Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

+9
Gaedr
Kastin
Mufinqua
Tlamaus
Taubens
Prima
Lerius
Haerfík
Kukinn
13 posters

Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Mon Sep 05, 2011 9:37 pm

Předem této přihlášky zdravím Všechny staré členy , ať už nejstaršího(nejopilejšího) Gajdu tak Circe , Primču & Orichiho a také všechny které jsem zde nenapsal :-)

Tak a k přihlášce :

1) nick užívany ve hře
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě

1) Herní postava se jmenuje DAVKA ( main KUKINN za kterého nehraji )
2) Jedná se o Resto Druida s nejvyšším dosažitelným lvlem pro nás smrtelníky , jejiž řemesla jsou Alchemie a Herbalistika ( bohužel na 255 urovni ) jelikož jsem rušil stará řemesla tak jsem si zvolil tyto .
3) PvE EQ této postavy je na úrovni T5 ale najdou se i slabší kousky z ZA. BH mam na 1950, s PreQ je na tom bídně jelikož se progresuje SWP a já nemohu ani BT , ale po splnění pár Q již budu mít titul Hand of A´dal .
4) Důvod , proč se " hlásim " vracím do této Guildy je čistě a jen s jediného důvodu. chvilinka napětí .... Ano , kvůli lidem co v této Guildě přebývají a hraji za WoA nějaky ten " den "
6) v Kterých Guildách jsem byl ? abych řekl pravdu v žádných .. nyní jsem v DoA jelikož tam je i Leri .
7) Zkušenosti s WoW mám , ale neodleadroval bych ani HC , jelikož na to nemám povahu ( s tímto se musí člověk narodit :-D ) WoW hraji přibližne 6 - 7 let
Cool alt ( main za ktereho nehraji) je rogue :-) nazev asi každý znáte :-) + Alt mám PvP Huntera ( na PvE ma snad jen 4 Epic věci )
9) Ehm , mumble nainstalovane mám , ale zatím se nenašel nikdo , kdo by mi pomohl s problémem mého PC vs MUMBLE ( connection time out ) takže skype ,VT , icq :-D
10) něco o mě :-) jsem 60 ti letý vdovec který pobírá velký důchod a roupama neví co dělat :-) -- Každy ze " stařešin " Guildy mě zná a kdo ne tak ... pozna xD

S přánim hezkého dne Vám přeje KUKY

ps : KuKy se vrací :-)
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Mon Sep 05, 2011 9:50 pm

Osobně si myslím, že se u nás další restodruid neuplatní. No
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Mon Sep 05, 2011 9:54 pm

Dnes jsem četl na WW , že WoA nabírá " healery " .... tak nwm kde je chyba Suspect
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lerius Mon Sep 05, 2011 10:00 pm

chyba bude v tom ze ty si KUKI a ja LERI lol!
Lerius
Lerius
Class Leader
Class Leader

Aries Horse
Poèet pøíspìvkù : 182
Reputation : 2
Join date : 12. 10. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Sep 05, 2011 10:31 pm

já jsem i PRO Kukyho .. i když rdruidů máme docela dost, je to přece jenom Kuky Smile žejo žejo!
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Taubens Mon Sep 05, 2011 10:36 pm

No Kukinn to zase vyšmelí za něco jinýho za chvíli, zavedl bych pro něj pravidlo, že s další koupenou/kradenou/měněnou postavou si bude psát ukázkovou přihlášku... a co se týče toho Primčo, tak tenhle spíš rozšíří řadu "Kukinnů" než "restodruidů" Very Happy
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Lerius Mon Sep 05, 2011 10:38 pm

taube +1 to jsi ho vystih :-D akorat to se za kukina postavim v :lzivote neukradl zadnou postavu :-D lol!
Lerius
Lerius
Class Leader
Class Leader

Aries Horse
Poèet pøíspìvkù : 182
Reputation : 2
Join date : 12. 10. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Mon Sep 05, 2011 10:40 pm

Taubens napsal:No Kukinn to zase vyšmelí za něco jinýho za chvíli, zavedl bych pro něj pravidlo, že s další koupenou/kradenou/měněnou postavou si bude psát ukázkovou přihlášku... a co se týče toho Primčo, tak tenhle spíš rozšíří řadu "Kukinnů" než "restodruidů" Very Happy

Heeeej ... Taubíku , jak kradenou :-( tohle se mě dotklo ---> citově ) KuKy není žadné pig Laughing

Mimochodem R. druida mám déle ( mam jiné postavy na vyměnovani ) :-D
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Taubens Mon Sep 05, 2011 10:54 pm

Máš si hodit Lifebloom a neřešit to, ne Very Happy ... Sranda, Kukinne, sranda Wink
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Mon Sep 05, 2011 10:58 pm

V pohodě Taubíku afro
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tlamaus Mon Sep 05, 2011 11:02 pm

Uff zamotám se mezi debatu všech těch classleaderů,ať už těch co se hlásej nebo co to komentujou Very Happy Tyhle 2 by se měli určitě vzít už proto, že tu byli dlouho před wampírákama. A jakýmsi způsobem přispívali svou špetkou do mlýna udržení WoA v tehdejší existenční krizi. A taky rotože se nám starším po jejich "osobitejch" výlevech stejská Very Happy
Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 31
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Mon Sep 05, 2011 11:07 pm

NJ , každý jsem svým způsobem ClassLeadři Razz

Mimochodem děkuji , Taky se mi stýska Crying or Very sad ( to je ta trapna chvíle )

lol!
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Mufinqua Mon Sep 05, 2011 11:15 pm

rdruida mam dele lol! lol! lol! tyden neni dele vole lol!

Snad se do gchatu vrati spam starych znamych Smile
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kastin Mon Sep 05, 2011 11:26 pm

Rozhodně s tebou souhlasím Tlame... ^^
Kastin
Kastin

Scorpio Monkey
Poèet pøíspìvkù : 41
Reputation : 1
Join date : 18. 05. 10
Age : 31
Location : Jablonec n. N. a Habartice u Frýdlantu

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Sep 06, 2011 12:29 am

pro ale na raidy vas moc nevemu :d
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Tue Sep 06, 2011 12:42 am

Rasisto ! :-D

Diky Razz
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Circe Tue Sep 06, 2011 11:17 am

to samy co u Leriho, PRO PRO PRO PRO Smile

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Tue Sep 06, 2011 7:08 pm

Pro, na ww je spam že hledáme healy ovšem primča tam musí nějak zakomponovat že prísty a shamany resto ohledně tvého restodruida nemá predq to není tka strašný nemá eq to už je horší proč máme aktivní resto druidy a do raidů SWP max 2 a my jich máme oblíklejch a aktivních víc jak hmm 3-4? tak nějak, pokud máš restoshamíka nebo prísta hej tak predq u něj a eq a jedem máš flek na každým raidu jasnej Twisted Evil
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Tue Sep 06, 2011 8:14 pm

Děkuji

co se týče EQ , má ale T5 +- no ...

to se doladí :-P
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Wed Sep 07, 2011 9:09 pm

No, podle Taubense (a já s ním v tomhle musím souhlasit ^^) jsi spíš než "restodruid" "Kukinn". A protože momentální stav "Kukinnů" v guildě je 0, což bych označil jako naprostý nedostatek, myslím, že bychom měli nějaké nabrat. Jsi jediný, který se k nám po dlouhé době hlásí, takže nemůžu jinak než PRO Razz
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Wed Sep 07, 2011 9:19 pm

Jéé , děkuji ... takže budu CL kukinnů :-D
Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Thu Sep 08, 2011 1:10 pm

tak at to nejak rozlousknem vesmes sou tu vsichni pro prijeti,takze si muzete psat o inv ale jelikoz vas vsichni dobre zname tak uvazuju o tom zavest pravidlo ze budete moc lootovat az kdyz to nikdo nebude chtit,protoze a to se klidne vsadim to driv nebo pozdeji stejne vymenite :-)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Kukinn Thu Sep 08, 2011 5:18 pm

děkuji

ale ...

nejede se na DKP že rollovat ? padne item co sice lidi maji ale budou to chtít na offspec takže ani tak není šance jo ? :-D


Dobře ty xD

Kukinn
Kukinn
Class Leader
Class Leader

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 186
Reputation : -4
Join date : 03. 01. 10
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wauíček Tue Sep 13, 2011 7:39 pm

KUKÝ se vrací !!! alien

Wauíček

Poèet pøíspìvkù : 299
Reputation : 48
Join date : 21. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu Empty Re: Davka - 70 LvL/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru