priesta asi nejvýhodnější, ench sd na ringy a tailoring (boty z shadow tailoringu a sunfire robe)

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
eq low, doexpil jsem 2 týdny zpět, něco z kz, mgt hc, boj. Preq na narniasu nebyly, takže něco nového pro mě...ale mám skoro všechny rozpracované, ale většinou končím u nějakého group q, co Fake It odešli je guilda prázdná a není nikdo na pomoc...u tady toho bodu prosím o schovívavost

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
hlásím se k vám, protože jsem zvyklý na pořádné raidovaní, kde lidi dělají co mají pod řádným vedením, neznám nikoho, jsem tady na tomto serveru asi 2 týdny...

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
jako shadow priest se vidím jako velký support pro raid (shadow locky, healery, ...)

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/
Začínal jsem na serveru Narnias, kde jsem hrál za guildu Refusion poté Fake It, dávali jsme bt, hyjal a 2 bosse v swp (swp na narniasu nebylo v provozu dlouho, nez nasadili wotlk), poté jsem hrál na wotlku, ale to byl opruz, jednoduché pve... Tak jsem šel na offik, realm Wildhammer, za guidlou Blood Shadow, ale zklamán Cataclysmem po 6 měsících hledám kvalitní TBC server... Přidal jsem se zde ke guildě Fake It a bylo v plánu to rozjet, ale nedávno spustili onlinegamers.cz tbc server sargeas, tak se vrátili tam. Tak teď hledám něco tady na Insomnii.

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
hraju cca 6 let, vždy za elemental shamana i na offiku, shadow prista jsem měl vždy jako alta, ale teď jsem se rozhodl pro priesta

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
nemám tady alty, nechal jsem si převádět postavu, takže tohle je moje jedniná...

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
jakýkoliv komunikační program není problém, mikrofon samozřejmě mám

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
je mi 22 let, studuji v Brně Vysokou školu obchodní a hotelovou, bydlím na privátě, takže času spousty : )

Ezeikel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Nakhled Tue Jul 12, 2011 12:35 pm

ty prequesty jsou bida, a u nas nevim jak moc dobre by se Ti dodelavaly.. :-D kdybys je vsechny mel, tak jsem PRO, protoze nekoho ohaknout neni takovy problem ze :-)
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Ezeikel Tue Jul 12, 2011 12:42 pm

Jak říkám, dělám na nich no...

Ezeikel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Tomus Tue Jul 12, 2011 2:02 pm

neviem preco, ked som klikal na este neotvoreny topic, preletelo mi hlavou ze toto musi byt sh priest, a bol. Hmm zvlastne... Kazdopadne potrebujem niekoho kdo ma v buducnosti nahradi... mozno to budes ty... to sa casom uvidi. PreQ budu trochu problem kedze T5 uz skoro vobec nechodime, ale nejak to snad preluskneme. Istu dobu budes docela solidna kotva (kvoli eq.) ale kedze pises ze mas skusenosti tak to snad nebude investicia do stratena. Som PRO. Ked tak, kicknut ta mozme hocikedy...
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Sigarni Tue Jul 12, 2011 4:53 pm

Pro, pokud přežiješ zkušebku a udělají se pred q tak jako nabrat třeba ty t6 je lehké.. to mám už i já na sh a to jsem heal jinak před q sem tam se něco mele na ww grull a magnet to a T5 no řekneme že spousta lidí tady určite má alty v jinejch gildách kde se to chodí takže by se toho mohlo využít na port pro q hmm? Very Happy
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Prima Tue Jul 12, 2011 10:54 pm

Pro zkušební dobu - budou potřeba dodělat ty preq, být aktivní, ukázat, co v tobě je .. vypadáš jako nadějnej člověk, tak držím palce ^^
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Taubens Wed Jul 13, 2011 12:05 am

OT: ... Jo tak takhle nabrala Primka tu vysokou Reputation Very Happy
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Succube Wed Jul 13, 2011 12:26 am

První bod abych ti uveřil, že opravdu chceš k nám do guildy, by musel vycházet z adekvátně propracované přihlášky. Nepotřebuju vidět žádné slovní mašličky, ale stačí mi, když je hráč v podávání svých informací věcný a celistvý. Bohužel jsi mě v tom trochu zmátl, ne-li zklamal Smile Píšeš-li v bodě 3.
"...doexpil jsem 2 týdny zpět..." a následně v odstavci k bodu 4. uvedeš "...neznám nikoho, jsem tady na tomto serveru asi 2 týdny..." vyvstávají mi na mysli pouze 3 možnosti:
1) Postava je měněná ergo jsi uvedl lživé info v přihlášče, nacož jsme hákliví Smile
2) Nejsi schopen si po sobě ani přihlášku prěčíst, z čehož pro mě vyplívá, že toto zdánlivé nadšení, se se značnou procentuální úspěšností projeví i na tvé aktivitě a chuti raidovat.
3) Dokázal jsi přemostit čas a doexpil jsi priesta během doby, která se nám, obyčejným smrtelníkům, zdála několikaminutová Smile btw. v tomto případě bych to samé potřeboval s palatem Smile

Proto bych byl rád aby jsi mi pěstře dobarvil ta bílá místa na mapě, která jsem v Tvojí přihlášce našel. Doufá že žádná z mnou položených otázek tě nebude stahovat ke lži, případně k prohlubování dalších. Pokud bude vše vyjasněno ke spokojenosti vedení, nevidím již mnoho překážek, které by bránily Tvému přijetí.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Nakhled Wed Jul 13, 2011 12:33 am

Succube napsal:
..Nejsi schopen si po sobě ani přihlášku prěčíst, z čehož pro mě vyplívá, že..
jaka ironie :-D
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Ezeikel Wed Jul 13, 2011 2:50 am

Jo a v odstavci 8 píši, že jsem si postavu nechal převést, což znamená, že jsem dostal lvl 65, takže ,,doexpil,, a ,,jsem na serveru,, je odchylka jen pár dní...

Ezeikel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Dagon Wed Jul 13, 2011 4:08 am

Sem potkával undetku sh. pristku nějakej ten měsíc zpět Ezekielka. Chodili sme normály, já za shamanku. Řikal sem si : hurá jeden z mála aspoň tady použitelnej hráč. Nevíš o tom něco? Pěkný, že to zkusil sem i když nemá to minimum. Jestli chce být nejlepší ,tak de k "nejlepším" ne? Rolling Eyes Takových už tu taky bylo. Já sem jen strašně zvědavej za jak dlouho to vzdáš, proto dávám Pro.

edit:fuj to je ale hroznej sloh teda (sem si to po sobe přečet jo abych nedělal u kolegy Sucube ostudu) Surprised
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Gaedr Wed Jul 13, 2011 1:28 pm

nvm no eq nula,jediny co je pro tebe plus je ze v guilde shadow priest je aktivni jeden :-) takze kdyz lety rika ze te zkusi tak i ode me to pro mas...zkusebka muze byt na dobu neomezenou tak uvidime jestli o nas stojis opravdu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Ezeikel Wed Jul 13, 2011 8:07 pm

Díky, budu se vás snažit přesvědčit : ) Pokud máte ještě někdo nějaké otázky, tak se ptejte...

Ezeikel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Asmidir Wed Jul 13, 2011 9:58 pm

jses holka?

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Ezeikel Wed Jul 13, 2011 10:34 pm

ne, připadá ti, že bych psal v ženském rodě?

Ezeikel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Mufinqua Wed Jul 13, 2011 10:39 pm

xD
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Asmidir Wed Jul 13, 2011 11:28 pm

to ne, ale může to být kamufláž, tak seradši ptám... líná huba = holé neštěstí

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Haerfík Thu Jul 14, 2011 12:07 am

Já jsem PROTI, nejsem oslněn a jedno PROTI nebude žádná velká brzda v případě nesouhlasu guildy.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Taubens Thu Jul 14, 2011 12:30 am

Haerfík napsal:... jedno PROTI nebude žádná velká brzda v případě nesouhlasu guildy.

To určitě ne, když jsi to napsal takhle Smile
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Haerfík Thu Jul 14, 2011 12:51 am

Taubens napsal:
Haerfík napsal:... jedno PROTI nebude žádná velká brzda v případě nesouhlasu guildy.

To určitě ne, když jsi to napsal takhle Smile

Já tím chtěl vyjádřit mírný nesouhlas. Nejsem kategoricky proti, nijak zaníceně. Spíš nevidím v součtu důvod proč být PRO.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Gaedr Fri Jul 15, 2011 11:22 am

rad bych od letargie konecny verdikt kdyz se tu do vecera neobjevi...uzavru to sam
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Ezeikel Fri Jul 15, 2011 11:51 am

Teď budu mít náročný víkend pracovní, tak snad v neděli bude verdikt : )

Ezeikel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Tomus Fri Jul 15, 2011 12:19 pm

uz som sa s nim bavil mozem ho prijat s tym ze do 2 tyzdnov bude mat ssc/tk + budem od neho chciet aby chodil ZA na ID. Ak tak neucini nema zmysel si ho nechavat.

EDIT: uz je prijaty na skusobku
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku Empty Re: Přihláška - Ezeikel, 70 lvl / prijaty na skusobku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru