Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

+4
juigin
Succube
Epi
Crome
8 posters

Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Drakona Fri Jul 13, 2012 1:56 am

1)Drakona
2)Shaman, 70, elemental, mining/skinning...Byla to moje první postava takže jsem ještě moc nevěděl co se dá vyrábět atd. a už se mi to nechtělo měnit:)
3)armory.mystiq.org/insomnia/index.php?searchType=profile&charPage=sheet&character=Drakona&realm=Insomnia ještě je dost co měnit Neutral Smile
preQ full Smile
4)chtěl bych opět raidovat a myslím že s vámi by to bylo skvělé. S pár lidmi se znám, ale třeba jen z raidů, podle toho jsem usoudil že by to mohlo být
skvělé
5)no, ze začátku bych byl asi jen do počtu při raidech, ale doufám že se vypracuji k dobrému umístění. Smile
6)Samaritan Guild- odešel jsem, protože odešlo pár důležitých lidí a teď už je nemožný složit raid
7)pár let už hraju Smile Raidy mam prošlé, v classech se taky vyznám. Hrál jsem všechny postavy a jediná která mi nesedla je war Very Happy
8)Ornela- holy paladin, ta je pořád v Samaritánech a preQ má myslim že jen na SSC, ale healuje slušně Very Happy
9)Mumble pouze poslouchám, ale asi by nebyl takovej problém i mluvit Very Happy a addony nejsou problém Smile
10)bude mi 16, hodim se do kolektivu nejsem nervák, rád se přiučim novým věcem a mam smysl pro humor Very Happy
Předem díky a doufám v kladné vyřízení Smile)

Drakona
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Crome Fri Jul 13, 2012 6:52 am

sve pro/proti necham CL samanu
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Epi Fri Jul 13, 2012 7:55 am

taky to nechám na Succubem, pro/proti bude dle něho
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Succube Fri Jul 13, 2012 9:17 am

Ele shaman se ještě bodne. vypadáš, že víš, o čem to je, takže budu PRO. Ale pod podmínkou, že prodáš vendorovi ten tymbal focusing crystal Very Happy je na eleho uplne na hovno a shockovat, pokud se nehybes, se stejne nevyplati. Kup si radsi za bagety xiris gift. Ale predem T+ varuju, moc ted BT/HS nechodime, spis jen swp, takze jestli se chces zapojit, nastuduj si poradne taktiky, vysvetlovat je neni cas Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  juigin Fri Jul 13, 2012 10:12 am

Dle CL PRO
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Cody Fri Jul 13, 2012 12:16 pm

No jestli to mas v ruce to uvidime casem. Priprav se, na tvrdou kritiku aspon z mych ust:) Jinak kdyz se ukaze ze na to mas a dokazes delat opravdu jedoduche ukoly(jine v tyhle hre ani nejsou) tak budes mit misto jiste.
Btw jak rikal Succu ted o prazdninach se u nas chodi jen swp a to opravdu obcas takze nepocitej s 7/7 vytizenosti. Lepsi je si dat par piv nez sedet cely vecer u tohohle svinstva:D

Zelena
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Hubicak Fri Jul 13, 2012 1:06 pm

Tak to si rovno môžeš písať o inv Very Happy
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Obel Fri Jul 13, 2012 1:25 pm

Cody napsal:Lepsi je si dat par piv nez sedet cely vecer u tohohle svinstva:D

Amen Razz bounce cheers
Obel
Obel

Taurus Rooster
Poèet pøíspìvkù : 152
Reputation : 17
Join date : 17. 10. 11
Age : 42
Location : PráGL city

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Saige Fri Jul 13, 2012 5:11 pm

tak teda PRO ale ne ze budes Succubeho zlobit Razz

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  juigin Fri Jul 13, 2012 6:58 pm

Přijat, můžeš si napsat komukoliv z vedení o invite.
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat Empty Re: Přihláška do guildy Drakona- Ele sham - Přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru