Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dessmond

+3
Cody
Gaedr
Haerfík
7 posters

Goto down

Dessmond Empty Dessmond

Příspěvek  Dessmond Wed May 25, 2011 8:19 pm

Zdravím všechny členy guildy Warriors of Alliance, rád bych si k vám podal přihlášku za svého holy paladina.

Nick užívany ve hře: Dessmond

Talenty:

Profese: Profese už jsem mnohokrát měnil a snažím se, aby co nejvíce pomohly mé postavě. V současné době jsem zakotvil na Leatherworkingu a Alchemy.

Eqip a preqty: Eqip T6 úrovně na Holy což je také jediný spec, kterému jsem se od expení věnoval. Dále pak mám složený poměrně slušný eqip na prot i retri, obojí však potřebuje osocketit a enchantnout. Preqty mám vzhledem k eqipu všechny. Bohužel mou postavu na armory nelze najít, takže kdybyste měli otázky k eqipu, rád ukážu ve hře.

Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: Působíte na mě jako velmi sympatická guilda s chutí k progressu a doufám, že tomu tak bude i nadále. Znám zde především pár lidí z bývalé guildy a rád bych si s nima opět zaraidoval.

Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám: Sice jak jsem viděl ve vašem videu ze SWP, tak nedostatkem holy paladinů zrovna netrpíte, ale rád bych se podílel na progressu a jsem ochoten wipovat do pozdních večerních hodin.

Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: Na mystiqu jsem začínal s partou kamarádů z předešlého serveru Czechdream a to v guildě Twisted Nerve. Dále pak SOTC kde jsem poprvé okusil 25man raidy. Pak to byli Old heroes, kde jsem setrval, až do odchodu guildy na WOTLK. A poté jsem se vrátil do SOTC, kde bohužel odešla velká část toho jádra guildy a tak bych se zase rád podíval někde výš a nezůstal pozbytek herního života v SSCčku.

Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ): Wowko jsem začal hrát asi rok po jeho vydání a mou první postavou byl Warlock. Poté jsem okusil asi na půl roku Oficiální server kde jsem hrál Rogue, tam jsem se vrátil ještě po vydání Cata, avšak ten mě moc nenadchl. Zde na Mystiqu mám zkušenosti a vyexpil jsem Paladina, Rogue, Druida.

Uveďte vaše alty a umístění v guildách: V současné době jsme vlastníkem pouze jediného alta na lvlu 70 a tím je modro epická feral druidka Mayonaise, která slouží pouze ke sběru kytek a stahování z kůže.

Zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem: Mumble používám většinou jen k poslechu.

Váš přibližný věk, něco málo o sobě : Je mi 21 let pocházím z Třinecka a druhým rokem studuji vysokou školu v Ostravě.
Pokud máte ještě nějaké otázky, rád na ně zodpovím ať už zde, nebo ve hře. Děkuji za přečtění mé přihlášky.

Dessmond

Dessmond
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Haerfík Wed May 25, 2011 9:05 pm

Pokud nebude CL proti, jsem PRO! Tohle je skvělej člověk s jedním z nejlepších healů za paladina co znám! Hou hou, slavné časy progressu u SotC! Smile
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Gaedr Wed May 25, 2011 10:19 pm

pokud se budem rozhodovat mezi desmondem a tzertem?dam pro desmondovi,nedonesli se me na nej negativni reference a prece jen by nam na progres mohl byt platnejsi nez tzertz
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Cody Wed May 25, 2011 10:40 pm

jak rika gajda dess ma aspon poradny eq a slysel sem ja neco o skillu takze jednoznacne PRO
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Dagon Thu May 26, 2011 12:43 am

Slyšeli sme na tebe příznivý reference od ověřených zdrojů. Dokonce (možná z úcty) ony ověřené zdroje nechtěly zasahovat do tvé svobodné vůle.
Budu mit radost, když uvidim nějakýho panáčka ,kerej nebude dělat ostudu svýmu eq. Pro
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Prima Thu May 26, 2011 8:52 am

roozhodně PRO Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Sigarni Thu May 26, 2011 6:00 pm

pro Wink
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Haerfík Thu May 26, 2011 6:03 pm

Přijat, piš si o inv.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Aristin Thu May 26, 2011 6:46 pm

Haerfiku, to jsem měl napsal já..... jsem pro ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Dessmond Empty Re: Dessmond

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru